کتک زدن وزیر بهداشت تاجیکستان توسط خواهرزاده‌های رئیس جمهور بعد از فوت مادرشان!

پس از آنکه خواهر رئیس جمهور تاجیکستان در پی کرونا درگذشت، فرزندان وی درسی حسابی به وزیر بهداشت این کشور دادند.
 
به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از رادیو اروپای آزاد، پس از آنکه خواهر، امام علی رحمان، رئیس جمهور تاجیکستان بر اثر ابتلا به کرونا درگذشت، خواهرزاده‌های رئیس جمهور این کشور درسی حسابی به وزیر بهداشت این کشور دادند.
 
رادیو اروپای آزاد به نقل از یک منبع نزدیک به دولت این کشور گزارش داد سه خواهرزاده «امام علی رحمان» رئیس جمهور تاجیکستان در پی درگذشت مادرشان پس از ابتلا به کرونا، اقدام به ضرب و شتم وزیر بهداشت این کشور و شماری دیگر از مقامات کردند.
 
برخی منابع در وزارت کشور و بهداشت تاجیکستان که نخواستند نامشان فاش شود، به رادیو اروپای آزاد گفتند «جمال الدین عبدالله زاده» وزیر بهداشت این کشور،  «خل محمد رحیم زاده» رئیس مرکز پزشکی ریاست جمهوری و شماری دیگر از پزشکان و مقامات بهداشتی این کشور در تاریخ ۲۰ ژوئیه و درست پس از آنکه خواهر ۶۴ ساله رئیس جمهور تاجیکستان که «قربان بی رحمانوا» نام داشت- بر اثر ابتلا به ویروس کرونا درگذشت، از سوی فرزندان متوفی هدف حمله قرار گرفتند.
 
این منابع اعلام کردند وزیر بهداشت و شماری دیگر از مقامات بهداشتی در این ضرب و شتم به شدت مجروح شدند. بنا بر اعلام این منابع، مقامات تاجیکستان از متخصصان پزشکی از آلمان، روسیه و ازبکستان برای درمان خواهر امام علی رحمان، رئیس جمهور تاجیکستان به کشور دعوت کرده بودند.
 رادیو اروپای آزاد همچنین به نقل از این منابع اعلام کرد تحقیقات اولیه در خصوص این ضرب و شتم و کتک کاری آغاز شده است. بنا بر این گزارش، هیچ کس از اعضای دولت، ریاست جمهوری و یا دیگر مقامات اظهار نظر علنی در خصوص این اتهامات نمی‌کند.
 
این در حالی است که جمال الدین عبدالله زاده، وزیر بهداشت تاجیکستان در تاریخ ۲۶ ژوئیه نیز در کنفرانس خبری که در دوشنبه، پایتخت تاجیکستان در ارتباط با اقدام واشنگتن در تأمین واکسن کرونا برای تاجیکستان برگزار شده بود، حضور نداشت.
 
با وجود این، زمانی که از معاون وی در خصوص علت غیبت وزیر سوال شد و اینکه آیا این غیبت با شایعات مطرح شده در مورد ضرب و شتم او ارتباط دارد، او این مسأله را رد کرد.
 
خواهر رئیس جمهور تاجیکستان در تاریخ ۲۱ ژوئیه به خاک سپرده شد. اگرچه علت مرگ وی علنی اعلام نشد؛ اما پزشکان بیمارستان به رادیو اروپای آزاد گفتند او بر اثر کرونا درگذشته است.
+73
رأی دهید
-4

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۱
  Akhond zed Iran - توکیو، ژاپن

  «خل محمد رحیم زاده» رئیس مرکز پزشکی ریاست جمهوری تاجیکستان .این خل ممد احتمالا خل بازی دراورده ولی یه محمد دگه داشتیم که خل نبود بلکه زرنگ متقلب دروغگو و با دروغی بزرگ به نام اسلام بشریت را بیچاره کرد خصوصا کسانی که شدند مسلمان چه قلبی و چه ارثی
  8
  61
  ‌پنجشنبه ۷ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۰
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  نتیجه اخلاقی؛ اگر “قربان بی رحمانوا” با “ خل محمد” ازدواج کرده بود فرزند حاصله نامش “ پفیوز چاقوکشوا” میشد و پس از مهاجرت به ایران با نام ....کامنت ها مینوشت!
  7
  23
  ‌پنجشنبه ۷ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۱
  ۴۹
  AGENT0-0 - شفیلد، انگلستان
  شاید مشکل در زبا فارسی باشه. چون در ایران و افغانستان و تاجیکستان که هر سه فارسی زبان هستند. مردم بجای حل مشکلات از طریق گفتگو به کتک کاری رو میارند. هر چی به کانون قدرت نزدیکتر باشی مشت اهنین تره. شاید کلمات کافی در فارسی نیست که مردم از طریق اون باهم تعامل کنند و بناچار مجبور به استفاده از زبان بدن(بادی لنگوییج) یا همون مشت و لگد میشند.
  11
  18
  ‌پنجشنبه ۷ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۳
  ۱۰۴
  millionaire - منچستر، انگلستان
  [::AGENT0-0 - شفیلد، انگلستان::]. در هر آماری و علمی آخر جدولیم بجز ادبیات ، انقدر که زبان فارسی انعطاف داره و میشه باهاش شعر ، نثر ، غزل ، قصیده ، رباعی ، داستان ، و … گفت هیچ زبانی به این راحتی کارایی نداره ، کل اروپا یه گوته دارن که شعرهاش در برابر یه شاهنامه فقط صفره ، فارسی از معدود زبانهاییه که اینهمه شاعرهای گردن کلفت باهاش کار کردن و ازش کمک گرفتن، همین یه قلم افتخار رو داریم ، دیگه اجازه بدید به همین یه داشته خوش باشیم حداقل
  7
  7
  ‌پنجشنبه ۷ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۲
  ۶۱
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  اگر به خاطر کرونا قرار بود. ما کسی‌ را در ایران کتک بزنیم. حالا اونجا آقا کبود شده بود، از ضربه شلاق.
  1
  12
  ‌پنجشنبه ۷ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۰۴
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.