توضیحات کاملیا انتخابی فرد در مورد نقش الهه هیکس در دستگیریش در ایران

توضیحات کاملیا انتخابی فرد درباره سفر به تهران- تابستان ۱۹۹۹ با خانم الهه شریف پور (هیکس)
 
مطالب مرتبط:
+321
رأی دهید
-23

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۱
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان

  [::paniranist - پراگ، چک::] بدوید. تا حق شما را نخورند.به هرحال ۴۶ سال در اروپا. حیف است این همه تجربه.آقا پیغام داد. بنده در نت فلیکس. یک فیلم استکباری دیدم با نام. ۳ فرشته چارلی. یا به زبان کافری Charlie's Angels . بنده هم به تمام مریدان در اروپا. بخصوص آنها که ۴۶ سال است. ساکن هستند. فرمودم.یک فیلم اسلامی بسازند با نام "سه فرشته خودم". این خواهر الهه فرشته اول است. دو تا کمبود فرشته داریم در بلاد پراگ. و یک کارگردان.با تجربه ساکن بلاد پراگ. عزیز منتظر چه هستی؟
  9
  57
  ‌پنجشنبه ۷ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۱
  ۳۸
  rey kasravi - لندن ، انگلستان

  تو هم یکی مثل الهه هیکس هستی کامیلیا که در گذشته ات باید دیپ کنکاش کرد و اول خودتو باید تجزیه تحلیل کرد . شما مردم ایران را کوچک نادان می پنداری بانو ،بعد از بیست سال اومدی این مسیله را مطرح کردی ؟چرا تا الان سکوت کرده بودی ؟با نفوذی که توی بعضی از رسانه های غربی و فارسی داشتی با درامد و حمایتی که داشتی می تونستی راحت هیکس را بکشی کورت اما هیچ خبری از این اینکه شما از خاله الهه شکایت کردی هیچ جا موجود نیست ؟حال که هیکس ناخواسته توی گودال خود کنده شده افتاده شما اومدی خاک اخر را بر سرش می ریری ؟بیچاره مردم ایران که تو خوبشون شدی و تو شدی رسانه ای شون
  27
  92
  ‌پنجشنبه ۷ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۶
  ۴۷
  Tony Arzenta - کی یف، اوکراین

  تو هم یک ....و دروغگو هستی، تن لش تو چه جوری از اطلاعات اوین بیرون اومدی؟ ....مزدور ج ا. با روابط عاشقانه با بازجوت. هموطنام و دوستام دارن تو جنوب دارن میمیرن، تو از هیکس جاسوس سخن میگی. ....
  31
  62
  ‌پنجشنبه ۷ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۴
  ۵۰
  paniranist - پراگ، چک

  [::zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان::]. این دوباره خماریش زد بالا. آقا یکی بیاد حرفای این بابارو ترجمه کنه به فارسی . همش داره هپروت میگه.
  49
  24
  ‌پنجشنبه ۷ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۹
  ۵۰
  رزم جو - لوس انجلس، ایالات متحده امریکا

  کاملیا تو که برای عربستان کار میکنی، تو روزنامه independent فارسی و بقیه جاها که از عربستان پولش میاد خیلی حرفات معتبر نیست. کسی حرفش رو میشه قبول کرد که مستقل باشه نه مثل شماها که چارلاطان و قالتاق هستید به عنوان مبارزه با جمهوری اسلامی دارید پول می‌گیرد از کشورهای دیگه و در حال کاسبی کردن هستید. مبارز یعنی نلسون ماندلا یا گاندی نه شما وطن فروش های کثیف که برای پول همه کاری میکنید.
  87
  29
  ‌پنجشنبه ۷ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۶
  ۴۹
  AGENT0-0 - شفیلد، انگلستان

  فعالین سیاسی و رسانه ای که حرفه ای عمل میکنند،خوب میدانند که مهمترین اخبار باید در زمانی مطرح بشه که بعد پیدا کنه. یعنی بموقع مطرح بشه تا تاثیرگذار باشه. وگرنه میتونه به یه خبر سوخته تبدیل بشه و لابلای اخبار دیگه پنهان بشه. پس صبر خانم کاملیا عملی حرفه ای محسوب میشه. بنده هر دوی این خانمها رو از قاب تلویزیون دیدم و اشنایی چندان باهاشون ندارم اما فحاشی هیکس به مهدوی ازاد خودزنی هیکس بود. اگه حرف منطقی باشه جایی برای فحاشی نمیمونه باشه. روی هم رفته با تحلیلهای مهدوی ازاد و کاملیا بیشتر موافقم.
  15
  52
  ‌پنجشنبه ۷ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۵
  ۲۱
  varied - ریزه، ترکیه

  حرفهای این خانم ضد و نقیض است و ایرانیانی که با این خانم در ارتباط هستند باید هوشیار باشند این خانم ممکن است جاسوس ج ا اسلامی باشد توجه داشته باشید یک فرد عادی را که به ایران مسافرت میکند طویله رهبری دستگیر میکند و سالها به امید اخاذی از کشوری در زندان نگه میدارد و حال چگونه است که این خانم آزاد شده و به امریکا برگشته است
  14
  106
  ‌پنجشنبه ۷ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۶
  ۴۱
  Ary@mard - ما لاگا، اسپانیا

  اپوزیسیون خارج از کشور و صحنه مبارزه سیاسی ، شده دعوای خاله زنک بازی، البته در بی شخصیتی و بیشعوری الهه هیکس تردیدی نیست.
  5
  58
  ‌پنجشنبه ۷ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۱
  ۴۶
  محمد 1975 - دبی، امارات متحده عربی

  بضاعت‌در همین حد هست باید بسازید یا فرار کنید. هر‌کس‌فرار کرد نباید تا شعاع خاورمیانه‌به ایران نزدیک‌بشه. ....
  56
  15
  ‌پنجشنبه ۷ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۷
  ۵۰
  paniranist - پراگ، چک

  [::رزم جو - لوس انجلس، ایالات متحده امریکا::]. با این حرف شما کاملا موافقم. ایشان سوگلی و شیخ های پولدار هستند بهشون حال میدند حسابی اونا هم بهش حال میدن می‌کنند رئیس بخش فارسی رسانه هاشون
  40
  18
  ‌پنجشنبه ۷ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۴
  ۵۱
  Akhond zed Iran - توکیو، ژاپن
  [::paniranist - پراگ، چک::]. قربون شکل ماهت مگه هر عکس با عربستان کار کنه بده؟ اتفاقا خوب هم هست چون به رژیم ضربه میزنه. نشون دادی مثل رزمجوی شستشوی مغزی شده ساندیسی، که تو کل اش جز .... چیزی نیست، در یه سطحی از لحاظ طرزفکر.
  9
  27
  ‌پنجشنبه ۷ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۰
  ۵۴
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا

  نوش دارو بعد از مرگ سهراب. مشکوکه
  1
  21
  ‌پنجشنبه ۷ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۸
  ۶۱
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  [::paniranist - پراگ، چک::]. خوب است .که به شیخ حال می‌‌دهد. بعضی‌‌ها به آخوند حال می‌‌دهند. بعد از آموزش سوره بقره "سوره گاو". در حجره تاریک. مسجد. من هم نگفتم. ایرج میرزا گفت. ۱۰۰ سال پیش.اخر خاک بر سر.حال دادن هم.شد جمله؟ از پسمانده‌ترین کوچه پس کوچه لوطی‌ها غمه کش.فرهنگ لمپنی. ولی بد نیست .اینجوری بایدمار را از سوراخ بیرون کشید. آنقدر دم سوراخ باید با چوب سک داد. تا بیرون بیاد.حالا چرا با این رزمجو موافقی.؟ نشسته بغل دستت. خوب مستقیم بگو. بردار دمت گرم.خیلی‌ حال بودی. می‌‌گم وقتی اینجا خبر می‌‌گزراند. از کشتار کربلا خوزستان. چیزی که برای نوشتن ندید.بیکاری چکار می‌‌کنید؟قاپ بازی؟ یا ریش مقدس بده ۳ تا . سه پلشگ ؟
  9
  19
  ‌پنجشنبه ۷ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۲
  ۵۲
  وطن نام تو نام نامداران - ستکهلم، سوئد

  [::رزم جو - لوس انجلس، ایالات متحده امریکا::] (مبارز یعنی نلسون ماندلا یا گاندی نه شما وطن فروش های کثیف که برای پول همه کاری میکنید.). کار دنیا رو تماشا کن, سیر به پیاز میگه: ای ستمدیده تو چه بدبویی!!!.
  5
  26
  ‌پنجشنبه ۷ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۸
  ۶۱
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  [::paniranist - پراگ، چک::]. خسته شودی، خیلی‌ توهین به ریش آقا کردیم؟ تمامی‌ گردان بسیج را ماموریت دادی.منفی بدن؟ با منفی دادن. که جمله غیب نمی‌‌شود.نشنیده ؟ ....بار بر کمر.از کوه بالا می‌‌رود.زبانش در آمده،از خستگی نفس نفس. از هر شیب خسته. ولی هی‌ قمپز خودش را در می‌‌کند.من اینم من آنم.از بار زیاد و عصبانی .دم و دم یا شیرینی‌ یا پلاستر زخم. فکر می‌‌کند شیر است.آنچه پی می‌‌برد.بی‌ مزگی.هی‌ تنباکو آو می‌‌کشد.عصبی است. راضی‌ هم که نیست،فقط یک نظر. خدایا .کامیون کی‌ می‌‌یاد.؟ می‌‌دانم عقلت نمی‌‌رسد چه گفتم. به این می‌‌گویند.تفسیر آزاد. به هر چی‌ می‌‌توانی‌ ربط دهی‌. مثلا .....می‌‌تواند. بسیجی باشد.که ریش آقا را حمل می‌‌کند.شیب هم جاده اسلام.کامیون هم بسیجی‌ کمکی‌ برای منفی دادن. بی‌ مزه می‌‌شود ،.تا اخر توزیع داد. درس امشب. همه به دور هم. این چه می‌‌خواست بگوید.؟
  10
  18
  ‌پنجشنبه ۷ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۹
  ۶۱
  zavareh - رودسر، ایران

  تا پریروز کسی الهه هیس این زنک سرسپرده اشغالگران ایران را نمی شناخت و اساسا او عددی نبود. هم میهنان گرامی بهوش باشید و به دام این ترفندهای انحرافی نیافتید. بزودی از ایران چیزی بجز شوره زار، ریگ زار و ویرانه ای باقی نخواهد ماند. بخود آیید، برخیزید و دست در دست هم بساط این غارتگران را برچینید.
  5
  32
  ‌پنجشنبه ۷ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۲
  ۵۱
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  [::رزم جو - لوس انجلس، ایالات متحده امریکا::]. با این حرف زدنت یاد اون مصاحبه معروف همشهری خودم میوفتم که میگفت: این جرانی هم کار ایییسراییل و اموورکا است، اون خانوم هم که میبینی نوچر اییییسراییل و شاه هست!
  5
  24
  ‌پنجشنبه ۷ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۴
  ۵۰
  paniranist - پراگ، چک
  [::zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان::]. آی دانت آندرستند وات یو سی ! پلیز اسپیک پرژن. یو آر توتالی اِستوند
  11
  6
  ‌پنجشنبه ۷ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۷:۵۰
  ۵۱
  دموکرات - کلن، آلمان
  [::paniranist - پراگ، چک::]. انگلیسیتون حرف نداره. فقط کمی ته لهجه فارسی دارید که اون هم به مرور زمان بر طرف میشه.
  4
  9
  ‌پنجشنبه ۷ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۱:۵۷
  ۴۱
  amirgheryou - تهران، ایران
  [::paniranist - پراگ، چک::]. خیلی موجود مزخرف و چرتی هستی. مگه ما خانوادتیم مجبور باشیم حرفای گندتو ببینیم. برو بیماریت رو جای دیگه تخلیه کن.
  7
  9
  ‌پنجشنبه ۷ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۲:۲۸
  ۶۸
  پیکان۵۸ - مالمو، سوئد
  دوستان عزیزی که به این خانم شک دارن لطفا مصاحبه الاهه هیکس را با آقای مهدوی آزاد ببیند در یوتب هست بعد قضاوت کنی‌ جالبه ببینید من که شاخ دروردم که چرخش در این حد و ایشان که ۱۰ تا ۱۵ ساله پیش یکی از مبارزان مخالف جمهوری اسلامی بودن بعد چی‌ شد که حالا از جمهوری اسلامی دفاع میکنه،و میگه مبارزان تشنه لب خوزستان از مجاهدین هستند وای که باعث مرغ جونا این خانم الهه هیکسه.
  3
  4
  جمعه ۸ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۲
  ۳۹
  Chokam - ری، ایران
  اصلا تو یه ادم خوب، هیکس بد. و اون به تو ظلم کرد که تو رو سوار هواپیما کرد،شبیه همون خانم فروهر که با خمینی از نوفل لوشاتو سوارهواپیما شد. اما مگه تو رو مجبور کرد سوار هواپیما بشی!مگه بچه ای که تو رو اغفال کنه؟حالا نقش یه مظلوم ومغلوب خوب رو بازی کن، مغلوبهای خوبی زیادن ،چیزی که نیست فاتح خوبه
  2
  3
  جمعه ۸ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۷:۵۶
  ۵۰
  paniranist - پراگ، چک
  [::amirgheryou - تهران، ایران::]. تو دیگه چی میگی پان ترک اعظم؟!
  7
  5
  جمعه ۸ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۲:۱۱
  ۳۱
  Dermis - لندن، انگلستان
  [::Chokam - ری، ایران::]. تو درباره دیار خودت افغانستان نظر بده گه فعلا طالبان دوباره گرفت و برگردوند به عصرحجر.
  1
  1
  شنبه ۹ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۰:۳۴
  ۳۹
  Chokam - ری، ایران
  [::Dermis - لندن، انگلستان::]. تو یکی رو دیگه کم داشتیم!اینجا میان ایران خارج چه چیزهایی پیدا میشه،اثر غربته، خب بدبخت مگه مجبوری ذلت غربت رو بکشی برای اینکه پز بدی که خارجی! تو ظاهرا انقدر غربت تو رو گزیده که پارانویا گرفتی به هر کس مخالفته مشکوکی. به آدم‌ها سوءظن داری که منو افغانی می بینی !
  0
  0
  شنبه ۹ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۲:۱۰
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.