صحنه ای دردناک که امین شریف منش در حال تهیه ویدیویی در شب با آن روبرو شد

امین شریف منش شبانه در حال تهیه ویدیویی در رابطه با انتقال آب که با صحنه عجیبی روبرو می شود.
+179
رأی دهید
-13

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  قیام کنید عزیزم، قیام.
  12
  194
  ‌پنجشنبه ۷ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۱:۳۲
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  ما مردم اگر ناموس داشتیم وقتی افسران رشیدی که عمری جز خدمت نکرده بودند را اعدام میکردند، لال نمیشدیم و اعتراض میکردیم.
  10
  238
  ‌پنجشنبه ۷ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۱:۳۴
  ۴۰
  داش آکل2 - تهران، ایران

  تا وفتی که مردم این حکومت رو سر نگون نکن داستان بد تر میشه که بهتر نمی شه. مردم اگر متحد بشن هیچ نیرویی نمیتونه در مقابلشون مقاومت کنه.
  7
  133
  ‌پنجشنبه ۷ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۳:۲۱
  ۴۰
  Alphabet - پترس، یونان

  جواب سوالات را "پویا ۸۷۹۰ - تهران، ایران" میدونه. از اون بپرس.
  4
  51
  ‌پنجشنبه ۷ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۵:۰۰
  ۳۱
  Reza9118 - شهرکرد، ایران

  حالا یه بسیجی صادراتی یا ماله کش داخلی میاد میگه تو فلان کشور هم کارتن خواب و بی خانمان و فلان داریم! هر ثانیه بقای رژیم تروریستی جمهوری اسلامی یعنی اینکه مردم ایران هزار برابر بدبخت تر و فقیرتر و بی خانمان تر خواهد شد..
  8
  101
  ‌پنجشنبه ۷ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۶:۰۰
  ۴۹
  ali51reza - وستروس، سوئد

  این جمله را باید با طلا نوشت
  5
  42
  ‌پنجشنبه ۷ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۷:۴۱
  ۳۳
  Janhamin - تهران، ایران

  دلم میسوزه برای کارتون خواب های امریکا : از فرمایشات امید دانا.
  7
  36
  ‌پنجشنبه ۷ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۷:۴۴
  ۴۱
  Ary@mard - ما لاگا، اسپانیا
  این فیلم ساختگیه ،نه این که از این مشکلات تو ایران نباشه خیلی زیاد هم هست.این همون شخصیه که دو هفته پیش به خوزستانی ها میگفت گاومیش،ازنحوه فیلم برداری میشه فهمید که گاگردانی شده.لطفان ساده نباشیم.این شخص کلان یک آدم لمپن ودنبال توجه میباشد.
  28
  36
  ‌پنجشنبه ۷ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۷:۵۷
  ۳۷
  kakolzari - لندن، انگلستان
  این اقا همان ابتدا حرف نیس دارش را زد و بعد با یک فیلم ساختگی مخاطب را منحرف کرد. خوب بدبخت اگر صنایع خوزستان اب مصرف میکنند بخاطر اینست که خرج توی خرپشم نادان را بدهند.
  19
  26
  ‌پنجشنبه ۷ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۵
  ۴۱
  Afshin51 - مادرید، اسپانیا
  برای این درد مرگ هم کمه اما مرگ برای که ؟! برای حکومت فاسد و جنایتکاری که چهل و اندی سال است شرف و حیثیت و جان و مال ایرانیان را مورد تجاوز و تحقیر قرار داده ،مرگ هم برای این درد برای کسانی که از این جانیان حمایت می کنند و در همین صفحه میبینیم به ماله کشی کثافت ملاها مشغولند کم است ،براستی که مرگ بر کلیت نظام ملاها و حامیان کثیفتر از خودشان .
  4
  20
  ‌پنجشنبه ۷ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۱
  ۳۳
  JarchiNews - تهران، ایران
  همه جای دنیا کارتن خواب هست اما آیا منابع ما رو هم دارند یا نه،این فیلم ساختگی نیست فقط گزارشگر شکه شده و نمیدونه چی میخواد اگر ساختگی بود قطعا جذابتر رفتار میکردن. من نمیدونم با انقلاب درست میشه یا نه با موندن درست میشه یا نه . فقط میدونم اوضاع مردم هر روز داره بدتر میشه
  4
  21
  ‌پنجشنبه ۷ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۱
  ۴۵
  chi begam ke nagoftanesh - آمستردام، هلند
  بسه دیگه، این بازی ها رو در نیار، اگه تو کمک کن بودی، دوربین رو خاموش میکردی، بعد برای ظبط کردن قبلش باید هماهنگ میکردی، تو , تو اون موقع نفهمیدی ؟؟؟ عجب، خودشو دلسوز و مهربان نشون میده، برو جمع کن عمو، گاگول خودتی،مردم رو بلانسبت همه خر تصور کردی، بعدشم چرا شب، تو روز می‌رفتی، مسخره کردی خودتو
  8
  21
  ‌پنجشنبه ۷ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۴
  ۳۵
  siavash786 - شیکاگو، ایالات متحده امریکا
  حتی اگر این فیلم کارگردانی شده هم باشه،ولی واقعیت داره.اینهمه فیلمها و تله فیلمهایی که درست میشه هم تا حدودی از تخیلات نویسنده و کارگردان است ولی بعضی ها از داستانهای واقعی درست شده. بخاطر همین در ابتدای فیلم اعلان میشود که همه شخصیت های این فیلم ساختگی هستند و اگر شباهتی به زندگی واقعی داشته باشند کاملا اتفاقی است . اینها را اول باید برای امثال فاطی وهمکارانش تعریف کنید و نشون بدهید. مسلما صدا و سیما چنین فیلهایی را پخش نمیکند. به آن سپاهی و بسیجی ها باید نشان بدهید تا شاید با یک گلوله جلوی اینکار را گرفتن ، چون آنها برای نابود کردن آمدن ، نه برای آباد کردن و بهتر زندگی کردن.
  5
  18
  ‌پنجشنبه ۷ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۸
  ۶۱
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  ما هم دلمان می‌‌سوزد. برای کسانی‌ که.که روی دو پاا. در مقابل آخوند زانو زده.و دانه به دانه شپش ریش می‌‌گیرند و در دهان .و فکر می‌‌کنند. سیر می‌‌شوند.توله خ. کارتن خواب آمریکا را می‌‌بیند..ولی کربلا خوزستان را نمی‌‌بیند. وسط اون لب تشنه طرف ش.....لب تشنه که نیست. لب ضحاک است. اون در کتف .مار داشت. این یکی‌ در زبان.که ۱۵۰۰ سال است.فقط سال به سال بزرگتر می‌‌شود.
  2
  9
  ‌پنجشنبه ۷ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۱۳
  ۳۴
  azadi2011 - تورنتو، کانادا
  [::Ary@mard - ما لاگا، اسپانیا::]. فیلم ساختگی هم که باشد، گوشه ای از واقعیت تلخ امروز ایران را نشان می دهد، تو از روستاها، زاغه ها و حاشیه ی شهرها چه خبر داری؟! روزگار ایران اکنون خیلی خراب است عزیز، با هم مهربان باشیم، تهمت به همدیگر نزنیم، هیچ ایرانی را کوچک و خوار نکنیم، همه با هم راه برون رفت را پیدا کنیم، این اقا هم دو هفته پیش حرف بدی نزد، بعدا توضیح داد، مهربانی، مهربانی، رای، رای، رای، دموکراسی ایرانی،
  1
  6
  جمعه ۸ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۴
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.