پیام اعتراضی پزشکی که خواهرش را بر اثر کرونا از دست داده به وزیر بهداشت

دکتر حاجیان در میانه مراسم خاکسپاری خواهر خود که بر اثر ابتلا به کرونا جان باخت، رو به وزیر بهداشت رژیم می‌گوید "پای هر جواز دفنی که صادر می‌شود امضای تو نیز وجود دارد و تو مسئول مرگ هموطنانم هستی."

خانم حاجیان خطاب به وزیر دست‌نشانده نظام افزود "این میز ریاست برای تو چند حساب شد که انقدر گران بود. تاریخ این سرزمین از تو به عنوان کسی که مردمان این سرزمین را کُشت نام خواهد برد.
+289
رأی دهید
-8

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۱
  ferdosirani - تهران، ایران

  فردای پیروزی ما ایرانیان و رهایی از این حکومت ایرانی ستیز، وزیر بهداشت همانند رهبر فرزانه بدنبال مشتری برای دختر، زن و مادر خود میگردد. آنروز آنقدر نزدیک است که بخواهد در مغز گنجشک وزن این نالایقان تصور گردد
  7
  128
  ‌چهارشنبه ۶ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۳:۰۳
  ۳۹
  sama128 - شیراز، ایران

  بخدا هرچی بگه حق داره در کشورهای متمدن سالم بافرهنگ انسان باشعور مسئولین شون بهترین را برای مردمشون میخوان این خراب شده بی صاحب خر تو الاغ برعکس واکسن خوب فایزر مدرنا درست شده برای کمک سریع به مردم کشورهای مختلف اروپا اسرائیل حاشیه خلیج فارس همه زدند و دارند میزنند اینجا برعکس به جای اینکه دستور بدن به وزیر کلنگ بهداشت که باید سریع بری هر دو نوع را تهیه کنی جلوی مرگ و میر را بگیریم آقا میگه نه واکسن انگلیسی و آمریکایی نباید بیاد برای چی جواب این همه مُرده را کی باید بده این یک قتل عام بعد یه سری بیسواد کاسه لیس بادمجان دور خیار شور میان حرف مفت زدن فایزر عقیم میکنه فایرز و مدرنا توش چیپ ست هستش از این اراجیف دوزاری مملکت در حد یه طویله هم اداره نمیشه صد رحمت به طویله . وزیر دماغ شکسته شیاف بهداشت هم از صبح دروغ تا شب بعد ۱۸ ماه آخر دوره وزارت مسخره اش با اون حریرچی خنگ میاد میگه اشتباه کردیم تو غلط کردی با جد و آبادت جواب خانواده هایی که عزیزانشان را روی نفهمی روی بی عقلی روی بیشعوری روی بی تدبیری روی نادانی از دست دادن کدوم خر یابویی باید بده آشغالها قبرستان ها از نفهمی شما پر شد .
  6
  112
  ‌چهارشنبه ۶ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۴:۰۳
  ۵۱
  hamid4053 - اصفهان، اتریش

  با عرض تسلیت به شما و تمامی خانواده های داغدار از ظلم و جور این حکومت عربزاده. شما هیچ زمان فراموش نکنید که قاتل اصلی ایران و ایرانی کسی است که خودش را صاحب مملکت میداند و در عین حال مغزی خالی از شئونات یک انسان در این عربزاده کثیف وجود دارد. به امید روزی که این ضد ایرانی و فرزندان نابخردش در مقابل دادگاه مردمی قرار بگیرند. که این فقط به بیدار شدن و نترسیدن مردم بستگی دارد. خروش همگانی کار این حکومت نابخرد را در مدتی خیلی کوتاه سرنگون خواهد کرد.
  6
  104
  ‌چهارشنبه ۶ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۴:۵۸
  ۵۰
  paniranist - پراگ، چک

  میگما یو کی جون چرا همش خبرای منفی منتشر میکنی راجع به ایران؟ یعنی از بین ده تا خبر بد یک خبر خوب نیست؟ یا از ۲۰ تا خبر یا ۵۰ تا یا ۱۰۰ تا ؟ همش منفیه؟ کمی منصف باشیم
  146
  11
  ‌چهارشنبه ۶ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۵:۰۰
  ۶۱
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان

  [::paniranist - پراگ، چک::]. بالاخره دم خروس پیدا شد.اول کمی ژست مخالف گرفتی. آخوند‌ها آخوند بد می‌‌کردی. در کنارش ژست ایران دوستی.و تظاهرات را اغتشاش گر .ولی یک هفته هم تحمل نکردی.از دیروز دست خود را رو. که در اصل از مریدان ریش مقدس هستی‌.مگر این خانم چی‌ گفت؟ دروغ بود؟ اون زمان که اسمت چیز دیگر بود. مگر در اینجا شیپور نزدی؟ افتخار افتخار. ایران هم به عضو تولید دارو و صادر کننده در آمد. پس چرا ملت دم مرز ارمنستان صف بسته؟ آلمان با این همه پیشرفت. قادر شد فقط یک نمونه بسازد. آخوند شما. ۵ نمونه ساخت. نه این که کم بود.کرنا یاب هم ساخت.این همه پوتینه پوتین لیسیدید. اون هم که دیروز گفت،یک دوز نمی‌‌دهم.جانشین رفیق کاسترو که آب پاک روی دست شما ریخت.گفت اول کوبا.اگر باقی‌ ماند. آمریکا لاتین.هنوز دنبال خبر با انصاف می‌‌گردی؟ چقدر بی‌ تحمل.دست کم یک ماه صبر می‌‌کردی. برادران شما با تحمل تر بودند. دست کم ۶ ماه صبر ،بعد مچ خود را باز.
  6
  77
  ‌چهارشنبه ۶ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۶:۲۰
  ۶۱
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان

  اسم خود را هم پان ایرانیست گذاشته. زبون بسته اون کسانی‌.در این سایت که فریب شما را خوردند.و با ظهور شما. کوشش با زبان دمکراسی با شما بحث.که این جاسم. فرهاد. نیلوفر.که به خاطر آب نوشیدنی تظاهرات .اغتشاش گر نیستند.به این تندی تو زرد؟اخر نکبت خبر مثبت کجا بود؟ در این ۴۲ سال. بجز خشگسالی. کم آبی. فقر.فساد. هر چه کوه بود فروختید. هر که دریاچه بود خشگ کردید. حتا پلنگ مازندران هم بعد ۳ میلیون سال زاد و ولد موفق جان سالم از دست شما در نبرد.آنچه که هم باقی‌ ماند. دادید .به روسا و چینی‌. چی‌ گرفتید به جای آن؟ آینه ساخت چین و روسیه. می‌‌گزراند. جلو خر.خر در آینده شیر.پلنگ. ببر می‌‌بیند.
  6
  69
  ‌چهارشنبه ۶ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۶:۳۰
  ۳۱
  Reza9118 - شهرکرد، ایران

  [::paniranist - پراگ، چک::]. اگه خبر خوب میخای، میتونی صدا و سیما و بیست و سی رو نگاه کنی یا سری به سایت فالس نیوز که متعلق به سپاه چارپایان هست، بزنی و اخبار خوشبختی ایرانیان رو تماشا کنی و ساندیس رو کنارش میل بفرمایی..
  5
  66
  ‌چهارشنبه ۶ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۷:۲۵
  ۶۱
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان

  [::Reza9118 - شهرکرد، ایران::]. طرف یک هفته هم تحمل نکرد. اول ژست مخالفین. بله من هم آخوند دوست ندارم. ولی‌ تظاهر کنندگان با وجود این اغتشاش گر هستند. یک عده از دوستان قدیمی هم در اینجا.مردد. هووم.چگونه روی سخن با این.؟ ژست ضد آخوندی می‌‌گیرد، ولی‌ حرف بودار. در جهت عمامه عظام.طرف بعد از یک دفعه طویله خود را شکار کرد. انسان شناس نبابد باشید. تا این مریدان مخفی‌ ریش مشخص را شناخت.اول. اینکه هیچ کدام در ایران نیستند. یا در جزیره‌ها اطراف خلیج. یا اروپا شرقی.یا آمریکا و کانادا. گنگ حرف می‌‌زنند. نه این طرفی نه آن طرفی‌. یکی‌ به در یکی‌ به تخته. انتقاد از آخوند‌ها هم می‌‌کنند.ولی مثل ماست.این طرف خیلی‌ تند روی کرد. از بالا زدن روی سرش.گفتیم انتقاد از آخوند‌ها بکن. نه اینجوری. هر چه دل تنگت بگو.دنبال خبر مثبت می‌‌گردد.
  5
  43
  ‌چهارشنبه ۶ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۷:۴۷
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  [::zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان::]. با درود به جناب ذرتشت، اگر به تیتر “ اعتراضات مردمی از خوزستان به اکثر استانهای دیگر گسترش پیدا کرد+ ویدیو” سری بزنید، روز دوشنبه خدمت paniranist رسیدم و رسوا شد.
  4
  33
  ‌چهارشنبه ۶ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۳
  ۶۱
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان

  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. عزیز توی سایت مار خورده. افعی شده. این جوجه بسیجی‌ با انتقاد سوسولی از عمامه .می‌ خواهد سر ما کلاه گذارد. همان .قمر خانم خودمان هستند. زبون بسته .تقاضا خبر مثبت دارد. این سایت چکار کند؟ از توی ......خبر مثبت بیرون آورد.؟ وقتی‌ خبر مثبت نیست. نیست دیگر. عامل آن کیست؟ این سایت .یا نکبت‌ها مثل این ؟
  4
  27
  ‌چهارشنبه ۶ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۲
  ۳۱
  هانی‌ - اسلو، نروژ

  [: panakhondism - پراگ، چک::] چی شد که شما مدعی ۴۶ سال عمر گذرونی توی اروپا بودی؟ اینطوری زوارت در رفت و به این زودی چهره واقعی خودت رو نشون دادی؟ من بیسواد و بگو که چه فانتاهایی برات باز که نکردم ! برای شما خبر خوب اینه که توی مراسم انتصابی رییسی شرکت میکنی. خبر خوب هم برای من اینه , که توی پان آخوندیسم رو شناختم.🤮.
  4
  26
  ‌چهارشنبه ۶ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۴
  ۵۲
  وطن نام تو نام نامداران - ستکهلم، سوئد
  خوشم میاد هموطنایی به این تیزهوشی دارم که زود دست عوامل رژیم رو میخونن و رسواشون میکنن. اتفاقا این paniranist دیروز داشت زهرپاشی می کرد وتظاهرات در ایران رو به جدایی طلبها ومجاهدین ربط میداد. در ضمن سعی میکرد بین ایرانیان در ایران و خارج از کشور تفرقه بندازه.
  1
  11
  ‌پنجشنبه ۷ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۸
  ۳۹
  Chokam - ری، ایران
  اینا هنوز فارسی می خونن،ایتلس هم بگیرن باز توانایی مقاله انگلیسی رو ندارن،خواندن مقاله هاومقایسه انهایه توانایی و وقت بیشتری میخواد.پزشکای ایران تمام وقتششون دنبال پول و ساختمان سازی،دریغ از یه مقاله. بقیه مردم همه که بقدری از علم وسواد دورن که همینجا می بینیم هرکه غر غر بیشتربزنه لایک میدن،اصلا علم بدردشون نمیخوره که هیچ،بلکه بلوکش میکنن ،اینها بهم مربوط میشن وازارتباطشون وزیر و وکیل و رهبر میادبیرون،
  11
  0
  ‌پنجشنبه ۷ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۵
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.