خمینی : چرا هی آیات رحمت را می‌خوانید؟ چرا سوره برائت و آیات قتال را نمی‌خوانید؟

چرا هی آیات رحمت را می‌خوانید؟ چرا سوره برائت و آیات قتال را نمی‌خوانید؟ قرآن می‌گوید بکشید، بزنید، حبس کنید.

امیرالمومنین اگر قرار بود مسامحه کند شمشیر نمی‌کشید ۷۰۰ نفر را یک دفعه بکشد. تا آخر اشخاصی که ضدش قیام کرده بودند را کشت.
+123
رأی دهید
-10

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۰
  Alphabet - پترس، یونان

  شما همه تشنه قدرت و قاتلید از علی عرب گرفته تا خامنه ای دجال خائن. چرا اینها را زمانیکه میخواستی پدران ما را فریب بدی و بقدرت برسی بزبان نحست نیاوردی تا مردم تو را بهتر بشناسند؟ تو که هندی زاده ای و بابا و ننه ات نوکرو کلفت سفارت انگلیس بوده خب خبرت میرفتی عربستان جایی که اسلام اصل هست و یا در عراق میماندی. آمدی مملکت ما را خراب کنی که چی؟ ای لعنت ابدی بر تو خاندانت باد.
  7
  133
  ‌چهارشنبه ۶ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۳:۱۰
  ۵۲
  لندهور - کلن، آلمان

  انصافاً ضحاک اول اینو درست گفت! اگه از همون بدو عنقلاب ۵۷ ،آخوند کشی راه نمی افتاد و نسل این انگل های خون آشام رو مردم ایران خشک می‌کردن، الان وضعیت مون این نبود.
  6
  117
  ‌چهارشنبه ۶ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۳:۴۴
  ۳۱
  Reza9118 - شهرکرد، ایران

  دوستان این اسلام واقعی نیس، اسلام واقعی و ناب محمدی تو کره مریخ هستش، برید اونجا حتما میتونید پیداش کنید.
  7
  108
  ‌چهارشنبه ۶ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۴:۰۴
  ۳۹
  The Green mile - مدیسون، ایالات متحده امریکا

  باید ایستاده آفتابه گرفت به چنین دینی که سرتاسر کشتار و قتل و اعدام هستش. حالا یه عده خرمذهبی ساندیسی بیان بگن داعش و فلان اسلام واقعی نیس. ما که هنوز نفهمیدیم اسلام واقعی دقیقا کجاست و کی میخاد رخی بنماید!
  6
  102
  ‌چهارشنبه ۶ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۴:۲۲
  ۷۳
  hassan5 - تهران، ایران

  علی در جنگ با خوارج ۷۰۰ نفر را خودش سر برید ، اسلام با قتل و خونریزی و ترور و ایجاد وحشت مشابه حمله چنگیز شکل گرفته است . رفتار خمینی مشابه ایات قران که شامل ایات مدنی و مکی
  6
  101
  ‌چهارشنبه ۶ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۴:۵۰
  ۷۳
  hassan5 - تهران، ایران

  رفتار خمینی مشابه رفتار پیغمبر در دو حالت قبل از قدرت و بعد از قدرت میباشد، محمد درایات مدنی( رحمت) در زمانیکه قدرت ندارد و ایات مکی(خشونت)در زمانیکه بقدرت رسید را اجرا کرد ، خمینی زیر درخت سیب را هم با خمینی در این فایل صوتی مقایسه کنید؟!؟ دوره اسلام با خدعه و قتال بسر آمده است.
  6
  102
  ‌چهارشنبه ۶ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۴:۵۸
  ۵۳
  مهدی52 - روتردام، هلند

  از وجود و مغز گندیده این بیمار روانی و تخم کینه و تروریست اسلامی که او در جوامع خاورمیانه کاشت دیگر هیچکس روی آسایش ندید
  2
  63
  ‌چهارشنبه ۶ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۸:۳۶
  ۵۸
  یا فاطمه زهرا - کپنهاک ، دانمارک

  شما مردم عامی متوجه فرمایشات امام خمینی ره نمی‌شوید، ولی آینده نشان خواهد داد که هر تک تک سخنان ایشان پر محتوا و حقیقت است. درست همانند یک بچه شش ساله که بزارنش سر کلاس دکترای فیزیک، خوب معلومه هیچی نمیفهمه. ما که هم‌اکنون سر این کلاسها نشسته‌ایم، از این خاطر است که کلاسهای پیشین را پاس کرده‌ایم.
  109
  5
  ‌چهارشنبه ۶ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۶
  ۴۶
  کمند خانوم - استکهلم، سوئد

  یا فاطمه زهرا - کپنهاک ، دانمارک. درست گفتی فاطی جان ،اول باید از چک و لگد زدن به ناموس مردم تو خیابون شروع کرد و حق و پول مردم رو گرفتن ،تا به امید خدا به سطح گردن زدن ۷۰۰ نفر در روز برسیم به حول قوه الهی.برای همینه که ماها اون مراحل بالای اسلام رو هنوز نفهمیدیم .ما نفهمیدیم این مسلمین که ادعا می‌کنند جنگهاشون فقط برای دفاع بوده پس چرا اینقدر کشور گشایی کردند با کمک خدا ؟ مگه کسی که از خودش دفاع میکنه اینقدر هم تو خاک دیگران تجاوز میکنه که مسلمین کردند .خدا رحم کرد که میگن دین رحمانی هستش .کسانی که مثل خر از کنار اینها پول و مقام به دست میارند باید هم هواداریشون رو بکنند .
  3
  55
  ‌چهارشنبه ۶ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۴
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  خمینی ای امام - .....رو من .....
  4
  41
  ‌چهارشنبه ۶ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۹
  ۵۴
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  روح الله خمینی کم جنایت نه کرد , اخر سنیش به عقده ای که نسبت به ایران و ایرانی داشت رسید !
  1
  33
  ‌چهارشنبه ۶ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۸
  ۴۳
  نه به ملا - لیدز، انگلستان

  تو روح خود کثیف و‌ اموات بی شرفت که مملکت مارو .. توش رفت با همین اسلامو ایات دروغین و‌شیطانیتون. ننگ و‌لعنت ابدی به تو ای زالو هندی زاده خمینی ظالم.مرگ بر نظام و‌جمهوری نا مشروع اسلامی. پاینده باد ایران
  2
  30
  ‌چهارشنبه ۶ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۸
  ۵۲
  وطن نام تو نام نامداران - ستکهلم، سوئد

  جالب اینکه وقتی با اسلامیون متعصب بحث میکنی, اسم از القائده, طالبان, دائش, الشباب, بوکوحرم و حکومت ولایی ها که میاری میگن: اینها هیچکدوم اسلام نیستن. اسلام واقعی یه چیز دیگه است. وقتی از اسلام واقعی سوال میکنی, مثل خر تو گل میمونن چی جواب بدن.
  2
  26
  ‌چهارشنبه ۶ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۷
  ۵۲
  وطن نام تو نام نامداران - ستکهلم، سوئد
  این نباشد ک یکی بخوره, یکی نگاه بکن, وقتی ما حکومت اسلامی درست کنیم هیشکی نداره بخوره, همه باید نگاه بکنن. امام خمینی
  0
  11
  ‌پنجشنبه ۷ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۴
  ۵۵
  دانای نادان - آمستردام، هلند
  کل اسلام پیامش اینه که ، اگه نتونستم خرت کنم ، میکشمت
  0
  14
  ‌پنجشنبه ۷ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۴
  ۳۹
  Chokam - ری، ایران
  چون این مردم زبان رحمت سرشون نمیشه،شاه که یه ساعت جلوکشیداون موقع همه اعتراض کردن،حالا همین کار رو خمینی با زور انجام میشه،همه شمارو دکترمهندس میکنه،بزور،روی قله ممسنی دانشگاه بازکرده ،بدوید برای دکتر شدن، شاه میخواست اصلاحات ارزی انجام بده،به همه ملک بده،مردم قیام کردن.حالا خمینی با زور شما رو می فرستن دنبال ملک توی شمال،انجا که تموم شدبرید دنبال ملک توی ترکیه وخارج
  0
  2
  ‌پنجشنبه ۷ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۳۱
  ۷۷
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  این همای لعنت روزانه 700 انسان را میکشت .هر 24 ساعت 1440 دقیقه است .حال شما حساب کنید این قاتل بالفطره وقت برای خوردن غذا داشته. اصلا یک فردی که تمام ساعت روز در فکر ریختن خون مردم بود وقت برای عبادت ساختگی اسلام من در اوردی داشت تا این قاتل بالفطره را بنام مولای متقیان بنامند . این مولای قاتلین بوده . نه مولای متقیان. بی دلیل نبود که زنش این را ادم حساب نمیکرد و همیشه نق میزد و میگفت تو یک قاتلی و پدرم بتو مقام داد و انقدر از این حرف ها را زد که این همای لعنت در یک شب با چند لگد دخل عیال را دراورد و همان شبانه او را دفن کرد و فردای انرور هم یک زن دیگر گرفت/ این هم همای رحمت شما. ادم گاها فکر میکند که این همای رحمت اصلا قلب داشته. 700 مرغ را نمی شود سر برید اما این همای لعنت 700 انسان را میکشت و شب را هم با خیال راحت میخوابید
  0
  2
  ‌پنجشنبه ۷ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۰:۰۱
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.