پاسخ مصطفی تاجزاده به این سئوال : آیا پشیمانید که انقلاب کردید؟

+53
رأی دهید
-25

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۱
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان

  نوشدارو بعد از مرگ سهراب؟ هنوز هم ولی دو دوز سخن ؟ بله بد نبود.ولی باید می‌‌رفت.آلترناتیو نبود. ولی می‌‌ماند.حالا شاید بهتر. بود.خوب به زبان آدمی حرف بزن و بگو. "...." خوردم.غلط کردم. کم نگفتند. امثال شما. و فریبکار هم نبودند. هما شما. سیمین شما. ولی‌ زیباتر از همه ،اسماعیل خوهی شما. روانش شاد. تنها چپی .که با خودش رو راست بود. چه گفت.؟ چه زیبا گفت. لعنت بر ما. لعنت خدا بر ما.که از بودی.نبودی کردیم. لعنت بر ما که از نبودی، یک بودی کردیم. "منظور شیعه سرخ علوی و سوسیالیست لنینی شما بود"
  2
  38
  ‌چهارشنبه ۶ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۶:۴۶
  ۳۱
  grizzly - برلین، آلمان

  هنوز هم که هنوزه نمیدونه چه مرگشه!!
  2
  29
  ‌چهارشنبه ۶ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۸:۳۵
  ۵۲
  وطن نام تو نام نامداران - ستکهلم، سوئد
  انتخاب و رای دادن به جمهوری اسلامی بعد از انقلاب نکبت بار 57 مثل این بود که شما بری میوه فروشی و به جای خریدن میوه های مختلف با طعمها و خواص مختلف , فقط چشم بسته کدو بخری بیاری خونه وتازه متجه بشی که اون هم گندیده است.
  0
  18
  ‌چهارشنبه ۶ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۴
  ۴۵
  آلونا ازنامنسکایا - مسکو، روسیه
  پشیمانی که هیچی باید جبران می کردید . من تو کسانی که انقلاب کردند احترام خاصی برای قطب زاده قا ئل هستم یکی مثل بازرگان پشیمان شد و رفت خانه انقدر گریه کرد تا مرد یکی هم مثل بنی صدر پشیمان شد و فرار کرد ولی قطب زاده گفت من انقلاب را از حلقوم اینها بیرون می کشم و سعی کرد کودتا کند ولی موفق نشد و اعدام شد ولی مرگ شرافتمندانه ای داشت اگر بقیه هم مثل قطب زاده سگوت نمی کردند و سعی در جبران اشتباه خود می کردند شاید امروز از شر جمهوری اسلامی راحت می شدیم
  2
  9
  ‌چهارشنبه ۶ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۰۰
  ۳۴
  azadi2011 - تورنتو، کانادا
  [::zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان::]. ولی شما جناب زرتشت هیچ تغییر نکرده ای، همه ی ما مدام و پیوسته تغییر کرده ایم، قدم ایشان هم به اردوگاه تغییر کرده ها فرخنده بود، همه باید تغییر کنند، همه ی ایران باید برای دموکراسی پیش رو تغییر کنند، ولی وحشت تو و یارانت، در آن گوشه ی تاریخ کمی نامبارک است، شما در همان سال 57 ماندی و ضرب اهنگ بدون تغییر را برگزیدی، در آن زمان، شما پسمانده های تاریخ قاجار برای جلوگیری از دموکراسی مشروطیت خواه و برای مبارزه با خطر سرخ دست بدامن داعش شدید، همه را از لنینیسم موهوم ترساندید تا داعش حاکم شود، آن دوران گذشت و چپ ها واژگون شدند، و تو گمان داری که همان تاکتیک را می توانی برای خفه کردن دموکراسی نوپا بکار بگیری، بسیار در اشتباه هستی، با این همه پیام های بی سر و ته!
  1
  0
  ‌پنجشنبه ۷ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۴
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.