شعارهای بی‌سابقه مردم خامنه ‎ای را نشانه گرفته است

+91
رأی دهید
-13

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۱
  Akhond zed Iran - توکیو، ژاپن

  چرا یه نفر به رییس جمهور بی عرضه دروغگو فحش نمیده؟ شستشو مغزی های ساندیسی جواب بدن. فکر نمیکنید دگه اون روستایی که سواد خواندن و نوشتن هم نداره آگاه شده که تمام مشکلات و بدبختی ها ریشه اش خامنه ای ......؟
  12
  43
  ‌سه شنبه ۵ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۰
  ۵۸
  یا فاطمه زهرا - کپنهاک ، دانمارک

  حالا همین یه فیلم معترضان پاساژ علاالدین رو که بخاطر قطع برقی تو خیابونا داد می‌زدند #مرگ بر ژنراتور # رو صد بار از زوایا و صداگذاری با لهجه‌های مختلف رو نشون بدید.
  73
  15
  ‌سه شنبه ۵ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۱
  ۵۱
  Akhond zed Iran - توکیو، ژاپن

  چه کسی باعث شده بوجود امدن این همه تحریم ها شده؟چه کسی باعث هدر دادن پول در خارج برای تروریستای عرب شده؟ خامنه ای یا . رییس جمهورای دست نشانده؟ خدا را شکر نوچه پوتین یعنی جناب قاسم سلیمانی، کتلت شد و این رییس جدید سپاه قدس عرضه پول خرابکنی کمتری دارد و نمیتونه مثل قاسم چند میلیون دلار را تو چند تا کیف جا بده. یا تو هواپیمای مسافربری اسلحه حمل کنه برای عربای ضد ایرانی.
  5
  37
  ‌سه شنبه ۵ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۶
  ۵۲
  وطن نام تو نام نامداران - ستکهلم، سوئد

  حکومت سعی میکنه با دروغهایی مثل تجزیه ایران و یا سوریه ای شدن ایران مردم رو از مخالفت با حکومت منصرف کنه. ولی همبستگی همه اقشار و قومیتهای ایرانی با خوزستان نشون داد که این مسئله فقط یک توطئه از طرف ولایی ها برای از بین بردن همبستگی بین مردم ایرانه. مردم هوشیارتر و آگاهتر از اونی هستن که ولایی ها فکر می کنن.
  3
  42
  ‌سه شنبه ۵ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۸
  ۵۲
  وطن نام تو نام نامداران - ستکهلم، سوئد

  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاک ، دانمارک::]. اگر کسی به اندازه بزغاله هم شعور و فهم داشته باشه, درک میکنه که شما ولایی ها مملکت را به چه سمتی بردید و می برید ولی شماها به اندازه بزغاله هم نمی فهمید. تا کی می خواهید به این مردم دهن کجی کنید و به رفتارهای بی منطق و احمقانه خودتون ادامه بدید؟ دو زار پولی که حکومت جلوتون میندازه ارزش این رو داره که به ملت خودتون خیانت کنید؟ مملکت خودتون رو نابود کنید؟ کی میخواهید به خودتون بیاید و مسیرتون رو عوض کنید؟ تا کی باید مردم ایران شاهد این باشند که کشورشون به دست شماها ویران بشه؟
  2
  28
  ‌سه شنبه ۵ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۰
  ۵۰
  دارا۲۰ - تهران، ایران

  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاک ، دانمارک::]. شکی ندارم تلفن فروش های پاساژ علاالدین بهت سرویس خوبی دادند که مدام ازش یاد میکنی مزدورک حقیر
  3
  26
  ‌سه شنبه ۵ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۹
  ۴۰
  داش آکل2 - تهران، ایران
  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاک ، دانمارک::] از کا منتات پیداس از چه قوماشی هستی حالا معلوم شد که کر هم هستی! تو که سینه چاک رهبری تو دانمارک چه غلطی میکنی؟.
  0
  12
  ‌سه شنبه ۵ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۱:۴۴
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.