صحبت های فوق جنجالی صادق خرازی در مورد وضعیت کنونی ایران

این شخص کارشناس شبکه منوتو یا اینترنشنال نیست، صادق خرازی هستند که سالیان سال است در ایران مسئول هستند و صحبتهای تکان دهنده ای از اوضاع و احوال کنونی جامعه ما می کند که شنیدن آن برای افزایش فهم و آگاهی هموطنان لازم است.
+122
رأی دهید
-17

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۱
  دژمن بیطرف - پاریس، فرانسه

  احتیاج نبود تو بگی.خودمون میدونیم مردم ایران مردم بزرگی هستند،منتها شماها کوچیکید.جدیدا مد شده میان ایراد میگیرن به مسئولین انگار که عمه من و شما مسئول بودن.مرتیکه ی عتیقه باز برو از پدر شوهر آبجی جونت حضرت آغات بپرس چه ....... داره میخوره مملکتو به این روز انداخته پدر سوخته.خود مفتخورت ۶ سال سفیر سازمان ملل و۴ سال هم سفیر ایران تو فرانسه بودی هنوز یه کلمه درست نمیتونی انگلیسی یا فرانسه بگی مایه آبروریزی.از این خارجی هام یاد گرفتن بعضی وقتها هم یه عذرخواهی سردلی با اکراه میکنن فکر میکنن قال قضیه رو کندن.آخه بی حیا،اون ژاپنیه وقتی قبول میکنه اشتباه کرده بعدش میره هاراگیری میکنه یا اون مسئول تو فرانسه یا امریکا بعدش میرن استعفا میکنن.تو حتی حاضر نشدی وقتی خبر نگار ازت پرسید تک و ...... کجان جواب بدی.گفتی به کسی ربطی نداره.تمام حرفات تناقضه. چون ربط داره.چون تو این حکومت تو مسئول بودی.اصلا غلط کردی این همه پول داری و عتیقه فروشی میکنی.از کجا آوردین شماها؟جنگ زرگریتون واسه خودتون.اون ممه رو واقعا لولو برد.رو که نیست. پفیووووز
  4
  126
  ‌سه شنبه ۵ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۲:۴۱
  ۴۶
  محمد 1975 - دبی، امارات متحده عربی

  جالبه نوشتید که این شبکه من وتو و ایران اینترناشنال نیست. پس خودتون هم‌میدونید که این‌شبکه ها تبلیغات دروغین و با غرض دارن همین ما رو بس که شما اذعان کردین
  158
  6
  ‌سه شنبه ۵ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۲:۴۳
  ۵۰
  mlowes - واشنگتن، ایالات متحده امریکا

  اگرچه که حرفهای درستی میزنه، ولی چند پرسش! . ۱. چه مشکلی داشتید که انقلاب کردید؟. ۲. چنان صحبت میکند که انگار خودش و خانواده‌اش هیچ نقشی در این لجنزار باقی مانده از این کشور پهناور و زیبا نداشته‌اند. نقش خودت و خانوادت چه هست در این قضیه؟ . ۳. اگر به خودت مسئولیت بدهند چه راهکاری خواهی داشت؟! چند میلیون دلار اختلاس خواهی کرد؟
  2
  99
  ‌سه شنبه ۵ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۳:۳۶
  ۳۱
  Reza9118 - شهرکرد، ایران

  رژیم تروریستی و نامشروع جمهوری اسلامی سیاه ترین دوران تاریخ ایران هستش که هر لحظه موندنش باعث کلی خسارت به آینده این کشور خواهد شد و جز سقوط این حکومت جنایتکار، هیچ چیزی نمیتونه آینده ایران رو نجات بده..
  2
  86
  ‌سه شنبه ۵ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۴:۱۵
  ۷۳
  hassan5 - تهران، ایران

  دلیل بد بختی این ملت اینستکه با تیوری قرون وسطایی منحط اسلامی توسط اخوندهای بی سواد اداره میشود . چرا حرف اخر را نمیگویی که ولایت فقیه و اخوندها عامل بدبختی ملت ایران هستند!؟!
  2
  75
  ‌سه شنبه ۵ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۵:۲۰
  ۷۳
  hassan5 - تهران، ایران

  ۱۴۰۰ ساله که اسلام با زور و تحمیق توده ها بحیات ننگین خود و بدبخت کردن پیروان نا آگاه خودش ادامه میدهد ، منتها در عصر حاضر بکمک رسانه ها سواستفاده این آخوند های شارلاتان مسلمان برای همه دنیا اشکار شده است
  3
  71
  ‌سه شنبه ۵ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۵:۴۹
  ۳۱
  Reza9118 - شهرکرد، ایران

  [::محمد 1975 - دبی، امارات متحده عربی::]. آیکیوی شما مزدوران جمهوری اسلامی از جلبک هم کمتره و حتی حالیتون هم نمیشه سایت به شما ماله کشا تیکه انداخته، واسه همین چنین برداشتی از این نوشته سایت کردی خخ
  1
  38
  ‌سه شنبه ۵ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۷:۰۳
  ۵۰
  دارا۲۰ - تهران، ایران

  با وجود اقرار به بی کفایتی حکومتگران و تعمدی بودن این فرصت سوزی های بی پایان و غارتگری هایشان نگفتی که عامل این جنایات و سیاه روزی و عقب ماندگی وجود منحوس جمهوری فتنه و فساد اسلامیست. نگفتی حضور منگل های ریشو همانند خامنه ای و اصحابش، احمدی نژادها، خاتمی ها، جنتی فسیل، روحانی و مافیای دستسازش، پاسداران دزد و قاچاقچی و بقیه دزدان مسلمان در راس این حکومت ایران را به قهقرا برد. نگفتی هیچ عزمی و توانمندی این اوباشان ریشو که یکی از آنها خود تو باشی برای بهبود اوضاع کشور ندارید. نگفتی دیکتاتور کثیف و حامیانش همگی دزدان سرگردنه هستند و اسلام ابزار اصلی دزدی آنان است. نگفتی ماجراجوئی های حکومت منفورتان صدها میلیارد دلار زیان به ایران وارد کرده. با وجود پلید شما ریشوهای بی شرف بیش از این ایران ویران میشود. فقط با نابودی حکومت فاسد آخوندی و محاکمه و مجازات تک تک شماها میشود ایران را آباد نمود. مرگ بر جمهوری کثیف اسلامی.
  1
  28
  ‌سه شنبه ۵ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۸:۲۵
  ۳۱
  grizzly - برلین، آلمان

  سرو کله هاهاهاها پیدا نیست که بنویسه هاهاهاها! شاید ممد از دوبی باشه فقط ننوشته هاهاهاها
  1
  24
  ‌سه شنبه ۵ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۱
  ۵۲
  وطن نام تو نام نامداران - ستکهلم، سوئد

  گذشته از این که این آقا خودش یکی از عوامل حکومت بوده و در این ویرانی ها نقش داشته, حرفهای درست و منطقی میزد. ما باید به هر شکلی که قابل اجراست از شر این غده سرطانی راحت بشیم. هر روزی که میگذره این غده بیشتر و بیشتر ایران رو به نابودی میکشه.
  0
  22
  ‌سه شنبه ۵ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۴
  ۵۲
  وطن نام تو نام نامداران - ستکهلم، سوئد

  [::محمد 1975 - دبی، امارات متحده عربی::]. اگر کسی به اندازه بزغاله هم شعور و فهم داشته باشه, درک میکنه که شما ولایی ها مملکت را به چه سمتی بردید و می برید. تا کی می خواهید به این مردم دهن کجی کنید و به رفتارهای بی منطق و احمقانه خودتون ادامه بدید؟ دو زار پولی که حکومت جلوتون میندازه ارزش این رو داره که به ملت خودتون خیانت کنید؟ مملکت خودتون رو نابود کنید؟ کی میخواهید به خودتون بیاید و مسیرتون رو عوض کنید؟ تا کی باید مردم ایران شاهد این باشند که کشورشون به دست شماها ویران بشه؟
  1
  28
  ‌سه شنبه ۵ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۴
  ۵۰
  دارا۲۰ - تهران، ایران

  [::وطن نام تو نام نامداران - ستکهلم، سوئد::]. دوست گرامی به بزغاله توهین نکنیو ریشوهای .. ولایتمدار به شعورشان در حد آمیب است
  1
  21
  ‌سه شنبه ۵ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۵
  ۴۹
  AGENT0-0 - شفیلد، انگلستان
  قطار درب و داغون ج.ا هر چی جلوتر میره بعضی ها که خودشون از مسببین راه افتادن این قطار بودند، در حال پیاده شدن از این قطار هستند. برخی در معدود ایستگاهها پیاده میشن(محمد نوری زاد)برخی در حین حرکت خودشون رو از پنجره بیرون پرت میکنند(احمدی نژاد). هر چی از مسافرهای این قطار کم بشه قطار سرعت بیشتری میگیره تا دست اخر رهبر و کسانی که باهاش تا اخر میمونن با سرعت نور به ته دره سقوط میکنند.
  0
  15
  ‌سه شنبه ۵ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۹
  ۵۲
  وطن نام تو نام نامداران - ستکهلم، سوئد
  [::دارا۲۰ - تهران، ایران::]. من معذرت می خوام, شما درست میگی. به بزغاله توهین شد.
  0
  9
  ‌چهارشنبه ۶ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۱
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.