ویدیوی طنز : ترانه الهه ناز (هیکس) با صدای هادی خرسندی

+209
رأی دهید
-9

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۵
  تحت تعقیب وزارت - لندن، انگلستان

  هادی خرسندی هم مانند پرویز صیاد (صمد آقا) با قلم و زبان طنز خدمات زیادی به رشد فکری و سیاسی مردم ایران نموده اند . سلامت و پایدار باشند
  4
  89
  ‌سه شنبه ۵ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۶:۰۹
  ۴۲
  sahandogli - لندن، انگلستان

  چرااین فعالین به اصطلاح سیاسی اعتراضات غیر فارسی را تروریستی می داننند و اما اعتراضات در شهرهای فارس به حق و برای حقوق و ازادی می دانند؟ این تفکر عموم سیاسیون ایران است و این یعتی دوری ملتهای غیر فارس از شما و نتیجه اش را شما از همه بهتر می دانید . چون هیچ غیر فارسی خودش را ایرانی تلقی نمی کند چون شما آنها را ایرانی ندانسته اید
  71
  2
  ‌سه شنبه ۵ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۸
  ۶۱
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان

  ناگفته نماند. که نظر ایشون.خیلی‌ به نظر آقا نزدیک است. مثلا معتقد، جاسم .فرهاد، نیلوفر. ساکن کربلا خوزستان .آب نوشیدنی نمی‌‌خواند. بلکه اغتشاش گران هستند. بی‌ دلیل نیست. آقا پیام دادند. مخدمه خجسته. حج خانم.تشکر از موضع ضد استکباری شما.بنده در سینما دیدم این فیلم استکبار .با نام سه فرشته چارلی یا همان. Charlie's Angels . سه تا زن پلیس. با لباس غیر اسلامی..بنده هم دستور دادم به این ارشادی‌ها هنرمند سایت. سروان. ممد۱۹۷۵. رزمجو. یک فیلم بسازند .به نام . سه تا فرشته آقا. در نقش اول. شما.پیام دادیم .داریم دنبال دو تا فرشته دیگر می‌‌گردیم. به امید. خدا. این فیلم هم در آینده در جشنواره فجر، از همین حالا جایزه اول را برد.
  3
  44
  ‌سه شنبه ۵ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۰
  ۶۱
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان

  استفاده سیاسی نکنید. اول گوش بدهید. بعد گاله را باز کنید. یک بار هم نگفت. عرب .یا ترک. یا فارس. گفت کار مجاهدین. که در اسراهیل آموزش دیده، در حقیقت طرز تفکر شما. هیچ فرقی با این خانم ندارد. هر دو از یک قماش.او اتحاد را، در سرکوب ملت ایران می‌‌بیند. شما از مرید شدن .رجب. پیشه وری. شیخ خزل. البته همیشه ،یک رضا شاه بود. یا ستار خان. یا امیر کبیر .که وسط خودتان. نشان دادند. که شما .همیشه اندر خم یک کوچه بوده. با لیس زدن کروات پان ترکیست. ایران از دست آخوند آزاد نمی‌‌شود.
  39
  8
  ‌سه شنبه ۵ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۶
  ۳۴
  azadi2011 - تورنتو، کانادا
  [::sahandogli - لندن، انگلستان::]. شما پانترک ها حسابتان از همه جداست، ما ایرانیان هزار سال است که اسیر افکار و سلطه ی حکومت های مغولی بوده ایم، ارزوی تسلط دوباره را بگور خواهید برد، چون خانواده ملل ساکن فلات قاره ایران بزرگ چهره ی مغول را امروز بیش از هر زمان شناخته است، مرزهای ایران تغییر ناپذیر خواهند بود، زنده باد، فارس ، کرد، آذری، بلوچو خوزستانی های عزیز که از همه ی ما ایرانی تر ند.
  0
  16
  ‌چهارشنبه ۶ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۲:۱۷
  ۳۹
  rahjoo - مازندران، ایران
  [::azadi2011 - تورنتو، کانادا::]. لایک داری عزیز.ممنون از زحماتت و علاقه ای که به خاک و میهن داری.
  0
  9
  جمعه ۸ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۶:۱۶
  ۳۹
  rahjoo - مازندران، ایران
  [::sahandogli - لندن، انگلستان::]. شما که در ترکیه جعلی صدای کرد و ارمنی و بقیه رو نه تنها خفه کردی بلکه سران احزاب رو هم به زندان انداختی و حالا هم نقشه ارمنستان رو دارین از تو قبر چنگیز دراودمین و تو این 500سال جز نکبت و مرگ چیزی برای منطقه نداشتین. لطفا لال شو.
  0
  9
  جمعه ۸ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۶:۱۹
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.