جنجالی شدن «اسهال» فیروز کریمی بعد از بازی با پرسپولیس

فیروز کریمی سرمربی تیم فوتبال تراکتور سازی تبریز و یکی از دوست داشتنی ترین شخصیت های دنیای فوتبال ایران یک بار دیگر با صحبت هایش خبرساز شده است. کریمی در جریان نشست خبری پس از بازی با پرسپولیس که با شکست سه بر یک تیمش همراه بود از بخشنامه اخیر فدراسیون فوتبال برای الزام حضور سرمربیان در نشست خبری پس از پایان بازی انتقاد کرده و افزود که به خاطر بیرون روی و دل پیچه برای حضور در این نشست دچار مشکل شده است. فیروز کریمی در جریان صحبت های خود چنین گفت: « قبل از این که هر صحبتی کنم، به سازمان لیگ انتقاد دارم. اگر دبیرکل هم این نامه را زده به او هم انتقاد دارم. هیچ لزومی ندارد که بعد از بازی سرمربی تیم در نشست خبری شرکت کند. اگر او از سوی خودش بخشنامه صادر می‌کند، باید وضعیت روحی و جسمی سرمربی را درک کند. من الان مشکل بیرون روی داشتم. تکلیف بیرون روی من چیست. حداقل این است که چند پمپرز [پوشک بزرگسال] بیاورند که من همراه خودم داشته باشم. این یک رویه غلط است. هر کس این بخشنامه را زده باید جوابگو باشد».

سرمربی تیم فوتبال تراکتور سازی در ادامه افزود: «من دل پیچه و دل درد دارم. این کار معنی ندارد. یعنی چه که سرمربی محروم و جریمه می‌شود. هر کسی که از طرف سرمربی می‌آید، مسوول فنی تیم است. الان من نه به خاطر بخشنامه و نه فدراسیون آمدم. من به احترام شما آمدم اما فوق العاده حالم بد است. علت را هم فدراسیون پزشکی ورزشی بهتر می‌داند». فیروز کریمی در ادامه در مورد بازی تیمش با پرسپولیس نیز چنین گفت: «هر دو تیم فوتبال خوبی انجام دادند. بعد از زدن گل اول، بنا را روی این گذاشتیم که کار را تمام کنیم چون ما سوار بر بازی بودیم و موقعیت‌های خوبی هم داشتیم. از شانس ما هر چه زدیم به دفاع حریف خورد. ما بعد از زدن گل در لاک دفاعی نرفتیم اما بد آوردیم. حالا برعکس ما، آن‌ها روی گل دوم خود شانس آورند که به پای مدافع ما خورد. البته پرسپولیس بعد از زدن گل مساوی هم عالی بازی کرد. از حق نگذریم استحقاق این پیروزی را داشتند. ما محمد عباس‌زاده را هم به علت مصدومیت از دست دادیم و نتوانستیم روند خودمان را در نیمه دوم ادامه دهیم».
 
کریمی در مورد تداوم سرمربیگری در فصل آینده نیز تصریح کرد: «من مشکلات خانوادگی داشتم و اگر این مشکلات ادامه داشته باشد، مسائل خانوادگی مهم‌تر از ورزش است…اگر حالت روحی همیشگی را ندارم عذر می خواهم. من به شدت درگیری داخلی دارم».
+45
رأی دهید
-12

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۹
  Chokam - ری، ایران

  پمپرز مال پیر هست.انها فکرکردن تو جوونی،تو که ریش و مو سیاه است سفید نشده،حداقل ریشها رو رنگ مو نزن تا اشتباهی نشه.مردم ایران اشتباهی هستن با رنگ مو و رنگ ریش چینی
  82
  6
  دوشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۵
  ۴۱
  SydneyWater - سیدنی، استرالیا

  ذات ایرانی با دروغ و تقلب بسته شده، ٩٠ دقیقه بازی که کنار زمین بودی، اسهال نبودی!! ذات ما ایرانی ها تنبل و از زیر مار در رو هستیم و اهنیت به قرار و مصاحبه و پاسخگو بودن نمیدهیم. تنبلی و از زیر مسئولیت در رفتن و به اسهال ربط میده!!!!!!!
  7
  30
  دوشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۳
  ۴۴
  maradona - براتیسلاوا، اسلوواکی

  آخه این حاجی فیروز دلقک رو چه به مربیگری فوتبال که از صد تا کلمه که از دهانش در میاد هفتاد تاش جوک و دری وریه آخه آدم با کلاس میاد پشت دوربین بگه بخاطر این به پرسپولیس باختم چون دل پیچه گرفته بودم__همونطوریکه بن افلک در نقش جوانی های چاک نوریس خوب بازی می کنه باید بگن شهاب حسینی هم نقش این فیروز خان رو بازی کنه
  6
  32
  دوشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۶
  ۳۱
  Dermis - لندن، انگلستان

  [::Chokam - ری، ایران::]. نمیدونم برای چی هنوز اینجا کامنت میزنی،تمام نظراتت داره منفی میخوره و unpopular هست این نشون دهنده اینه هیچکس از نظراتت خوشش نمیاد.فهمش سخته؟
  9
  31
  دوشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۴
  ۵۸
  یا فاطمه زهرا - کپنهاک ، دانمارک

  [::Dermis - لندن، انگلستان::]. اینجا خوار و بار فروشی نیست که فکر کنی سرقفلیش رو خریدی و بخوای جنسات رو بچینی! هر کسی طبق مقررات سایت میتونه نظر خودش رو بده، حالا منفی یا مثبت بگیره، نگیره بحث دیگه‌ای هست. اصن شاید من حال کنم همش منفی بگیرم یا شایدم مثبت، به هیچ احد و ناسی ربط نداره. از خودت dictator بازی درنیار.
  36
  6
  دوشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۷
  ۳۹
  Chokam - ری، ایران

  [::Dermis - لندن، انگلستان::]. تو واقعا دلت خوشه به مثبت منفی اینجا؟مگه سایت گاردینه یا نیویورک تایمز؟ الان بهت یه مثبت میدم دلت خوش باشه.اتفاقا کامنتهای من رو همه از اون سایتهامی گیرم و انهاییکه می فهمن مثبت می دن. تو زیاد خودت رو خسته نکن نمی فهمی منفی می زنی پاک بشه. این دقیقا همون چیزی هست که منم می خواستم نشون بدم .زدی توی خال ، شما هستین سانسورچی واقعی ، نه اخوند
  30
  3
  دوشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۵
  ۵۱
  Q.mars - بلژیک، بلژیک
  لندن، انگلستانا نمیدونی دیگه من نظرمو راجع بهمطلب ورزشی نوشتم که نه دروغ بود نه اشتباه ولی چهارتابچه یا بزرگسال بچه مغز تو سه چهار ساعت صدوپنجاه تامنفی زدن وقتی بشه اینکارو کرد چطوری میخوای بدونی کی انپاپیولاره یا نیست؟مگه چندتاکاربر داره اینجا؟چهل تا بیشترن؟اسکولها بزرگ شین بابا همیشه هم سعی کردم باادب باشم ولی انگار ادب اینجا جایی نداره
  2
  1
  دوشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۳۲
  ۳۵
  Shahrokh-86 - تهران، ایران
  [::SydneyWater - سیدنی، استرالیا::]. حالا اون یه چیزی گفت واقعا باور کردی طرف اسهال؟ داره مثلا تر میزنه به فدراسیون که واسه چی اجباری سرمربی باید بیاد به نظر منم درست میگه
  4
  5
  دوشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۹:۱۴
  ۶۴
  اقای شاکی - برمن، آلمان
  این دلقک را چرا میدون میدهند
  1
  4
  دوشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۹:۲۹
  ۳۱
  Dermis - لندن، انگلستان
  [::Chokam - ری، ایران::]. پس برا دل خودت نظر میزنی؟ چون هیچکس از نظراتت خوشش نمیاد،یعنی کسی باهات هم عقیده نیست.چرا نمیفهمی؟ سانسور چه ربطی داره؟ هرکی حرف مزحرف بگه مردم مخالفش میشن.همین الان نظر جدید من‌ ۲۰ تا لایک خورد و ۳ تا منفی که احتمالا اونها تو زدی! جلوی واقعیت رو‌نمیتونی بگیری.گذشت اون زمان که لایک و دیسلایکی وجود نداشت و نمیشد فهمید حرف کی طرفدار داره و بالعکس.
  8
  9
  دوشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۹:۳۳
  ۳۱
  Dermis - لندن، انگلستان
  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاک ، دانمارک::]. چه جالب نظرات و حرفتون چقدر شبیه همه! کم‌کم یه چیزهایی داره مشخص میشه!
  3
  2
  دوشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۹:۳۶
  ۳۹
  Chokam - ری، ایران
  [::Dermis - لندن، انگلستان::]. کامنتت بیست گرفته؟‌ 🤣🤣🤣🤣
  0
  1
  دوشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۹:۵۷
  ۵۸
  یا فاطمه زهرا - کپنهاک ، دانمارک
  [::Dermis - لندن، انگلستان::]. تو مشغول بکارگیری از شیوه کافران در مبارزه با پیامبر اکرم ص هستی. برای خنثی کردن تأثیر حرف‌های پیامبر ص، نسبت جنون به آن حضرت می‌دادند تا به این وسیله، مردم را از پیرامون آن حضرت پراکنده کنند. به این مطلب در آیه 6، سوره حجر، اشاره شده است: (و قالوا یا ایها الذی نزل علیه الذکر انک لمجنون)؛ و گفتند: ای کسی که ذکر (قرآن) بر تو نازل شده! مسلماً تو دیوانه‌ای. هرگز این خیال پوچ و خالی را در سر نپروان که با این افکار زننده، ره به جایی بری.
  1
  4
  دوشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۰:۲۸
  ۳۱
  Dermis - لندن، انگلستان
  [::Chokam - ری، ایران::]. خوشم میاد ضربه کاری بود و موثر.خوب کنف شدی ترول.
  4
  0
  ‌سه شنبه ۵ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۰:۵۷
  ۳۹
  Chokam - ری، ایران
  [::Dermis - لندن، انگلستان::]. تو هم اشتباهی هستی.گفتم که مردم ایران اشتباهی هستن،مثل همین فیروز کریمی که سر وصورت خودشون رو چین می زنن، بجای تحریم چین.
  1
  0
  ‌سه شنبه ۵ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۳:۳۰
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.