مجری صدا سیما: کیمیا علیزاده با پول مالیات ما موفق شده وگرنه کسی او را نمیشناخت

مجری صدا سیما: کیمیا علیزاده با پول مالیات ما موفق شده وگرنه کسی او را نمیشناختهدی توتونچی مجری صدا و سیما در راستای سیاست هماهنگ این نهاد برای زیر سوال بردن موفقیت‌های #کیمیا_علیزاده تکواندو کار ایرانی که در تیم پناهندگان در المپیک بازی می‌کند، گفت که او با پول مالیات من و شما موفق شده وگرنه کسی او را نمی‌شناخت.توتونچی در سال ۲۰۱۵ اجازه خروج به همسرش نیلوفر اردلان کاپیتان تیم ملی فوتسال زنان ایران را برای شرکت در مسابقات جام‌ملت‌های آسیا را نداد و بعد از آن نیلوفر اردلان از او جدا شد.
کاویانی، گزارشگر، بعد از برد کیمیا علیزاده
کاویانی، گزارشگر، بعد از برد کیمیا علیزاده: « با پول کسانی که به سختی زندگی میکنن خرج میکنن برای ورزشکار.. ورزشکاری که می‌ره آلت دست بیگانه میشه .. بزرگترین اتفاق بدی که برای اون فرد میفته و اون کشور نداشتنه
+21
رأی دهید
-118

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۷۳
  hassan5 - تهران، ایران

  ایا این (مجاری) مجری های اطلاعاتی ج.ا از اختلاس های هزاران میلیاردی از بیت المال و مالیات ملت ایران توسط سران نظام اسلامی هم گفتگو میکنند ؟!؟
  8
  86
  دوشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۳:۳۵
  ۶۴
  Madjid aramesh - پاریس، فرانسه

  بیخودی‌ نگین با پول ملت رفت چند تا ورزشکار بلند پایه هستن که بعد از اینکه افتخار برای ایران آوردن الان دستفروشی میکنن؟ تو همین سایت یک بسکتبالیست و یک قهرمان زیبایی اندا رو گذارششو دادن نوید افکاری رو هم که اعدام کردین .نه مرتیکه پول ایران خرج کیمیا علیزاده نشد بلکه خرج آقازاده ها شده که برن امریکا و کانادا و اروپا خوش گذرانی کنن و بقیش هم خرج حسن خرسالله و تروریست های خزب الله و فلسطینی میشه پس خفه خون بگیرین.
  6
  101
  دوشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۳:۴۱
  ۱۰۴
  منوچهری - تهران، ایران

  یعنی یه لقمه نون که میخاین ببرین برای زن و بچه تون به این همه خفت و خواری میارزه؟ دزدی شرف داره به این کاری که شما تو صداوسیما میکنید!! خاک عالم تو قبرتون که بوی گندتون بیرون نزنه!
  7
  87
  دوشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۳:۴۴
  ۷۱
  Butler - سیدنی، استرالیا

  کیمیا بی وطن نیست وطن او ایران است برد او شکست پرو پاگاندای حکومت اسلامی است .
  9
  85
  دوشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۳:۴۵
  ۳۹
  paksan - ایران، ایران

  نه اینکه شماها مالیات هم میدید؟
  6
  84
  دوشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۴:۳۷
  ۳۹
  The Green mile - مدیسون، ایالات متحده امریکا

  با پول مالیات مردم ایران به شما انگل های بی خاصیت تو صدا و سیمای میلی حقوق میدن که بیاید واسه حکومتی که مردم ایران رو میکشه، ماله کشی کنید ورنه کی شماها رو اصلا آدم حساب میکنه.درود بر کیمیا علیزاده که اینطوری شما وطن فروش ها رو به جلز و ولز انداخته.
  6
  78
  دوشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۵:۴۲
  ۵۱
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  خفه شو الدنگ. شماها نباشین همه ورزشکارهایی و هنرمندها و مغزها برمیگردن که به ایران خدمت کنن. مشکل شماها هستین. گورتون رو گم کنید بابا. دور نیست اون روز که تک تک شماها رو دادگاهی کنن
  5
  65
  دوشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۶:۱۱
  ۵۱
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  [::منوچهری - تهران، ایران::]. گرامی، من در ادامه حرف شما میگم باید بهشون گفت چند میگیری زندگی کنی؟
  4
  47
  دوشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۶:۱۲
  ۵۱
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  [::Madjid aramesh - پاریس، فرانسه::. ممنون
  3
  31
  دوشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۶:۱۳
  ۵۲
  arya_japan - توکیو، ژاپن

  پول مالیات مردم نبود بلکه پولی بود که حقش بود و باید به او تعلق می گرفت!.ولی او میتوانست زیر پرچم ایران فعالیت اش را ادامه بدهد ولی چون برای آن محدودیت ایجاد کرده بودید او نتوانست آن محدودیت را بپذیرد. چون شما می خواستید از او به عنوان یک وسیله تبلیغاتی استفاده کنید .نعلت و نفرین بر ج.آ
  4
  58
  دوشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۶:۱۶
  ۶۱
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان

  من که ندیدم. می‌‌گویند رقیب ایرانی‌ .بعد از شکست او را در آغوش گرفت. و پیروزی را تبریک گفت. شاید یکی‌ از زیباترین پیام این مبارزه.امیدوارم بعد از بازگشت مجازات نشود.
  5
  46
  دوشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۶:۴۰
  ۱۰۴
  منوچهری - تهران، ایران

  [::hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا::]. دوست عزیز, خدا وکیلی من مرگ رو به این زندگی که اینا میکنن ترجیح میدم. یه کرم تو باغچه کاربردش از اینا بیشتره!
  4
  38
  دوشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۷:۰۷
  ۵۵
  Oskooeik - بیرمنگهام، انگلستان

  یه کم از اون پول ملت ایرا ن بگو که داره خرج لبنان و فلسطین و یمن و سوریه و باج دادن به چین و روسیه و سگهای پاچه گیر نظام داخل و خارج از ایران و مهم تر از همه اینها اون قسمت از پول مردم ایران که خرج این اخوندهای بی مصرف و بی بته میشه احتمالا اینها رو یادت رفته.
  2
  34
  دوشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۷
  ۴۹
  AGENT0-0 - شفیلد، انگلستان

  توی مملکتی که میلیار دلاری دزدی میکنند این اقا نگران مالیاتش شده.
  2
  29
  دوشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۵
  ۵۰
  دارا۲۰ - تهران، ایران
  خفه بمیر لجن پراکن حکومتی
  2
  20
  دوشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۳
  ۳۹
  Chokam - ری، ایران
  انگارفرانسه است که مالیات ۳۰درصد،حتی ۵۰ درصدتوی حقوق های بالاتر! در واقع ماایرانیهااصلا مالیات نمیدیم، یه عمره پول نفت این کشور رو داریم می خوریم.
  3
  10
  دوشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۱
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.