مربی ناهید کیانی: نمی‌توانید تصور کنید امروز چه بر من گذشت

به گزارش ایسنا، مربی تیم ملی تکواندوی زنان ایران گفت: نمی‌توانید تصور کنید امروز چه بر من گذشت و جدول با کرونای نماینده شیلی باید تغییر می‌کرد.
 
مهرو کمرانی بعد از حذف ناهید کیانی از رقابت‌های المپیک گفت: همه ما امروز روز سختی را پشت سر گذاشتیم. نمی‌توانم توصیف کنم که امروز بر من چه گذشت. کیمیا از کودکی شاگرد من بود و ناهید کیانی هم با سختی فراوان و بعد از برد قهرمان جهان توانسته بود سهمیه المپیک را بگیرد. این دو با هم دوست بودند و ناهید به واسطه اینکه کیمیا کاپیتان تیم بوده، به او احترام می‌گذاشت. این وضعیت کار را در این مسابقه سخت کرده بود. ناهید زحمت زیادی کشیده و دلم می‌سوزد که اینطور فرصت موفقیتش در المپیک از دست رفت.
کمرانی ادامه داد: او خیلی خوب تمرین کرده بود و چیزی کم نداشت. همه ما اینجا هستیم تا فارغ از سیاست از ورزش لذت ببریم، اما برای من عجیب است که کمیته بین المللی المپیک چرا اینطور برخورد کرد. به نظر می‌رسد برای مسئولان ورزش دنیا خیلی هم سیاست از ورزش جدا نیست. نمی‌توانم به طور صد در صد بگویم، اما فکر می‌کنم کمیته بین المللی المپیک می‌خواست که حتما این دیدار برگزار شود. شعار المپیک این هست که سیاست از ورزش جداست و همه مثل یک خانواده کنار هم هستند. اما امروز دیدیم که این اتفاق نیفتاد.
 
مربی تیم ملی تکواندو بانوان همچنین گفت: درست است که قرعه کشی مسابقات از قبل انجام شده بود، اما با توجه به ابتلای تکواندوکار شیلی به کرونا، جدول باید تغییر می‌کرد نه اینکه ورزشکاری را جایگزین کنند. اولین سال است که جدول المپیک با ۱۷ بازیکن شکل می‌گیرد و این اجحافی است که در حق ما صورت گرفت. این مسائل را که کنار هم می‌گذارم این احتمال را بیشتر می‌دهم که IOC می‌خواست حتما این بازی انجام شود و کیمیا مقابل یک ورزشکار از ایران قرار گیرد.
 
کمرانی درباره شرایط کیمیا علیزاده گفت: حتما این مسابقه برای کیمیا هم سخت بود. به خوبی می‌توانستیم این موضوع را از چهره کیمیا حس کنیم. او بنا به دلایلی تصمیم گرفت از ایران مهاجرت کند و حتما خودش نمی‌خواسته که یکسری از اتفاق‌ها بیفتد.
+108
رأی دهید
-10

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۶
  حق گو لندن - لندن، انگلستان

  کیمیای عزیز مطمین باش برای ما قهرمان تو‌هستی که روی این انگلیسی‌های از خود راضی نژادپرست را کم کردی . BBC خفه شده است که قهرمان‌جهانشان‌سکه یک پول شده است بدست یک زن ایرانی .
  180
  219
  یکشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۲
  ۵۱
  Q.mars - بلژیک، بلژیک

  اتفاقا تنهاکسیکه بهش خوب پولی رسید همین کیمیا بود 300سکهطلا و اتومبیل و یه خونه بهش دادن ولی زد اومدآلمان البته شوهرش بود اونو مجبورکرد بره اونم چاره نداشت ولی گذزمان ثابت کرده هرورزشکاری اومد بیرون از ایران افت کرد البته دلیل اینو نمیدونم چیه ولی مطمئنم سال بعد حتی به مقام چهارم هم نمیرسه
  263
  24
  یکشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۹
  ۴۳
  نه به ملا - لیدزleeds، انگلستان

  ۴۶. حق گو لندن - لندن، انگلستان. با سلام من هم خوشحال شدم وقتی شنیدم هموطنم پیروز گشته اما تو انسان دورو و ناسپاسی هستی! اینجا داری از دولت انگلیس کلی کمک‌میگیری بعدش میگی انگلیسیا نژاد پرستن والا من ۲۲ سال اینجام یه مورد نژاد پرستی بر علیه ایرانیان ندیده و‌نشینده‌ام! باعث تاسف که اگر واقعا تو انگلیس زندگی میکنی این قدر طرز فکرت کوته نگرانه و نژادپرستانه است و اگه قرار به نژادپرستی است که مردم ایران از همه نژاد پرست تر هستن.
  35
  241
  یکشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۰
  ۳۷
  kakolzari - لندن، انگلستان

  ملت کور تا نبینند یک ایرانی در المپیک با تیم پناهندگان تکواندو میزند به فکر فرار استعدادهایشان نمیفتند. چهل سال است میلیون ها ایرانی آنهم بهترین هایتان در تیم حریف بازی میکنند و خبر ندارید بیچاره ها. هرکجا سر میزنید ایرانی هست. این چه مملکتی است که هرکه اندکی فهم و شعور داشته باشد و البته اقبال از آن میگریزد؟ دختر بیچاره بخاطر یک تکه پارچه که دوست نداشت بر سرش بگذارد از کشورش رفت !! وقتی ایرانی در برابر چشم بیگانه ایرانی را به زمین میزند باید شرمسار باشیم.
  9
  61
  یکشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۰
  ۳۷
  kakolzari - لندن، انگلستان

  کمیته المپیک چه گناهی کرده ورزشکارتون پناهنده شده؟ چرا ما ایرانیا عادت داریم گناه را به گردن همه بندازیم جز حکومت خودمان؟
  12
  90
  یکشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۱
  ۶۱
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان

  همه ما اینجا هستیم تا فارغ از سیاست از ورزش لذت ببریم، قبول. بر منکرش لعنت. ولی اگر فردا یکی‌ از شما مقابل اسراهیل باید بازی کند..نکند یک دفعه ورزشکار شما سردرد و دل درد بگیرد، می‌‌توانید؟ پس شجاعت. بفرستید به وسط میدان. وگرنه دهان را ببند. شعار نده.
  11
  44
  یکشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۷:۵۷
  ۵۸
  یا فاطمه زهرا - کپنهاک ، دانمارک

  اینا باید با مردای گردن‌کلفت وصلت کنند که اگه خواستن نافرمانی و سرکشی کنند، بشه تنبیه شون کرد.
  156
  12
  یکشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۷:۵۸
  ۳۸
  ebimicro - سینت نیکلاس، بلژیک

  ایول، کار خوبی کرد، بد جور تو دهنی زد به اونایی که سازشون رو کوک کرده بودن که ببازه و تو بوق و کرنا کنن بگن دیدید پناهنده شد بدبخت شد.
  10
  70
  یکشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۲
  ۴۶
  حق گو لندن - لندن، انگلستان

  [::نه به ملا - لیدزleeds، انگلستان::]. من کمتر از شما اینجا نبودم . شاید شما بنفیت می‌گیرید و تا کمر خم می شوید و ارباب صدایشان می کنید اما‌ من‌نه. بلکه مالیات کلان می‌دهم راضی هم نیستم اما مجبورم پرداخت کنم. شاید در لولی نیستی که نژادپرستی را متوجه‌بشوی و در سطح اجتماعی پایین باشی برای همین است که بسیار خوشحال هستی از زندگی و رفتار اینها با شما . بدبختی ما که اینجا هستیم از این بی وجدانها است. دست از سر کشور ما بردارند یک ساعت در کشوری که ۴ روز بیشتر تابستان ندارد و ۹۹% منتال سیک هستند نمی مانیم.
  126
  27
  یکشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۹:۰۹
  ۴۶
  حق گو لندن - لندن، انگلستان

  [::نه به ملا - لیدزleeds، انگلستان::]. شما احتمالا یا اخبار نمیخوانید‌یا در ان‌لیدز غمگین دسترسی به خبرها ندارید. چقدر حساب بانکی ایرانی‌ها را اینجا‌بجرم فقط ایرانی بودن‌بستند ؟ همه‌که‌‌مامور‌رژبم‌نبودند‌! حتما خوشحال شدی که‌هموطنهات‌تحقیر شدند ‌توسط ارباب‌های سفید پوستت ! چند ساله ایران‌نرفتی ؟ یکبار برو برگرد‌ببین‌در فرودگاه‌چطور مثل دزدها‌سین جینت می کنند‌! البته‌شاید‌پاسپورت‌داری الان و هیچ وقت با ویزا اینجا‌نبودی که بفهمی من چی می گویم وقتی با ویزا بر میگردی از سفر ایران.
  122
  24
  یکشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۹:۱۵
  ۴۳
  نه به ملا - لیدزleeds، انگلستان

  [::حق گو لندن - لندن، انگلستان::]. والا من بنفیت نمیگیرم و‌شرفو ابرومو به کسی نمیفروشم، کسی را هم ارباب صدا نکرده و نمینمایم.شما تنها کسی نیستی که تکس یا مالیات میدین من هم میدهم شاید بسیار بیشتر از شما ولی اینگونه شکایت و ناسپاسی نمیکنم در ضمن اگر کسی هم بنفیت میگیرد هیچ شرم و‌خجالتی نداره چون روزگار پستی و‌بلندی بسیار دارد پس پیلیز چرت نگو !
  8
  36
  یکشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۰:۳۱
  ۴۳
  نه به ملا - لیدزleeds، انگلستان

  [::حق گو لندن - لندن، انگلستان::]. والا این ایران دست از سر اینها و شهروندان دوتابعیتی بر نمیداره و اخاذی میکنه! این همه اینجا مرکز اسلامی درست کردن بعد تو میگی اینا دست از سرمون بر نمیدارن!!اتفاقا لیدز اصلا غمگین نیست و‌خیلی شهر شادو اکتیو و ۲۴ ساعته ای میباشد با کلی اماکن تاریخی و‌دیدنی.تا حالا نشنیده ام حساب ایراینیارو مسدود بشه اگر هم شده مشکل از خودشون بوده میخان اینجا هم کلاهبرداری کنن.ایران هم از زمانی که کووید اومده نرفتم یه دوسالی میشه! اما با همین چهار روز تابستونشون و به قول تو ۹۹٪ مردم روانیش لول والا وضع روز و‌ حالشون خیلی بهتر از اون ۱۰۰٪ عاقل تو‌ایران اصلا قابل مقایسه نیست! شما هم اگر تا این حد از انگلیسو مردمش نفرت دارین میتونین جای دیگری را برای سکونت اختیار نمایید ولی نژاد پرست نباش. گود لاک
  5
  33
  یکشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۰:۴۴
  ۵۱
  Q.mars - بلژیک، بلژیک

  اتفاقا تنهاکسیکه بهش خوب پولی رسید همین کیمیا بود 300سکهطلا و اتومبیل و یه خونه بهش دادن ولی زد اومدآلمان البته شوهرش بود اونو مجبورکرد بره اونم چاره نداشت ولی گذزمان ثابت کرده هرورزشکاری اومد بیرون از ایران افت کرد البته دلیل اینو نمیدونم چیه ولی مطمئنم سال بعد حتی به مقام چهارم هم نمیرسه
  37
  4
  یکشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۰:۵۱
  ۵۱
  Q.mars - بلژیک، بلژیک

  چیزی که نوشتم دروغ بود بد بود اشتباه بود چی بود بگین بفهمم اسکولها منفی بازی کردنتون چیه دیگه قبلا که اینجا این بساطهای منفی مثبت بازی نبود حرفهای بهتری میدیدیم چهارتا اسکول عین بچه ها منفی میزنن بزرگ شین بابا
  36
  4
  یکشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۱:۱۶
  ۵۳
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ

  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاک ، دانمارک::]از آنجایی که زن در اسلام کلی جنسی و یک برده بحساب میاید پیروانش هم به زنان به همین دید نگاه میکنند اگر مادرت تو کتک میخوره از پدرت و همانند یک حیوان با او رفتار میکنند چون خودش خواسته و اسلام را قبول داره و از اینکه کشتزار مردان باشد راضی و خوشنود هست ولی زنان ایرانی زیر این ننگ بردگی نمیروند ،زن حیوان نیست که بخواهند او را رام کنند که نافرمانی نکند .هم اسلام هم قران هر دو فدای ایران
  5
  28
  یکشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۲:۲۱
  ۴۰
  araghesagi - لندن، انگلستان
  [::حق گو لندن - لندن، انگلستان::]عزیز راه برای ندادن مالیات زیاد هست . شما اشتباه میکنی مالیات میدی . دوتا راه ساده برای ندادن مالیات . صندوق بازنشستگی در سال تا ۴۰۰۰۰£ میتونی از درآمدت قبل از مالیات کم کنی . یکی دیگش هم سیو از یو‌ ارن هست که بعضی کمپانی سهامشون رو به کارمندان میدن . رهای دیگه‌ای هم‌هست که به نسبت هر شخص ,‌کار فرق میکنه اگر خیلی بیشتر نیاز به اطلاعات داری باید با یک حسابدار صحبت کنی
  0
  14
  دوشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۰:۱۱
  ۳۵
  eternity - اوکلاهما، ایالات متحده امریکا

  من برا هر دو یه جورایی ناراحت شدم. از وقتی که حکومت بربریت اسلامی حاکم شد دیگه وطنی نمونده -همه ما اواره ایم چ در داخل و چ خارج از ایران.
  1
  29
  دوشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۲:۱۳
  ۴۶
  حق گو لندن - لندن، انگلستان

  [::نه به ملا - لیدزleeds، انگلستان::]. شما احتمالا جایی را ندیده اید بغیر از لیدز که انگلیس را جایی شاد می دانید. نه عزیز من ، بانک‌ها حساب ایرانی ها ۹۹٪ اینجا فقط بخاطر ایرانی بودن بستند. عرض کردم‌خمه‌کلاه بردار و پولشو نیستند. شما خیلی غربزده شده ای که اینقدر ضد ایران و ایرانی هستی . احتمالا با احترام به دوستان ..... شما از .....هستی و بخاطر تجربه بد ...... در ایران از تحقیر لیرانیها اینجا لذت می بری.
  31
  7
  دوشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۷:۱۴
  ۴۶
  حق گو لندن - لندن، انگلستان
  [::نه به ملا - لیدزleeds، انگلستان::]. اینقدر هم منفی نده . اینجا بغیر از منو تو کسی نیست .
  8
  3
  دوشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۸
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.