پزشک آمریکایی: بیماری «جو بایدن» جدی و وضعیت او بدتر خواهد شد

به گزارش روز یکشنبه ایرنا از "دیلی میل آنلاین"، رانی جاکسون که در میان ۱۴ قانون گذار جمهوری‌خواه است که خواهان آزمایشات سلامتی جامع از رئیس جمهوری آمریکا شده‌اند همچنین اعلام کرد در صورتی که بایدن استعفا ندهد قانون بیست و پنجم آمریکا شامل او خواهد شد که عدم صلاحیت ریاست جمهوری بایدن را تایید می‌کند. 

از قانون بیست و پنجم آمریکا زمانی استفاده می‌شود که رییس جمهوری این کشور فوت شود، استعفا دهد و یا عدم صلاحیت او تایید شده باشد.  

وی در یک برنامه تلوزیونی گفت: بایدن با یک مشکل جدی مواجه است و وضعیت او بدتر خواهد شد.  این دیگر یک آبرو ریزی نیست. وی گیج است و گم شده به نظر می‌رسد. او به ندرت می‌تواند یک جمله پیوسته و کامل بگوید. بایدن باید یک آزمایش جامع انجام دهد و نتیجه آن را منتشر کند.  

وی ضمن انتقاد از دورویی منتقدان ترامپ که از او خواسته بودند آزمایش سلامت انجام دهد، گفت این افراد اکنون سکوت کرده‌اند.  

اوایل ماه جاری میلادی، جاکسون رفتارهای بایدن را نگران کننده خواند و به فراموشی و پاسخ‌های گیج کننده او اشاره کرد. این قانون گذار خاطر نشان کرد که گاف‌های بایدن که به یک ویژگی شخصیتی او تبدیل شده، نشان زوال ذهنی نیست بلکه از رفتارهای غیر معمول رئیس جمهوری آمریکا حکایت دارد.  

اظهارات این نماینده جمهوری‌خواه یک روز پس از آن منتشر می‌شود که بایدن، که دارای لکنت زبان است، در یک جلسه مطبوعاتی در تالار شهر در ایالت اوهایو بارها دچار لکنت شد و به سختی توانست به سوالات پاسخ دهد.  

در ماه‌های اخیر منتقدان رئیس جمهوری آمریکا به چندین مورد حواس پرتی وی مانند فراموشی نام وزیر دفاع آمریکا هنگام پاسخ دادن به سوالات، سکوت طولانی و همچنین رفتارهای عجیب وی در یک کنفرانس مطبوعاتی کاخ سفید، اشاره کرده‌اند.
+141
رأی دهید
-87

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۱
  metalrain - استکهلم، سوئد
  افتادن به جون هم دوباره! ترامپ که چپ و راست لغات به ذهنش نمیامد که هیچ پرت و پلاهایی از علم و کامپیوتر میگفت که آدم به نادان بودنش مطمئن میشد. تو یوتیوب از این حرفاش زیاده به جای origin میگفت orange ! صدای هیچکی در نیامد این بابا یک کلمه ساده رو اشتباه میگه. اگه صلاح دونستید لینک یوتیوبش رو درج کنید:.....
  81
  95
  یکشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۹
  ۳۵
  freedom of the press - تهران، ایران
  تف تو شرافت دموکرات‌ها
  49
  31
  یکشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۳۲
  ۴۰
  داش آکل2 - تهران، ایران
  از قرار زمان دلقک دموکراتها تموم داره میشه، می خوان مهره اصلی رو بیارن جلو.اینا تا امریکا رو به گند تزنن ول نمی کنن.
  6
  6
  دوشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۷:۲۴
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.