حمله داریوش ارجمند به اصغر فرهادی و معترضان خوزستان

 داریوش ارجمند بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون گفت خدا باید مشکل مردم خوزستان را با فرستادن باران حل کند. خوزستان سرزمینی بود که تشنگی نداشت و در حق این مردم کوتاهی کردند.

رویداد۲۴ داریوش ارجمند با اشاره به حضور اغتشاشگران در خوزستان عنوان داشت: آنها همیشه هستند از زمانی که کارگردان ما در خارج از کشور جایزه گرفته و سؤال‌های خنده‌دار از وی پرسیدند تا امروز و ماجرای خوزستان بوده‌اند. اینها با خود من این معامله را کردند و حضورشان در ماجرای خوزستان اهمیت ندارد و راه به جایی نمی‌برند و مردم این مملکت بیدی نیستند که با این بادها بلرزند.

ارجمند گفت: البته صحبت‌هایم به این معنی نیست که نباید به فکر مردم خوزستان بود و من نوکر مردم خوزستانم. هشت سال این مردم در خط مقدم جبهه از کشور دفاع کردند و الان باید دولت همه تلاش و نیرو و بودجه‌اش را بگذارد که تشنگی را از این استان برطرف کند اما باید مراقب باشند دشمنان به آنها لطمه نزنند.

این بازیگر در پایان گفت: مردم خوزستان هشت سال مردم ایران را در جنگ دلداری دادند و روز و شب روی سرشان بمب می‌ریخت و زندگی‌شان مختل شده بود. اما آنها ایستادند و به ما روحیه دادند. من چطور به این مردمی که اسوه صبر و استقامت، جنگندگی و حفاظت از این سرزمین هستند روحیه بدهم؟ امیدوارم که مسئولان هرچه سریع‌تر مشکلات این مردمان شریف و صبور و دوست داشتنی را به شکل ریشه‌ای حل کنند.
+30
رأی دهید
-202

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۲۴
  پویا ۸۷۹۰ - طهران، ایران

  دیگه ذوب بودن این آقا در ولایت، برای همه مردم ایران ،شناخته شده است .هرکسی از راهی نان می‌خورد، و این آقا از راه وطن و هموطن فروشی .روزی فرا خواهد رسید ،که این کاسه لیسان ولایت را،سر هر چهارراه ..... .در ضمن حرفهای ایشان فقط برای تعداد قلیل مزدور و خود فروخته شاید ارزش داشته باشد .فقط مصرف داخلی .چیزی از ارزش‌های هنرمندان واقعی و مردمی کم نخواهد کرد
  16
  197
  یکشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۲:۴۳
  ۴۰
  Alphabet - پترس، یونان

  دو کلمه هم از مادر عروس بشنویم. این اصلا شوته. حالا کی از تو نظر خواست? تو این موقعیت خطیر اگه حرف نزنی بهت نمیگن که لالی. خیر که نیستی حداقل شر مباش.
  18
  170
  یکشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۳:۱۷
  ۵۵
  Oskooeik - بیرمنگهام، انگلستان

  خوب البته از شما بعید هم نیست که بیای تو رسانه ملی و تبدیل بشی به سخن گوی نظام . فقط لطفأ شما از طرف مردم ایران حرف نزن چون حساب مردم ایران الان خیلی وقته که از امثال تو خود فروخته و این نظام تروریست اشغالگر جداست. مردم ایران همونهایی بودن که تو هشت سال جنگ نابرابر با عراق با همه وجود ایستادند الان شدن اغتشاشگر و بیگانه از شما جماعت خود باخته و خود فروخته. شما خود فروش ها خودتونو از مردم ایران جدا بدانید و در فردای ایران آزاد مردم ایران خوب میدونن با شما انگل‌های بی ریشه چطور برخورد کنند.
  14
  142
  یکشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۳:۵۵
  ۵۴
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا

  پرستوزاده کثیف. از خوک کثیفتر. خ.....ه مالی تا این حد ندیده بودم. آخر عمری عجب میماله
  11
  149
  یکشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۴:۱۸
  ۵۱
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  لطفا در معرفی این ادم ننویسید "هنرمند پیشکسوت". بابا هر لغتی رو برای هر کسی حروم نمیکنن
  13
  142
  یکشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۴:۲۳
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  برو بمیر، افتاد؟
  12
  135
  یکشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۴:۵۰
  ۳۱
  Reza9118 - شهرکرد، ایران

  مردک تو چند تا سریال درپیت بهش نقش قلدر و فلان دادن، فکر کرده خبریه و برا بقیه هم تو دنیای واقعی شاخ و شونه میکشه. دیگه مردم خوزستان و بقیه مردم ایران از رو اربابت (خامنه ای) با تریلی رد شدن، تو که دیگه عددی نیستی کاسه لیس حکومتی..به خودشون هم حتما میگن هنرمند و فلان خخ
  16
  135
  یکشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۴:۵۹
  ۵۲
  همینطوری - جنوب آلمان، آلمان

  درب سطل زباله رو که باز میکنی بوی کثافت میاد بیرون. آخوندها سطل زباله و این افراد شدن همون بوی بد . مردک اول برو تحقیق کن بعد دهان کثیفت رو باز کن . جنایاتی که شده در اون منطقه توسط آخوند و سپاه شده قبل شمارش نیست.
  18
  136
  یکشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۵:۲۹
  ۴۱
  Rabiya - دهلی، هندوستان

  عجب توهمی داره این بنده خدا در مورد خودش. این حرفا دیگه خریدار نداره .برات بهتره دوباره رنگ عوض کنی ! واقعا که توهم در توهم زدی و فکر می کنی الان جماعتی منتظرند که نظر مبارک رو در مورد همه اتفاقات جهان بشنوند. کافیه دیگه نادان
  4
  62
  یکشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۸:۲۳
  ۴۶
  صدای خسته - بروج، بلژیک

  خدا بجای فرستادن باران برای خوزستان ، باید ازرائیل رو بفرسته جون توی پاچه خوار و ذوب شده در ولایت کثیف آخوندی بگیره.مرگ بر تو .اسم داریوش را هم کثیف کردی .اسمتو عوض کن و بزار عبدالله ابن .....
  11
  59
  یکشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۹
  ۴۳
  فدای ایران زمین - لیدز، انگلستان

  اصلان این داریوش ارجمند کی هست ؟ از وقتی که ما یادمون هست بهروز وثوق ، ناصر ملک مطئیعی ، فروزان وووووووووو بودن . هالا این دره پیت داریوش ارجمند چی کاره هست ؟
  7
  58
  یکشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۶
  ۵۰
  paniranist - پراگ، چک

  اتفاقا داره راست میگه. چرا زورتون میاد؟ نظریه. یعنی باید حتما نظر شما رو بگه تا درست باشه؟ بقول عربا : موتو بغیظکم بمیرید.
  72
  10
  یکشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۸
  ۶۰
  جنابِ سروان - مونرآل، کانادا

  [::صدای خسته - بروج، بلژیک::]. صدات که خسته است خودتم نئشه ای هاهاهاهاها اونم تو یه شهر غم انگیزوخسته کننده ای مثل بروژبلژیک که دل آدم توش می پوکه
  46
  9
  یکشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۹
  ۶۰
  جنابِ سروان - مونرآل، کانادا

  [::پویا ۸۷۹۰ - طهران، ایران::]. [::Reza9118 - شهرکرد، ایران::]. تو خواب و خوراک وکاروباری نداری اول بسم الله هر مطلبی باید قیافه چپ اندرقیچیت رو ببینیم؟هاهاهاها
  41
  11
  یکشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۱
  ۷۳
  hassan5 - تهران، ایران

  تمام هواداران نظام اسلامی(هنرپیشه،ورزشکار،خبرنگار )،افرادی بی شخصیت و یاوه گو میباشند
  8
  32
  یکشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۸
  ۵۰
  دارا۲۰ - تهران، ایران

  تو برو بمیر بوزینه کثیف
  8
  30
  یکشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۶
  ۳۹
  Chokam - ری، ایران
  اون قیافه و لباس میگه این یه نفر رو در نظر داره که خیلی دلش میخواد خودش رو شبیه آن کنه، نشانه کمبوده
  2
  10
  یکشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۲۸
  ۵۰
  paniranist - پراگ، چک
  [::hassan5 - تهران، ایران::]. من به عنوان مخالف رژیم با این نظرت مخالفم بالاخره بین "تمام" هواداران رژیم آدم خوب هم کم نیست.
  15
  4
  یکشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۹:۱۵
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.