اثبات دست داشتن چینی ها در خشکاندن هور العظیم

گفتگوی معاون سازمان محیط زیست: هورالعظیم با مجوز یک شورای عالی امنیتی به نفع شرکت نفتی چینی خشک شد.
ژاپنی‌ها حاضر بودند برای استخراج نفت در حوزه‌های  آزادگان و یادآوران با تکنولوژی سطح بالا، همانند استخراج در دریا  از این حوزه‌ها بهره‌بردای کنند. اما چینی‌ها حاضر به انجام این کار نشدند و بخاطر ارزانتر شدن پروژه پیشنهاد خشک شدن هورالعظیم را دادند که متاسفانه شورای امنیتی هم آن را می‌پذیرد.
+89
رأی دهید
-3

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  ای ملت بی‌غیرت ( که شامل من هم میشود) اونقدر کشش بدید و بیخیال باشید تا مثل گرسنه‌های بیافرا بچه‌های ما از شدت سو تغذیه با شکم‌های باد کرده کنار خیابان‌ها گدایی کنند.
  1
  67
  شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۲:۳۰
  ۷۳
  hassan5 - تهران، ایران

  مسیولان قاتل، دزد ،فاسد،بیسواد ، مفتخور و بیعرضه جمهوری اسلامی بلایی که سر ایران آورده اند چنگیز و تیمور نیاورده اند و دریاچه ارومیه را قبلا خشک کردنند.چنگیز پس از کشتن مردم وتخریب و سوزاندن شهرها در ان مکان ها جو کاشت که در زمان برگشت برای اسب هایشان علوفه باشد ،در خیلی از مناطق این علوفه برای مردم باقی ماند ، متاسفانه پس از ج.ا هیچ چیزی برای مردم ایران باقی نخواهد ماند
  2
  52
  شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۴:۳۰
  ۵۱
  Akhond zed Iran - توکیو، ژاپن

  لعنت بد آخوند.
  2
  46
  شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۵:۳۸
  ۳۶
  Dorna shah - چابهار، ایران

  یعنی اوایل دومین دوره ریاست جمهوری احمدی نژاد ، همان که نظر آقا به اون نزدیک‌تر بود ، همان که الان شده دایه مهربانتر از مادر برای ما ، چه جیانتها که این جمهوری اسلامی نکرد ، به ما عکس مار نشان داد و سپردمان به اژدهاهای هفت سر و نه سر و هزار سر ، همه چیزمان را گرفت ، مهمترینش عزت و احترام غیرت و همت و انسانیتمان را و به جایش دروغ و تعارف و دورویی و خرافات و قبر پرستی و مرده پرستی و حماقت را جایگزین کرد ، لعنت ابدی بر مردمان سال ۵۷ ، چه آن اقلیت دو سه میلیونی که انقلاب کردند که باید اصلاح میکردند و چه آن اکثریت که ترجیح دادند متفعل و ساکت بنشینند و نظاره گر باشند
  3
  23
  شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۲
  ۳۵
  freedom of the press - تهران، ایران

  کاربران محترم به خود ما ایرانی ها بدهید نه به ملاها. ملاها ایران را با کمک مردم خود ایران اشغال کردند شما از دشمن چه انتظاری دارید که سرزمین اشغالی را آباد کند و به مر م آن سرزمین لطف کند و امکانات آسایش و آرامششون را فراهم کند. ملاها دارند به وظیفه شون که غارت و ویرانی ایران و ایرانی است و از بین بردن فرهنگ و تمدن ایرانی عمل می کنند. فحش و نفرین به آخوندها ندهید چون آنها دارند به وظایفشان که نابودی ایران و ایرانی است و فرهنگ ایران دقیقا عمل می کنند فحش را به خودمان بدهیم که اجازه این کار را به دشمن که همان ملاها هستند را می دهیم و دو دستی مملکت ایران را بسهون دادیم و در راه اشغال وطن کمکشان کردیم. کشورم ایران همیشه شرمنده داشتن چنین مردمانی است در تاریخ.
  1
  25
  شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۰
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.