خرس سمج یک هفته به دنبال شکار یک مرد ۶۰ ساله او را تعقیب کرد

دویچه وله :خرسی به مدت هفت روز در تعقیب و شکار مردی در جنگل‌های آلاسکا بوده است. این خرس در حمله به مردی ۶۰ ساله او را به شدت مجروح می‌کند. مرد مجروح تنها با پناه گرفتن در یک کلبه توانسته جان خود را نجات بدهد.

در جنگل‌های خالی از سکنه آلاسکا یک خرس گریزلی به مدت یک هفته در تعقیب یک مرد بوده است. خرس‌های گریزلی که در آمریکای شمالی زندگی می‌کنند معمولا از انسان‌ها دوری می‌جویند و تنها در زمان دفاع از فرزندان خود خطرناک می‌شوند.

زمانی‌که امدادگران با هلی‌کوپتر از روی منطقه‌ای میان شهرهای کوتسبو و نومه گشت می‌زدند، برای روی سقف کلبه‌ای دور افتاده در شمال آلاسکا علامت اس او اس (SOS) را می‌بینند. پس از فرود در نزدیکی کلبه مردی را می‌یابند که به شدت از ناحیه پا و بدن مجروح شده است.

این مرد ۶۰ ساله در بیمارستان دلیل جراحت خود را حمله یک خرس گریزلی عنوان می‌کند. او می‌گوید بعد از پناه گرفتن در کلبه هر شب این خرس به کلبه حمله می‌کرده است. به گفته امدادگران در ورودی کلبه توسط خرس از جا کنده شده بود. این مرد از ترس خرس چند روز خواب درستی نداشته است و در زمان رسیدن امدادگران تنها دو گلوله در سلاح خود داشته است.

دوستان و بستگان این مرد پیش‌تر به پلیس اطلاع داده بودند که او مفقود شده و به مقصد خود که شهر نومه بوده‌، نرسیده است. این مرد به امدادگران گفته که باتری تلفن موبایلش خالی شده و قادر نبوده که درخواست کمک بکند. به گفته امدادگران به علت ابری بودن منطقه جستجوی مرد گمشده بسیار مشکل بوده و یافتن او تنها خوش‌اقبالی‌اش بوده است.

در بیمارستان نیز آثار جراحات نشان می‌دهند که خرس به این مرد حمله کرده است. جنگل‌بانان از سماجت این خرس در شکار مرد بخت‌برگشته در شگفتی‌اند'
+28
رأی دهید
-2

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۷۸
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  این خرس از تبار اخوند است
  5
  18
  شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۷
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.