رئیسی : قول می دهیم از این پس بخشی از پول نفت را به خوزستان اختصاص دهیم

 رادیو فرانسه :ابراهیم رئیسی در نشست ویژه ای که امروز پنجشنبه سی و یک تیر برای بررسی بحران خوزستان تشکیل داد، گفت که "متأسفانه نسبت به خوزستان بی توجهی شده و اگر این بی توجهی نشده بود امروز شاهد انباشت مسائل و مشکلات مختلف در سطح استان نبودیم."

رئیسی قول داد که از این پس بخشی از درآمدهای نفتی به توسعه خود خوزستان اختصاص یابد. او گفت : "بدون تردید بخشی از ثروت عظیمی که خداوند در سرزمین خوزستان قرار داده باید در مسیر توسعه و رفع نیازهای اساسی استان هزینه شود."

رئیسی پرسید – بی آنکه البته بگوید دقیقا از چه کسانی – "چرا موضوع آب شیرین کن‌ها و اولویت در تخصیص بودجه برای بخش آب و برق استان در زمان خود انجام نشده است؟"

نشست امروز با حضور دبیر شورای عالی امنیت ملی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، نماینده ولی فقیه در استان خوزستان، رئیس ستاد اجرایی فرمان امام، وزیر و معاونان وزارت نیرو، رئیس بنیاد مستضعفان، رئیس کمیته امداد، رئیس سازمان بسیج مستضعفین و شماری از نمایندگان استان خوزستان در مجلس اسلامی برگزار شد.
+10
رأی دهید
-158

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۶
  محمد 1975 - دبی، امارات متحده عربی

  ممنونم که در اوج قدرت قول کمک میدید. اگه‌شاه هم در اوج قدرت به مردم قول میداد حالا شاهزاده از بیکاری تو خونه پشتک نمیزد و کلیپ پخش کنه تو اینستاگرام.
  157
  13
  جمعه ۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۰:۴۰
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  البته اول بهشون لوکوموتیرندازی می‌کنیم و بعد بهشون پول نفت میدیم!
  7
  95
  جمعه ۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۱:۳۵
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  ممد ۷۵، فاطی، رزمجو جناب دربان، مسافران و سایر آیدی‌های سایبری، بیچاره شدین اگر پول نفت رو بدن به خوزستانی‌ها دیگه پولی نخواهند داشت که ...... بخرند!
  8
  90
  جمعه ۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۱:۴۳
  ۷۳
  hassan5 - تهران، ایران

  اقای رییسی دو قول دیگر هم باید بدهد، یکی اینکه به کلاس اکابر برود و سیکل اش را بگیرد ، دیگر اینکه ان پول اختصاص داده به خوزستان را اختلاس نکنند !؟!
  9
  109
  جمعه ۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۲:۴۸
  ۲۴
  پویا ۸۷۹۰ - طهران، ایران

  باز وعده و وعید و ماله کشی...جناب آقای محترم رئیسی، اولا شما در مقامی نیستی که قل چیزی بدهی ،دوما کشور اینقدر بی حساب کتاب اداره میشود،که تو قل افزایش بودجه یک استان را می‌دهی؟؟مجلس و سازمان برنامه بودجه و...هیچی دیگه؟؟۴۲ ساله همینطوری کار و برنامه ریزی کردید ،که الان در همه جا مشکل بوجود آمده. شما نه سواد و نه لیاقت مملکت داری را دارید .تا دیر نشده قدرت را تحویل مردم دهید .لعنت به اخوند و جبهه ملی و مجاهد و کمونیست
  6
  92
  جمعه ۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۲:۵۳
  ۴۰
  Alphabet - پترس، یونان

  این قاتل جنایتکار ابله واقعا باورش شده که رییس جمهور مهد شیرانه. کسی نه برای این و نه برای حرفاش تره هم خرد نمیکنه. اصلان ممکنه تا ان روز وجود خارجی نداشته باشه از چاه توالت بکشنش بالا حالاوقیح برای ما قول هم میده. نقدمون را بدیم بچسبیم به نسیه. ارواح ننه ات, بدجوری ترس برتون داشته که وعده سر خرمن میدید تا مردم بینوای خوزستان را اروم کنید و بعد را سر کوب کنید.
  9
  77
  جمعه ۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۵:۳۱
  ۳۵
  freedom of the press - تهران، ایران

  اگر ملت ایران باز فریب حرف های شما بخورند دیگه واقعا حقشونه هر چی به سرشون می آید. شما آب آشامیدنی را ازشون گرفتید آنوقت می خواهید سهم نفت بهشون بدهد.
  9
  70
  جمعه ۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۵:۴۱
  ۳۵
  freedom of the press - تهران، ایران

  شنیده ها حاکی از این است که بدستور خامنه ایی به مداحان گفته اند امسال برای تاسوعا و عاشورا از لب تشنه و تشنگی صحبت نکنند که مردم حساس شده اند. گفتند بگید یزید چشمک زد به ناموس حسین و برای همین شر به پا کرد.(طنز بود البته)
  10
  67
  جمعه ۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۵:۴۵
  ۵۴
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  جناب اخوند رئیسی دیگر استانهای ایران چی , فقط استان اهواز نیست که مشکل زیاد دارد بلکه استانهای دیگر هم با مشکلات بی کاری و بی برقی و بی ابی و دیگر معضلات وضعشان را به سر میبرند. اخوند رئیسی حل کردن معضلات اجتماعی در ایران کار تو و کابینه ات نیست بلکه کار کسانیست که سواد مملکت داری را داشته باشند . شما اخوندها در این 43 سال نشان داده اید نمی توانید دولت داری را بطور معمولی هم به انجام برسانید پس لطف کنید و وعده اینکه مشکلات اجتماعی را در استانی و حتی در دهکده ای حل خواهیم کرد را ندهید چون نه میتوانید و نه شعور حل معضلات را دارید.
  7
  45
  جمعه ۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۶:۰۱
  ۴۱
  machan - لس انجلس، ایالات متحده امریکا

  قول بده همه آخوندها گورشان را گم کنند و همه پولهایی که در این چهل سال دزدیدن پس بدن، بعدش همشون را بزاریم سینه دیوار به خاطر میلیونها ایرانی که کشتند. بعدش همه چی درست میشه. آخوند خوب آخوند مرده است. .....
  5
  55
  جمعه ۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۶:۱۶
  ۵۰
  Botol - آلمان، آلمان

  [::محمد 1975 - دبی، امارات متحده عربی::]. گرمای پنجاه درجه دبی روی مخت تاثیر گذاشته و برو کولر رو روشن کن که اینقدر هذیون و چرت و پرت تحویل مردم ندی .
  5
  38
  جمعه ۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۶:۴۹
  ۴۹
  Vejdanebidar - آمستردام، هلند

  [::محمد 1975 - دبی، امارات متحده عربی::]. فعلا که تو داری واسه این شیپیشو ها ی دوزاری خودت رو جر میدی.
  3
  28
  جمعه ۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۶:۵۰
  ۵۰
  paniranist - پراگ، چک
  [::دوستدار - استهکلم، سوئد::]. مرد مومن چرا شعر میگی ؟ از کی اهواز شد استان؟!!!!
  6
  16
  جمعه ۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۷:۰۵
  ۵۰
  paniranist - پراگ، چک
  [::پویا ۸۷۹۰ - طهران، ایران::]. پویا جون به همه لعنت فرستادی که. سلطنت طلبا، کمونیستا، منافقین و جدایی طلبا (که البته این دو تا حقشونه) ، لیبرال ها و بقیه رو هم بی بهره تنی گذاشتی برار!!
  13
  9
  جمعه ۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۷:۰۸
  ۵۶
  Attila14 - استکهلم، سوئد
  آره!. فرضا این دفعه رو تکل کردی٬ هنوز کار داری قبل سوراخ موشت
  1
  18
  جمعه ۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۷:۲۴
  ۲۴
  پویا ۸۷۹۰ - طهران، ایران
  [::paniranist - پراگ، چک::]. قندون. تو هم فکر کنم مثل رئیس جمهور محبوب ات باید بری اکابر،بیسواد سلطنت طلبها انقلاب شوم را برای مردم به ارمغان نیاوردند .بلکه هیچ سلسه ای باندازه پهلوی به ایران خدمت نکرد.لطف کن این بی مزه بازیهات و از این ببعد برای خودت نگه دار.علم و سواد که نداری ،حداقل ساکت باش ممنون
  6
  24
  جمعه ۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۸:۲۲
  ۵۱
  پاینده ایران و ایرانی - مالمو، سوئد
  [::محمد 1975 - دبی، امارات متحده عربی::]. شما دیگه چی هستید چه خلقتی هستید , سیرای ندارید , بابا اگه اون یارو یک دستیه کی بود( آهان علی گدا ﴾بگه بسه دیگه زخم شده دیگه....ولی مگه شما مغز فندقیها گوش بکنین ( ول کن....
  4
  13
  جمعه ۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۶
  ۵۴
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا
  خفه. بیسواد پوفیوز
  3
  8
  جمعه ۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۶
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.