هدیه عجیب رهبر کره شمالی به گروه موسیقی به عنوان پاداش وفاداری

گروه موسیقی مورد علاقه کیم جونگ اون در کره شمالی ظاهراً یک قصر مجلل به خاطر وفاداریشان به رهبر کره شمالی هدیه گرفته اند. گفته می شود که رهبر کره شمالی از طرفداران گروه موسیقی کمیسیون روابط خارجی (State Affairs Commission (SAC)) است که ترانه های مملو از پروپاگاندایشان در کره شمالی بسیار مشهور است. اکنون تحلیل های صورت گرفته توسط یک رسانه در کره جنوبی نشان می دهد که اعضای این گروه به خاطر وفاداریشان زندگی لوکس و مجللی دارند. این هدیه قابل توجه در شرایطی است که دیکتاتور کره شمالی به کمبود مواد غذایی در این کشور اذعان کرده است.
 تصاویر و ویدیوهای تازه نشان می دهند که این موسیقیدانان جوان ظاهراً در یک قصر بسیر مجلل به نام Kumsusan Guesthouse در شرق پایتخت، پیونگ یانگ، سکونت دارند. این قصر از چندین ساختمان تشکیل شده و ظاهراً دو سال پیش برای مکان اقامت شی جین پینگ رهبر چین در زمان سفرش به کره شمالی ساخته شده است.  به گفته رسانه های دولتی کره شمالی، کیم روز یکشنبه گذشته در این محل با اعضای گروه موسیقی مذکور دیدار کرده است، مکانی که دستکم یکی از تازه ترین آهنگ های این گروه در آنجا ضبط شده است. شاید این موضوع تنها یک اتفاق معمولی باشد اما NK News مدعی است که رهبر کره شمالی برای یک فوتوشوت با اعضای این گروه در محل مذکور دیدار کرده است. از آن مهم تر اینکه تصاویر اعضای این گروه موسیقی در حال استراحت و تمرین موسیقی در یک فضای بسیار لوکس منتشر شده است که می تواند فضای داخلی یک مجموعه اقامتی لوکس یا قصر مجاور Paekhwawon Guesthouse باشد که برخی از موزیک ویدیوهای اخیر گروه در آنجا فیلمبرداری شده اند.
 خبرگزاری NK News در این باره نوشته است: «چندین صحنه در ویدیوهای جدید به این نکته اشاره دارند که گروه موسیقی SAC در برخی از اتاق های لوکس این قصرها یا سالن مجلل  Samjiyon Theater در همان حوالی در شهر زندگی می کنند، در شرایطی که اعضای گروه روی کاناپه نشسته و در ساعاتی گذشته از نیمه شب در حال نوشتن ترانه هستند و در حالی که تمرین می کنند داخل راهروها قدم می زنند. ممکن است این گروه اجازه اقامت درازمدت یا دسترسی فصلی به این قصرها را به عنوان جایزه از دولت دریافت کرده باشد. این گروه در حال حاضر به عنوان ابزار پروپاگاندایی محبوب حزب حاکم عمل کرده و بخشی مهم از کمپین ایدئولوژیکی رژیم برای ترویج وفاداری به کیم جونگ اون است، مشکلی که برای کشور دردسرساز شده است».
+44
رأی دهید
-14

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.