اعتراضات در شهرهای خوزستان هر شب گسترده‌تر و شدیدتر می‌شود

رادیو پیام اسرائیل: روز سه شنبه ۲۹ تیرماه، اعتراضات مردم خوزستان به بی‌آبی، همچون شب‌های پیش ادامه یافت و وارد ششمین شب خود شد. مردم در خرمشهر، اهواز، سوسنگرد، بهبهان، دزفول و چند شهر دیگر به خیایان‌ها آمدند و همچون شب‌های پیش دست به تظاهرات و اعتراض گسترده زدند. در روز ششم، مردم شهر ایذه نیز به اعتراضات پیوستند و شعارهای ضد حکومتی سر دادند.
تقریبا در تمام شهرهایی که تا کنون صحنه اعتراضات بوده، مردم حضوری پررنگ و گسترده داشته‌اند و هر روز بر شمار معترضان و شهرهایی که به اعتراضات می پیوندند، افزوده می‌شود.
 امروز در شهر ایذه، معترضین در شعارهایشان، مستقیما علی خامنه‌ای، رهبر رژیم، را هدف گرفتند و با سردادن شعارهای تند علیه او، از رضاشاه به نیکی یاد کرده و شعار دادند: «رضا شاه شرمنده‌ایم» و «جمهوری اسلامی، نمی‌خوایم نمی‌خوایم»
 
در سوسنگرد، مردم، تانکی را که به صورت نمادین، از زمان جنگ ایران و عراق، در نزدیکی بازار این شهر قرار داشت به آتش کشیدند.
 
نیروهای سرکوبگر رژیم نیز مانند شب‌های پیش، با گلوله، گاز اشک آور، باتوم و خشونت زیاد به جنگ معترضان بی‌دفاع و تشنه لب رفتند.
 
اعتراضاتی که به آبی شروع شد و اکنون به دلیل خشونت بی حد و حصر رژیم و عدم توجه به مطالبات برحق مردم خوزستان، رفته رفته به تظاهراتی ضدحکومتی و فراگیر تبدیل می‌شود.
 
در آمریکا، سناتور جمهوریخواه، مارکو روبیو، از اعترضات مردم خوزستان حمایت کرد و با انتشار توئیتی به زبان فارسی نوشت: «ملت ایران خواهان رهایی از رژیم حاکم در تهران هستند. سناتور روبیو استفاده وحشیانه از زور برای متفرق کردن معترضین صلح‌طلب توسط رژیم را محکوم می‌کند. آمریکا به جای مذاکره با این رژیم شیطانی باید از معترضین حمایت کند.»
+100
رأی دهید
-10

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۱
  arian1 - ابادان، ایران

  خشم فرو خورده ۴۲ ساله را دیگر با گلوله هم نمی توان خاموش کرد. آنها هر چه در توان دارند بر علیه مردم بی سلاح بکار می بندند وقت آن شده است که ما هم هر چه در توان داریم برای نابودی نظام آخوندی بکار بگیریم.
  8
  83
  ‌چهارشنبه ۳۰ تیر ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۰
  ۴۱
  amirgheryou - تهران، ایران

  اون موقع که ایرانیهای داخل ایران برای پیروزی ترامپ کبیر آرزو داشتن برای این روزها بود. اون موقع که یکسری ایرانیهای مزدور طرفدار مخفی جمهوری اسلامی در خارج از ایران سنگ دموکراتهای آمریکا و سیدبایدن و سیدحسین اوباما و رهبران گلوبالیست اروپا رو به سینه میزدن و با ترامپ کبیر دشمنی میکردن و بهش زردک میگفتن هم برای این روزها بود. روزهای که یک قاتل جمعی یعنی ریی نماینده ایران بشه. طالبان دوباره غلبه کنه. حکومت ایران مثل آب خوردن تمام ملتش رو به زنجیر بکشه. خون تک تک ایرانیها داخل بر گردن اون حرومیهای طرفدار مخفی جمهوری اسلامی در خارجه. ایشالا خانوادتون ...... من با تمام وجود این آرزو رو برای شما مزدوران و بخصوص طرفدار مخفیهای جمهوری اسلامی که نشونشون دشمنی با ترامپ کبیر بود دارم. ایشالا داغ عزیزاتونو تو همون خارج در حال جاسوسی و مزدوری برای حکومت ایران ببینید. مفتخورهای بی شرف.
  18
  60
  ‌چهارشنبه ۳۰ تیر ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۶
  ۳۱
  Reza9118 - شهرکرد، ایران

  زیباتر از شعار "مرگ بر رژیم تروریستی جمهوری اسلامی" نشنیدم، حاضرم جانم رو فدای سقوط و نابودی این رژیم دجال و جنایتکار بکنم..به پیش مردم مظلوم و ستم دیده خوزستان، اعتراضات شما تا مرز شهرکرد عزیز هم رسیده و ما هم داریم آماده میشیم..
  7
  53
  ‌چهارشنبه ۳۰ تیر ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۷
  ۳۱
  Reza9118 - شهرکرد، ایران

  [::amirgheryou - تهران، ایران::]. آفرین به این کامنت سراسر زیبا..دمت گرم..
  13
  33
  ‌چهارشنبه ۳۰ تیر ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۰
  ۶۱
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان

  خودفروشان نایاکی دیروز اعلام کردند. کشتن کودکان خوزستانی عمدی نبود. سپاه هوانی شلیک کرد. تصادفی به کودک بر خورد کرد. تا می‌‌توانید. افشا کنید. نه تنها نایاک . چپی خودفرش .نه همه ،امثال میلیونر‌ها .که با وقاحت مدعی.مقصر کشتار رضا پهلوی است. کفتاران از سوراخ‌ها خود بیرون آمده.از سه تفگندار لندنی. مسعود. فرخ و عطا .تا اصلاح طلب آمریکا نشین. همه دست به دست .تا دوباره .این جنبش را خفه کنند.افشا. یک بار روسپی آخوند‌همیشه روسپی آخوند. ترس از فریاد.رضا شاه روحت شاد است.نسل جوان کوشش این فاجعه تاریخی ایران را دوباره اصلاح کند. کفتارها انقلابی‌. بوی گوشت خونین را دوباره شنیده.
  6
  42
  ‌چهارشنبه ۳۰ تیر ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۱
  ۴۱
  Afshin51 - مادرید، اسپانیا
  [::amirgheryou - تهران، ایران::]. خودتم نمیدونی با خود چند چندی از یک طرف سنگ ایران را به سینه میزنی و مردم ایران مردم ایران می کنی از یک طرف طرفدار تجزیه و غلبه اردوغان و مغولها بر فارسها و ایرانی و از طرف هم دکتر هم نمیری که یکی دو تا حب بهت بده از این اوضاع در بیای تا منفجر نشدی قوبیلای خان .قور قومه ( به زیان اجداد مغولت نوشتم که فقط خودت بفهمی اگه میفهمی !)
  29
  14
  ‌چهارشنبه ۳۰ تیر ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۳
  ۴۱
  الفارد - وردینگ، انگلستان
  amirgheryou - تهران، ایران. ..... ام حدی داره، . ستار خان جایی میگه:" من می‌جنگنم که هفت دولت زیر پرچم ایران باشند و حالا شما می‌‏خواهید من زیر پرچم روس بروم". و تو هنوز هم نمی‌خواهی از زیر لحاف ترامپ بیایی بیرون!
  23
  11
  ‌چهارشنبه ۳۰ تیر ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۵
  ۴۱
  Afshin51 - مادرید، اسپانیا

  مرگ بر حکومت اسلامی ، مرگ بر فرصت طلب و تجزیه خواه ، جاوید ایران جاوید ایران
  6
  27
  ‌چهارشنبه ۳۰ تیر ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۵
  ۴۱
  amirgheryou - تهران، ایران
  [::zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان::]. امثال این نایاکی ها در پست و مقام باشن سیدعلی قاتل باید جلوشون لنگ پهن کنه. اینا نون مفت خوری خوردن. باز اون سیدعلی قاتل 4تا منبر رفته و خودشو پاره کرده. اینا میشینن رو مبل و بیانیه صادر میکنن. بی شرفی اینها انتها نداره.
  13
  17
  ‌چهارشنبه ۳۰ تیر ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۱
  ۴۱
  amirgheryou - تهران، ایران
  [::Reza9118 - شهرکرد، ایران::]. مخلصم داداش گلم.
  17
  8
  ‌چهارشنبه ۳۰ تیر ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۲
  ۴۰
  پنجاه و هفت - ریو، برزیل
  [::amirgheryou - تهران، ایران::]. هیچ حکومت و شخص خارجی به ملت ایران نمیتونه کمک کنه و بایستی این جنبش و دگرگونی از ملت ایران انجام بشه و به این انگلیسی زبانها هم اصلا نمیشه اعتماد کرد.اگر به ملت ایران کمک کنن و آخوند سر نگون بشه، انتظارهای زیادی از ما خواهند داشت.
  4
  19
  ‌چهارشنبه ۳۰ تیر ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۵
  ۵۰
  رزم جو - لوس انجلس، ایالات متحده امریکا

  طبق نطر غربی‌ها جنگهای خاورمیانه در آینده برای نفت نیست بلکه برای آب خواهد بود ایران باید سرمایه گذاری کنه رو آب و مناطق جنوبی آب شیرین کن فراوان درست کنه. مسئله بعد این تجزیه طلب های عربستانی هستند که باید مثل خود عربستان و بحرین اینها رو از حقوق شهروندی ایران گرفت و خودشون خوانواده هاشون رو با یه تیپا پرت کرد بیرون از ایران و فرستاد شون توی بیابون های عربستان همون جایی که تعلق دارن، در آخر اونجا خوزستان هست نه تگزاس من موندم چرا این همه اسلحه دست هر کسی هست اونجا.
  40
  6
  ‌چهارشنبه ۳۰ تیر ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۱
  ۳۱
  tiger.man - هامبورگ، آلمان
  [::رزم جو - لوس انجلس، ایالات متحده. گفتی تیپا. به اصالتت معترف شدی. تیپا یعنی لگد لگد هم تخصص الاغه. فکر می‌کردم امثال شما .... ولی نه اشتباه میکردم بدتر از آب در اومدین...
  3
  10
  ‌چهارشنبه ۳۰ تیر ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۱
  ۳۱
  tiger.man - هامبورگ، آلمان
  [::zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان::]. چرا زور میگی خو راست میگن اتفاقی بود ، مگه نمیدونی عربها بال دارن دارند سگاه تیر هوایی میزد متفرق شن تقصیر اونا بود بی موقع در حین تظاهرات بالا سرشون پرواز میکردن والا. نایاک ولد الحمار از جمهوری اصنامی کثیف تر و خطرناک‌تره
  1
  4
  ‌چهارشنبه ۳۰ تیر ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۶
  ۴۱
  amirgheryou - تهران، ایران
  [::الفارد - وردینگ، انگلستان::]. فکر کنم اشتباه دیدی. چون شاید ....ت مفتخر شده زیر لحاف ترامپ بوده. کلا در خانواده شما انگار همه چیز زیر لحافیه مزدور مفت خور
  7
  6
  ‌چهارشنبه ۳۰ تیر ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۵
  ۴۱
  الفارد - وردینگ، انگلستان
  amirgheryou - تهران، ایران. اصالت و نجابت از کردارت مشخصه هم لحافی ترامپ ! . راجع به....هم چیزی نمیگم! چون شعور و شخصیتم از تو بالاتره! در ضمن اون بنده خدا هم تقصیری نداره که تو یه همچین جونور نئشه ای شدی! مثل تو هم نه های ام و نه نئشه! کبیر هم رضا شاه بود و کوروش! . توی بیسواد و بی شخصیت هم بهتره از فرهنگ لغات شروع کنی! .
  3
  3
  ‌چهارشنبه ۳۰ تیر ۱۴۰۰ - ۲۲:۲۹
  ۴۴
  maradona - براتیسلاوا، اسلوواکی
  امیر قریو تو لازم نیست دلت برای ایران بسوزه لطفا پاشو برو تو همون دشت قراقوروم که چنگیز از اونجا تبعیدتون کرد به فلات ایران زندگی کن البته مطمینم همون‌طور که به تیم تراکتور سازی می گی تاراختور /به ترامپ هم میگی تارامپ
  3
  6
  ‌پنجشنبه ۳۱ تیر ۱۴۰۰ - ۰۶:۰۵
  ۴۱
  amirgheryou - تهران، ایران
  [::maradona - براتیسلاوا، اسلوواکی::]. افغانی نژاد. شماها آواره هایی از هند و پاکستان و افغانستان و عراقید. سندش هم قیافه و زبان و شخصیتتون. کیه که ندونه تمام تمدنهای کهن فلات ایران و قفقاز و توروکیه مال ملت بزرگ و قدرتمند و تاریخساز تورک بوده. کل افتخارات شما یه حکومت یهودی هخامنشی و یه جمهوری اسلامیه. چون ساسانیانتون رو هم با تورکها شریک بودید. از امثال تو و مغز تهی و کثیفتون پیداس چه ذات پلیدی دارید. تهتون جمهوری اسلامیه.
  7
  4
  ‌پنجشنبه ۳۱ تیر ۱۴۰۰ - ۰۷:۵۳
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.