شعار های علیه جمهوری اسلامی و خامنه ای از خوزستان به تهران رسید

صدای مرگ بر جمهوری اسلامی در متروی تهران طنین‌انداز شده؛ نشانه‌ای از همراهی با مردم خوزستان که در شب پنجم، اعتراضات گسترده‌تری را در ده‌ها شهر و روستای این استان برگزار کردند.
+197
رأی دهید
-11

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۶
  محمد 1975 - دبی، امارات متحده عربی

  سلام بر همگی . مژده به وطن فروشان و مزدوران کم جیره. وضعیت ایران‌بحرانی‌هست بجای اینکه بیاید اینجا و کامنت بزارید خودتون رو آماده کنید که مسئولیت اداره ایران جدید بر عهده شما هست قدر خودتون رو بدانید. لطفا بعد از گرفتن قدرت مخالفان رو به بزرگی خودتون ببخشید. موفق‌باشید
  163
  12
  ‌چهارشنبه ۳۰ تیر ۱۴۰۰ - ۰۱:۱۳
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  مرگ بر جمهوری اسلامی.
  10
  167
  ‌چهارشنبه ۳۰ تیر ۱۴۰۰ - ۰۱:۴۹
  ۴۴
  Iryana2014 - بیتالمقدس، فلسطین

  ملت بلا تکلیف دوره ناصرالدین شاه جشن کشتن امیرکبیر گرفتن دوره شاه جشن برکناری مصدق بعدش هم جشن بیرون کردن شاه ، همیشه هم غربیها باد در زیر پوست ایرانیان انداختن ملت بزرگ و این بلا ها را به سرمون در آوردن الان هم که اگر کسی مخالفت با نظر شما کنه ساندیس خور و بسیجی محسوب میشه ، نه عزیزان شما مزدور و بی خاصیت هستین و تمام تحلیل شما در خبرگزاری‌های غربی و اسراییلی هست و هیچ اطلاع جامع ندارین ، یک سوال از شما زمان شاه که سنگش به سینه میزنید چند درصد از کشور آب آشامیدنی داشت آیا این تعمیرات اقلیمی باعث اصلیش اخوندها هستند یا کشورهای غربی که بخاطر رشد اقتصادی خودشون این بلا را سر دنیا در آوردن ، آیا اخوندها با کمک کی به قدرت رسید که الان شما ناراحت هستید، الان هم مطمعن هستم اخوند ها برن باز هم شما بلاتکلیف و بازیچه اسراییل و امریکا هستین زیر اسم دموکراسی که بنیانگذار دموکراسی هم صحیونیستها بعد از جنگ جهانی دوم هستند خدا نثل هرچه نادان و خایین از ایران زمین به دور نگه دارد طبق گفته کوروش بزرگ
  138
  20
  ‌چهارشنبه ۳۰ تیر ۱۴۰۰ - ۰۱:۵۲
  ۳۱
  Reza9118 - شهرکرد، ایران

  زیباترین شعار تاریخ ایران زمین:. "مرگ بر رژیم تروریستی و نامشروع جمهوری اسلامی"..
  11
  144
  ‌چهارشنبه ۳۰ تیر ۱۴۰۰ - ۰۵:۲۰
  ۴۰
  Alphabet - پترس، یونان

  درود بر شما مردم فهیم. لطفا پشت هم را داشته باشید. خدا پشت پناهتون. به امید ایرانی آزاد و اباد.
  8
  132
  ‌چهارشنبه ۳۰ تیر ۱۴۰۰ - ۰۵:۳۵
  ۲۴
  پویا ۸۷۹۰ - طهران، ایران

  [::Alphabet - پترس، یونان::]. خیلی ممنون.تو هم از صنف،لب گود نشسته، میگی لنگش اش کن؟؟!!ما خودمان بلد هستیم، احتیاجی به شما خوش نشین ها نیست ..تو چرا نمیری جلو سفارت ایران مرگ بر خامنه ای بگی؟؟چون میخوای تعطیلات بیای ایران ،با این ارزش پایین ریال ،حال کنی و به دوست و فامیل فخر بفروشی و کلاس بزاری؟؟!!مشکل ما این است که هر کس به فکر خویش است ،کوسه به فکر ه ریشه
  32
  10
  ‌چهارشنبه ۳۰ تیر ۱۴۰۰ - ۰۶:۵۵
  ۵۲
  آذرمهری - تهران، ایران

  [::محمد 1975 - دبی، امارات متحده عربی::]. [::Iryana2014 - بیتالمقدس، فلسطین:: بگذرد این روزگار تلختر از زهر . باردگر روزگار چون شکر آید . ملت ستمدیده دیده ایران تشنه حکومت نیستند . همانند اربابان شما مزدوران فرزند دزد ندارند . . برای حداقل زندگی با حداقل حق . آب . فریاد میزنند و امثال کوران همانند شما یزدیان این مایه حیات رو غصب کردید وای بر شما . مزدوران بروید و یا بمانید .و ببینید آینده ایران رو ملت ستمدید ه همانند شما مزدوران بی رحم نیستند همانند شما غارتکر نیستند همانند شما خونخوار نیستند . هزاران نفرین ملت دامان خانواده شما و اربابان شما را خواهد گرفت .
  5
  43
  ‌چهارشنبه ۳۰ تیر ۱۴۰۰ - ۰۷:۰۲
  ۳۱
  Reza9118 - شهرکرد، ایران

  [::Iryana2014 - بیتالمقدس، فلسطین::]. زور نزن بچه آخوند، دورانتون تو ایران بزرگ تموم شد رفت پی کارش..برگردید به همون سرزمین بی آب و علف حجاز و شمشیر بازیتون رو بکنید..
  7
  57
  ‌چهارشنبه ۳۰ تیر ۱۴۰۰ - ۰۷:۰۵
  ۶۱
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان

  [::محمد 1975 - دبی، امارات متحده عربی::]. ما مثل شما خونخوار نیستیم. حتا آخوند را هم نباید اعدام کرد.آخوند جوان را مثل نادر شاه به مزرعه .تا شخم زنند. ۴۲ سال شکم مفت خوری .یک جوری باید کوچک شود.خوش تیپ‌ها شما.که مدام هم. به دماغ رضا پهلوی گیر می‌‌دند. که انگار جنتی جرج کلونی جهان اسلام است. و حضرت قاطر شما شیخ علی‌. را هم به خانه سالمندان و از مجازات. باید شب و روز تلوزیون تماشا.که چگونه بعد از ۴۲ سال ملت نفس راحت. و دیدن اینکه بعد از ۱۵۰۰ سال تکلیف خود را با اسلام مشخص. بقیه هم باید دید. هر کدام .چند تا بچه .کودک. زن و پرستار قتل عام کرده. اگر قرار است. مثل شما رفتار ، پس فرق ما با شما چیست؟ ولی خدا وکیلی دوباره به اسم. داریوش۱۹۷۵ نیا اینجا.وجدان شما را نمی‌‌دانم. اگر دارید. وجدان ناراحت بهترین دلیل برای داشتن عقل است.ثابت کنید. که کاسه سر خالی‌ نبود.
  7
  40
  ‌چهارشنبه ۳۰ تیر ۱۴۰۰ - ۰۷:۲۵
  ۵۱
  Akhond zed Iran - توکیو، ژاپن

  [::محمد 1975 - دبی، امارات متحده عربی::] من اگه وقتی خامنه ای پف یو ز پول مملکلت را خرج عربا میکنه سکوت کنم در حالی که در داخل فقر غوغا میکند و هموطنانم در خوزستان آب ندارند ولی خامنه ای ل و ا ط کار مف عول حمام منصوری با اسلحه جوابشان را میدهد اگر سکوت کنم بهت حق میدم وطن فروش خطابم کنی اگه اسراییل وقتی در سوریه، برادران سپاهی سرکوبگر و دشمن مردم را میفرسته پیش حوری بهشتی اگه نارحت بشوم به تو حق میدم من را وطن فروش پست رذل اَشغال خطاب کنی.
  6
  34
  ‌چهارشنبه ۳۰ تیر ۱۴۰۰ - ۰۷:۲۹
  ۴۱
  Afshin51 - مادرید، اسپانیا

  [::محمد 1975 - دبی، امارات متحده عربی::]. تو قبل از هر کاری برو خودت را به یک روانشناس نشان بده تا شاید بالاخره بفهمی با خودت چند چندی و هر بار وزنه حکومت پرزور است طرف آن و هرگاه وزنه ملت سنگینتر طرف این یکی را نگیری ،تا خودت را معالجه نکنی حتی اگر کل مزدورهای ملاها را ببخشیم تو را نمی بخشیم.
  6
  39
  ‌چهارشنبه ۳۰ تیر ۱۴۰۰ - ۰۷:۴۴
  ۴۱
  Afshin51 - مادرید، اسپانیا

  مرگ بر جمهوری اسلامی.
  6
  47
  ‌چهارشنبه ۳۰ تیر ۱۴۰۰ - ۰۷:۴۴
  ۲۱
  باشه مهندس - اسن، آلمان

  مرگ بر خامنه ای دزد و
  6
  49
  ‌چهارشنبه ۳۰ تیر ۱۴۰۰ - ۰۷:۴۹
  ۵۰
  Majid38 - ملبورن، استرالیا

  مرگ بر خامنه اى.
  4
  36
  ‌چهارشنبه ۳۰ تیر ۱۴۰۰ - ۰۸:۰۸
  ۵۸
  یا فاطمه زهرا - کپنهاک ، دانمارک

  شوربختانه هر از گاهی مردم از باب جهل و نادانی گول عوامل استکبار را خورده و دست به آشوب و بلوا میزنند. ولی با هوشیاری امت انقلابی این چند جرقه به خاموشی می‌رود.
  44
  7
  ‌چهارشنبه ۳۰ تیر ۱۴۰۰ - ۰۸:۳۶
  ۳۴
  azadi2011 - تورنتو، کانادا
  [::zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان::]. باز تبلیغ مغول کردی؟ مثل نادر دیوانه؟، سادیست، ازگل تاریخ ایران زمین که هند را مسلمان مغولی کرد و مردم کرمان را بدون دلیل کور کرد؟ این پاکستان مسلمان، طالبان، و تمام جنگ های پاکستان و هند و کشمیر و افغانستان و ایران نتیجه ی دیوانگی نادر، صفویه، قاجار مغول است، فهمیدی؟
  23
  8
  ‌چهارشنبه ۳۰ تیر ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۳
  ۶۱
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  یکی‌ مثل شما که هنوز دنبال ......اصلاح طلب می‌‌گردد. باید هم چنین دشمن ستیز تاریخ ایران باشد دست شما را همه خوانده. با ترک ستیزی و مغول ستیزی تضاد بین ملیت ایرانی‌‌ها نمی‌‌توانید ایجاد کنید.عرب و ترک .مغول لر. عمه در کنار همه در کنار هم. بله من مغول دوست هستم. ستار خان . باقر خان. امیر کبیر هم مغول بودند. بیچاره نادان. شونیسم فارسی‌ فرقی با عمامه آخوند ندارد. قبل از اینکه .....را باز کنی‌.و حرف ..... خدمات شاه عباس. نادر و دیگران را به ایران بخوان. شاهان را بر حسب ملیت قضاوت نمی‌‌کنند. بلکه نقش آنها در ثبات یک اکشور. همان شاه عباس.که از دشنام مغول می‌‌دهی‌. تنها کسی‌ بود.که در سه جنگ. عثمانی را شکست داد.در زمانی‌ که. تمام اروپا با شنیدن نام. عثمانی می‌‌لرزیدند. امان از دست بی‌ سوادی. تمام، عمر اسلام لیبرال تمام. کارتان تمام است.
  6
  15
  ‌چهارشنبه ۳۰ تیر ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۸
  ۴۱
  Afshin51 - مادرید، اسپانیا

  [::یا فاطمه زهرا - ونیز، ایتالیا::]. خوشبختانه بزودی همراه همکاران بیشرفت در حکومت اسلامی بدبخت و شوربخت خواهی شد و بجای نان مفت که در خون ملت می زدید باید استخوان هم را گاز بگیرید و کی بود کی بود من نبودم بازی کنید .
  2
  24
  ‌چهارشنبه ۳۰ تیر ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۰
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::azadi2011 - تورنتو، کانادا::]. کتاب های تاریخ چاپ آخوندی رو زیاد جدی نگیر و بهشون استناد نکن که بگن چرند میگی.
  9
  20
  ‌چهارشنبه ۳۰ تیر ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۸
  ۶۱
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  [::azadi2011 - تورنتو، کانادا::]. تا یادم نرفته. وسط اون لب تشنه.که برای او سینه می‌‌زنی‌. ...... درد تو درد مغول. شاه عباس . ترک و فارس نیست. درد تو فریاد. رضا شاه روحت شاد است .درد تو فرار مردم از دست اسلام شریعتی است. درد تو ترک ملت از دست مستضعف . فلسطین. است. درد تو. پی بردن مردم به اشتباه تاریخی خود و نگاه دوباره به طرف اسراهیل است. نه لبنان.عراق .فلسطین. خود را پشت شونیسم پنهان نکن
  6
  16
  ‌چهارشنبه ۳۰ تیر ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۲
  ۳۳
  مهیار آریوبرزن - آکسفورد، انگلستان
  مرگ بر اصل ولایت فقیه، مرگ بر جمهوری اسلامی، مرگ بر آخوند، بسیجی، سپاهی
  2
  13
  ‌چهارشنبه ۳۰ تیر ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۲
  ۳۴
  azadi2011 - تورنتو، کانادا
  [::zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان::]. خاک توی چشم بینای مردم نپاش، من با مغول و ترک مخالف نیستم، من با پان ترکیست و مغولیسم مخالفم، نگاه من به تاریخ، نگاهی انتقادی است، همانطور که می بینی چهره ی مغولی افکارت را از لابلای چرندیاتی که تحویل می دهی بخوبی می بینم، راحت باش! از شاهان مغول تعریف کن، ولی برای ما تاریخ ننویس، چون تاریخ ما ایرانیان خونین تر از آن است که با دوشاخه گل بتوانی جنایت ها را پنهان کنی، بسیجی خواندن من درد تو را دوا نخواهد کرد، بسیج که پس از پیروزی مغولیسم در ایران تشکیل شد، از مردم عادی تشکیل شد، و اکنون دیگر وجود ندارد، من برای تمام مردم ایران، بسیجی، شاهی، مغول، آذری، ارمنی، و. و. احترام قائل هستم، ولی ایدئولوژی مغولیسم برای کسب سرکردگی سیاسی و خلخالی کردن کشور قابل تحمل برای هیچکدام از ایرانیان نخواهد بود
  2
  8
  ‌چهارشنبه ۳۰ تیر ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۱
  ۳۴
  azadi2011 - تورنتو، کانادا
  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. کدام کتاب مورد نظرت است؟ کدام کتاب تاریخ را خوانده ای؟ در حرفهای کجا چیزی بود که تو آنرا برگرفته از کتاب های اخوندی می دانی؟ آنها را خوانده ای؟ البته تهمت بخش ذاتی برخی آدم‌هاست!! شما چطور؟
  1
  2
  ‌پنجشنبه ۳۱ تیر ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۰
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.