شعار «مرگ بر خامنه ای» مردم ایذه - ۲۹ تیر ۱۴۰۰

شعارهای توپ تانک فشفشه خامنه‌ای کشته شه؛‌مرگ بر خامنه ای در تظاهرات ایذه بنابر گزارش‌ها، تظاهرات و اعتراض‌ها نسبت به بی‌آبی در خوزستان که از شش روز پیش در چندین شهر این استان آغاز شده اکنون به شهرستان ایذه در شرق این استان نیز کشیده شده و مردم این شهر شعارهای تندی علیه علی خامنه‌ای سر داده‌اند.
 
ویدیوهایی که روز سه‌شنبه در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده، نشان می‌دهد اهالی شهرستان ایذه نیز به جمع دیگر معترضان خوزستانی پیوسته‌اند و نیروهای سرکوب به سوی آنها گاز اشک‌آور شلیک می‌کنند.
در یکی از ویدیوها از تجمعات این شهر، شعار «رضا شاه روحت شاد»، «مرگ بر خامنه‌ای» و شعارهای تند دیگری علیه رهبر جمهوری اسلامی سر داده می‌شود.
 
شهرستان ایذه از جمله مناطقی در استان خوزستان است که بیشتر ساکنان آن را بختیاری‌ها تشکیل می‌دهند. در یکی از ویدیوهایی که از این تجمعات منتشر شده، شهروندان معترض ایذه شعار می‌دهند «بختیاری با عرب، اتحاد اتحاد.»
 
قطعی مداوم آب و برق در ایران همزمان با گرم‌شدن هوا، موجب اعتراض‌های پراکنده‌ای در نقاط مختلف ایران شده که در استان خوزستان، به طور گسترده به خیابان‌های چندین شهر کشیده شده است.
 
در ویدیوهایی که از شهرهای مختلف خوزستان منتشر شده است، تعداد زیادی جوان بدلیل بی‌آبی شعار می‌دهند و در برخی از آنها به وضوح صدای شلیک گلوله شنیده می‌شود.
 
مقام‌های رسمی تاکنون کشته‌شدن دو جوان در این اعتراض‌ها را تائید کرده، اما آن را به «اغتشاشگران» و «عوامل فرصت‌طلب» نسبت داده‌اند.
 
این در حالی است که گزارش‌های غیررسمی حاکی از کشته‌‌شدن «چهار نفر» در این اعتراض‌ها است.
پس از افزایش اعتراضات در خوزستان و انتشار خبر برخورد خشونت‌آمیز با معترضان، روز سه‌شنبه در متروی تهران نیز شعارهایی علیه جمهوری اسلامی و «اصل ولایت فقیه» سر داده شد.
+246
رأی دهید
-11

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۲
  arya_japan - توکیو، ژاپن

  من پیش بینی کرده ام امسال سال آخر رژیم خونخوار ج.م است .و دیگر ایران چنین رژیمی را به خود نخواهد دید .
  5
  76
  ‌سه شنبه ۲۹ تیر ۱۴۰۰ - ۱۹:۱۶
  ۴۷
  Tony Arzenta - کی یف، اوکراین

  بلایی که سر چاوشسکو اومد این بار سر خامنه ای میاد. بزودی!
  6
  75
  ‌سه شنبه ۲۹ تیر ۱۴۰۰ - ۱۹:۲۹
  ۳۱
  arian1 - ابادان، ایران

  ما هم در هر جای دنیا که هستیم فریاد می زنیم مرگ بر خامنه‌ای و دار و دسته آخوندهای دزد و جنایتکار
  5
  65
  ‌سه شنبه ۲۹ تیر ۱۴۰۰ - ۱۹:۳۷
  ۵۸
  یا فاطمه زهرا - کپنهاک ، دانمارک

  توجه داشته باشیم که تجزیه‌طلبان و عوامل نفوذی دشمن بدنبال سوءاستفاده و کفتار مانند منتظرند. ولی سربازان گمنام حواسشان جمع و باری دیگر ستونهای کذایی اینان را ویران و در هم خواهند شکست.
  84
  7
  ‌سه شنبه ۲۹ تیر ۱۴۰۰ - ۱۹:۵۶
  ۳۱
  Reza9118 - شهرکرد، ایران

  زیباتر از شعار "مرگ بر رژیم تروریستی و نامشروع جمهوری اسلامی" و "مرگ بر خامنه ای انگل" تو عمرم نشنیدم..
  5
  65
  ‌سه شنبه ۲۹ تیر ۱۴۰۰ - ۱۹:۵۸
  ۵۱
  Akhond zed Iran - توکیو، ژاپن

  خامنه ای مفعول خوب میداند اکثریت قاطع مردم ازش متنفرند و آدم حسابش نمیکنند او را باعث و بانی تمام مشکلات میدانند. خوشم میاد نرگس محمدی تو ایران بدون حجاب اسلامی(نشانه تحقیر زن) جلوی دوربین از رژیم استبدادی خامنه ای انتقاد میکند و نظام را به چالش میکشد و تحقیر میکند.‌ آفرین به نرگس و مسیح علینژاد و هر شخص، سازمان و کشوری که رژیم اسلامی اخوندی را تحقیر میکنه.
  5
  51
  ‌سه شنبه ۲۹ تیر ۱۴۰۰ - ۱۹:۵۹
  ۴۱
  الفارد - وردینگ، انگلستان
  یا فاطی القلمبه ! شما مواظب ماتحت خودت باش که از ایتالیا هم با لگد نندازنت بیرون! سربازان مفعول اون یارو مفعول رو بیخیال!. اگه‌ این بیشرفها همین امروز هم از ایران گم شوند بیرون، این مملکت بیست سال و یک رضا شاه کم دارد تا دوباره وطن شود!
  2
  21
  ‌سه شنبه ۲۹ تیر ۱۴۰۰ - ۲۲:۱۹
  ۳۱
  newyork333 - نیویورک، ایالات متحده امریکا

  عزیزان غیور ایرانی لطفا این ۳ نکته رو به گوش همه برسونید. ماسک و کلاه داشته باشید تا توسط بسیج محلی شناسایی نشید تو فیلمی که میگیرن ازتون. موقع برگشت به خونه با رفتن از درون پاساژ‌ها و غیره مسیرتون رو گم کنید چون مزدوران حکومت. دنبالتون میان خونه مشخص شه که شبانه تو خونه دستگیرتون کنن. لباسی به رنگ دیگه داشته باشین که موقع برگشت به خونه روش بپوشین و شناسایی نشین. در تمام اعتراضات قبلی حکومت به این طریق شناسایی کرده
  5
  36
  ‌سه شنبه ۲۹ تیر ۱۴۰۰ - ۲۳:۰۴
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.