قتل مرد بلاگر توسط همسر و معشوقه بلاگرش

رکنا: جوان بلاگر به دست همسرش و یک جوان دیگر که آنها هم بلاگر است به قتل رسید.

بلاگر یکی از شغل های پر در آمده فضای مجازی در جهان است. خانم بلاگر در ماجرای تلخی شوهرش را که یک بلاگر است با همدستی مرد جوانی که او نیز یک بلاگر است به قتل رساند. عاملان جنایت جسد بلاگر جوان را در پرند آتش زدند.

چندی قبل مادری نگران پای در دادسرای امور جنایی تهران گذاشت و از ناپدید شدن پسرش که در فضای مجازی یک بلاگر است خبر داد.

مادر نگران در تحقیقات پلیسی به ماموران گفت: از چند روز قبل پسرم که یک بلاگر است ناپدید شد و هرجایی را که احتمال می دادیم سرکشی کردیم و این در حالی است که عروسم ادعا می کند پسرم به کشور امارات مهاجرت کرده است اما هیچ وقت از پسرم درمورد این مهاجرت حرفی نشنیده بودم.
بازداشت خانم بلاگر معروف در قتل همسرش
بدین ترتیب تیمی از ماموران پلیس آگاهی تهران به دستور بازپرس سهرابی برای تحقیقات وارد عمل شدند و کارآگاهان در گام نخست به سراغ خانم بلاگر معروف رفته و وی را هدف تحقیق قرار دادند.

زن جوان درتحقیقات ابتدایی خود را بیگناه می دانست اما وقتی در تناقض گویی هایش گرفتار شد به ناچار لب به سخن باز کرد و در به قتل شوهرش اعتراف کرد.

زن جوان به ماموران گفت: مدتی بود با همسرم که او نیز یک بلاگر است دچار اختلاف شدم و چندی قبل در فضای مجازی اینستاگرام با پسر جوانی که او نیز یک بلاگر است آشنا شدم و در مورد اختلافاتم با او صحبت کردم و تصمیم بر آن شد که مشکل ما را حل کند.

وی افزود: پسر جوان ابتدا با همسرم طرح دوستی ریخت و چون هر 2 بلاگر بودند پای پسر جوان به خانه مان باز شد و او نیز در فرصتی مناسب دست به قتل شوهرم زد و سپس جسدش را داخل خودرویش گذاشته و به منطقه پرند بردیم و جسد شوهرم را در آنجا آتش زد.
بازداشت پسر بلاگر در ماجرای قتل بلاگر معروف
همین کافی بود تا تیمی از کارآگاهان به دستور بازپرس سهرابی برای دستگیری پسر جوان وارد عمل شوند و کارآگاهان در این مرحله پسر جوان را بازداشت شد و در ماجرای قتل بلاگر جوان ادعای عجیبی را پیش روی ماموران گذاشت.

پسر جوان در اعترافاتش گفت: چندی قبل از اختلاف زوج بلاگر اطلاع پیدا کردم و با پیشنهاد زن جوان برای حل مشکلاتشان تصمیم گرفتم به خانه آنها بروم.

وی افزود: روز حادثه برای صحبت به خانه زوج بلاگر رفتم اما وقتی وارد خانه شدم با جسد مرد بلاگر روبرو شدم و فهمیدم زن جوان شوهرش را با قرص به قتل رسانده و در ادامه جسد را داخل خودرو گذاشته و با هم به منطقه پرند بردیم و برای اینکه ردی از مردجوان نماند جسد را آتش زدیم.

کارآگاهان با اطلاعات به دست آمد به محل آتش افروزی جسد رفته و موفق به کشف جسد مرد جوان شدند.

بنا بر این گزارش، زن و پسر جوان که هر دو بلاگر هستند در ماجرای قتل در بازداشت اداره پلیس آگاهی تهران قرار دارند و تحقیقات در خصوص چگونگی این قتل و افشای راز جنایت در اداره 10 پلیس آگاهی تهران ادامه دارد.
+9
رأی دهید
-5

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۳
  آنتیکور - بروکسل، بلژیک

  جالبه در این داستان چقدر از کلمه بلاگر اسم برده شده در صورتی که داستان قتلی مثل خیلی از قتل های دیگه خیانت و این چیزها برای کثیف کردن بلاگرها که بلای جونه این رژیم کثیف و متعفن هستن و بسیاری از کسانی که از طریق مدیا ابنها رو افشا میکنن دست به هر ترفندی میزنن
  2
  71
  دوشنبه ۲۸ تیر ۱۴۰۰ - ۰۵:۳۴
  ۴۲
  danyou - تل آویو، اسرائیل

  یک زن و شوهر با هم مشکل داشتن یهو یه جوانی توی اینستاگرام آشنا میشه میاد مشکل بلاگرها رو با کشتن یه بلاگر حل کنه. اخبار آب دوغ خیاری بلاگرها .
  2
  38
  دوشنبه ۲۸ تیر ۱۴۰۰ - ۰۷:۳۱
  ۴۱
  دیارکو - قره تپه، آذربایجان
  زن مخلوقی خطرناک و نا امن است و مار زرد رنگی است که همه را فریب می‌دهد از حوا گرفته که آدم را فریب داد تا این بلوگر جوان بی گناه که کشته و سوخته شد.
  20
  8
  دوشنبه ۲۸ تیر ۱۴۰۰ - ۰۷:۴۴
  ۷۸
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  سر تا پا دروغ و جعلی
  3
  1
  دوشنبه ۲۸ تیر ۱۴۰۰ - ۱۹:۳۴
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.