بریتنی اسپیرز:تا وقتی اختیار امور حرفه‌ای‌ام در دست پدرم است، برنامه اجرا نخواهم کرد

بریتنی اسپیرز در حال پیگیری یک دعوای حقوقی بر سر قیمومیتی است که در سال ۲۰۰۸ در مورد او به اجرا در آمدبی بی سی :بریتنی اسپیرز ستاره پاپ آمریکا می‌گوید تا وقتی اختیار امور حرفه‌ای‌اش در دست پدرش است، برنامه اجرا نخواهد کرد. سرپرستی امور حرفه‌ای و مالی این خواننده سرشناس از سال ۲۰۱۸ به پدرش سپرده شده است.

این پیام بریتنی اسپیرز تازه‌ترین اظهار نظر احساسی اوست درباره قیمومیت پدرش بر امور شخصی و مالی‌اش. او در یک پست طولانی در اینستاگرام نوشت: "این قیمومیت رویاهای من را کشت".

"بنابراین تمام آنچه که فعلا دارم امید است".

بریتنی اسپرز می‌خواهد به این قیمومیت پایان دهد و آن را "سوء استفاده" می‌داند.

جیمی اسپیرز، پدر بریتنی، ۱۳ سال پیش به دلیل نگرانی از سلامت روانی دخترش، از دادگاه درخواست کرد اختیار قانونی برای نظارت بر زندگی حرفه‌ای این خواننده سرشناس به او واگذار شود.

پس از این بستری شدن این ستاره پاپ در بیمارستان به خاطر وضعیت سلامت روانی‌اش، دادگاه این درخواست را پذیرفت و حکم قیمومیت را صادر کرد.

بریتنی که از اواخر سال ۲۰۱۸ برنامه عمومی اجرا نکرده است، در این پست نوشت: "تا وقتی پدرم اختیار پوشیدن، حرف زدن، کار کردن یا فکر کردن من را دارد، به این زودی‌ها در هیچ جا برنامه اجرا نمی‌کنم."

او همچنین نوشت فیلمهای مستند از زندگی او که "لحظه‌های تحقیرآمیز گذشته‌اش " را به یادش می‌آورند، دوست ندارد: "مدتهاست که این مسائل را پشت سر گذاشته‌ام."

این مستندها، از جمله "فریمینگ بریتنی اسپیرز" که دو بار نامزد دریافت جایزه امی شده، همراه با جنبش "بریتنی را آزاد کنید" (FreeBritney#)، باعث جلب توجه بیشتر به موضوع قیمومیت و حمایت عمومی از این خواننده شده است.

بریتنی ماه گذشته در یک جلسه دادگاه با ارتباط ویدئویی حاضر شد و در سخنانی احساسی گفت بر اساس این قیمومیت، به زور به او دارو داده شده، برخلاف میلش برای اجرای برنامه روی صحنه برده شده و به او اجازه داده نشده که فرزند بیشتری داشته باشد.

روز چهارشنبه بریتنی اسپیرز وکیل تازه‌ای را برای ختم دائمی قیمومیت پدرش انتخاب کرد. درخواست رسمی هنوز داده نشده و جلسه بعدی دادگاه ۲۹ سپتامبر (هفتم مهر) در لوس‌آنجلس خواهد بود.

بریتنی همچنین گفت می‌خواهد پدرش را به اتهام "سوءاستفاده از قیمومیت" تحت پیگرد قرار دهد. این اتهام‌ها می‌تواند شامل سوءاستفاده مالی یا اعمال محدودیت‌های شخصی بیش از حد باشد.

پدر بریتنی اسپیرز در حال حاضر تنها مسئول ۶۰ میلیون دلار دارایی دخترش است. وکلای آقای اسپیرز می‌گویند که او از سپتامبر ۲۰۱۹ به دلیل ضعف جسمانی، عهده‌دار امور دخترش نبوده است.
+12
رأی دهید
-1

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.