رییس هلال احمر: ۱۷ میلیون دلار از بیمارستان ایرانیان دوبی با چمدان خارج شد

ایران وایر :کریم همتی، رییس جمعیت هلال احمر گفته ۱۷ میلیون دلار از بیمارستان ایرانیان دوبی با چمدان خارج و به کشور عمان برده شده است.

همتی روز پنج‌شنبه ۲۴ تیر در نشستی با خبرنگاران گفت که این اتفاق بین سال ۹۴ تا ۹۶ روی داده و سرنوشت این پول نامشخص است.

رییس جمعیت هلال احمر ایران بدون اشاره به هویت عاملان این اختلاس ادامه داد که این موضوع در دادسرای مفاسد اقتصادی قطعی شده و بررسی شده تا مشخص شود چطور برخی تمام گیت ها را رد کردند و از یک کشور به کشور دیگر رفتند و هیچ اتفاقی برایشان رخ نداده است.

همتی این اظهارات را در پاسخ به سوال خبرنگاران درباره انتصاب باجناق خود به عنوان یکی از مسئولان بیمارستان ایرانیان دوبی مطرح کرد.

وی گفت که این فرد بیش از ۲۴ سال در جمعیت هلال احمر سابقه کار دارد و من وی را که اعتماد کامل به او داشتم به عنوان بازرس منصوب کردم تا به گزارش دقیق بدهد.

بیمارستان ایرانیان دوبی در سال ۱۹۷۲ میلادی و در زمان حکومت پهلوی توسط سازمان شیر و خورشید ایران تاسیس شد.
+201
رأی دهید
-8

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۲
  آذرمهری - تهران، ایران

  یا فاطی حدیثی نداری جعل کنی . ذات حکومت با دروغ و فساد و سرقت در هم تنیده و حتی مال کشی امثال یا فاطی هم دردی دوا نمیکنه فقط چرا مزد امثال یا فاطی این قدر کمه ؟ این ها دین و دنیای خود را فروختند و زحمت کشیده حدیث جعل کردند
  8
  107
  ‌پنجشنبه ۲۴ تیر ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۶
  ۴۱
  amirgheryou - تهران، ایران

  کل این پول شده یه موشک زیقی دادن گشنه های خائن یمن انداختن تو بیابونای عربستان و باعث سوژه 1 شبه خودارضایی طرفداران حکومت غربتیهای فاشیست.
  8
  59
  ‌پنجشنبه ۲۴ تیر ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۴
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  در صدر اسلام هم همینطور بود. البته آن زمان بیمارستان و دلار نبود و صحابه لاجرم درهم و دینار از حکیمخانه اختلاس میکردند!
  8
  53
  ‌پنجشنبه ۲۴ تیر ۱۴۰۰ - ۱۷:۵۹
  ۳۱
  Reza9118 - شهرکرد، ایران

  بخشی از این پولها دست "ممد ۱۹۷۵" از دبی هستش، به هر حال ماله کشی شبانه روزی واسه رژیم جمهوری اسلامی خرج هم داره و مفتکی بسیجی صادراتی نشده که..
  8
  44
  ‌پنجشنبه ۲۴ تیر ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۱
  ۶۸
  یا فاطمه زهرا - ونیز، ایتالیا

  [::آذرمهری - تهران، ایران::]. نفوذ و استحاله از روش هایی بوده که دشمنان اسلام در طول تاریخ اسلام، به انحاء مختلف در پیش گرفته اند تا از این طریق از پیشبرد اهداف اسلامی جلوگیری کنند. شناختن روش های نفوذ برای تشخیص نقشه ی دشمن لازم و ضروری است. به دلیل ناکامی در اعمال روش های سخت و نیمه سخت توسط یهودیان و منافقان علیه اسلام و مسلمانان، روش نفوذ در دستور کار آن‌ها قرار گرفت.خط های نفوذی که در صدر اسلام رقم خورد شامل نفوذ سیاسی، امنیتی، #اقتصادی# و فرهنگی بوده.
  70
  10
  ‌پنجشنبه ۲۴ تیر ۱۴۰۰ - ۱۹:۳۹
  ۶۷
  senator x - تهران، ایران

  تنها جمله ائیکه بنظر رسید که بسیارهم محترمانه باشد این جمله بود:خاک برسرتان
  3
  29
  ‌پنجشنبه ۲۴ تیر ۱۴۰۰ - ۲۰:۱۶
  ۵۰
  دارا۲۰ - تهران، ایران

  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک::]. ببند فاطی کماندو در اون دروازه عمومی رو. تو چقدر چندش آوری.
  5
  34
  ‌پنجشنبه ۲۴ تیر ۱۴۰۰ - ۲۱:۰۸
  ۳۹
  Realman - کالیفرنیا ، ایالات متحده امریکا

  بیمارستان ایرانیان در دوبی هم ساخت شاه بوده ، جمهوری اسلامی فقط کارش دزدی هستش ، مسیولین جمهوری اسلامی مثل سومالیایی ها تنها کاری که بلدن دزدی دریایی و زمینی و هوایی هستش
  1
  37
  ‌پنجشنبه ۲۴ تیر ۱۴۰۰ - ۲۱:۲۸
  ۳۹
  Chokam - ری، ایران
  احتمالا ببرن خارج اقامت بگیرن با سرمایه گذاری. عقب نمونن از رقابت، عقده دارن می بینن بقیه رفتن اینها هم دنبالشون، میلیونها نفر میلیاردها دلار خارج کردن.ملتی که عقده داره به جایی نمیرسه
  4
  23
  ‌پنجشنبه ۲۴ تیر ۱۴۰۰ - ۲۱:۴۴
  ۵۲
  آذرمهری - تهران، ایران

  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک::]. چه کسی متوهم تر از تو واربابان تو . چه کسی سارق تر از اربابان تو . میگ سرقت بیت المال ملت مظلوم ایران . شروع کردی به گفتن دشمن . دشمن کدام کسی برای ملت ایران دشمن تر از تو و رهبر تو . بزرگترین جرم تو جعل حدیث است ابروی دین رو با پول معامله کردی شرم و نفرین بر تو
  1
  21
  ‌پنجشنبه ۲۴ تیر ۱۴۰۰ - ۲۳:۵۰
  ۳۴
  azadi2011 - تورنتو، کانادا
  [::یا فاطمه زهرا - ونیز، ایتالیا::]. خوب متوجه نشدم منظورت از نفوذ چیست، نفوذ در اسلام؟ یعنی نفوذ ایدئولوژیک؟ اینکار هزار سال است انجام شده و دارد انجام می شود، نفوذ اقتصادی؟ اینکار هم قدمت هزار ساله دارد! و اما نفوذ در امنیت: چه کسانی امروز در میهن عزیز ما امنیت دارند و چه کسانی ندارند؟ وقتی رئیس کل بانک مرکزی ایران و کاندید ریاست جمهوری می گوید دزدان در امنیت کامل هستند، شما جوابی داری؟ در کدام کشور چنین چیزی ممکن است؟ آیا همان امنیت ایدئولوژیک نیست که به دزدان امنیت می دهد؟!!!
  0
  7
  دوشنبه ۲۸ تیر ۱۴۰۰ - ۰۶:۲۰
  ۶۱
  Rosha50 - لانسینگ، انگلستان
  سالیان سال است که گیت های ورودی و خروجی کشورها دقیق کنترل میشود و معمولا بیش از پنج تا شش هزار دلار مسافران مجاز نیستند همراه داشته باشند مگر گزارش نمایند چطور ممکن است که 17 ملیون اسگناس در چمدان برده شود مگر اینکه تمام مسئولین کانترها همکاری (( رشوه )) کرده باشند .
  0
  0
  ‌سه شنبه ۲۹ تیر ۱۴۰۰ - ۲۱:۱۶
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.