تروریست‌ میکونوس: «من قتل ترامپ را تکلیف شرعی می‌دانم»

العربیه: کاظم دارابی، عامل اطلاعاتی اسبق حکومت ایران که در اوایل دهه نود میلادی چهار نفر از رهبران کُرد مخالف جمهوری اسلامی را در رستوران «میکونوس» در برلین پایتخت آلمان به قتل رساند، خواستار ترور دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری پیشین آمریکا، برای صدور دستور قتل قاسم سلیمانی، فرمانده کشته‌شده سپاه قدس ایران شد.
 
به گزارش وبسایت «میمری»، که رسانه‌ها و جریان‌های افراطی را رصد می‌کند، دارابی در گفت‌وگو با «شبکه 5» سیمای جمهوری اسلامی گفت: «حاج قاسم سلیمانی ترور شد، و رئیس‌جمهوری ایالات متحده دونالد ترامپ این جسارت را داشت که بیاید در تلویزیون و در برابر میکروفون‌های کل دنیا بگوید که او دستور این کار را داده است. این بدین معناست که اکنون محور مقاومت باید آقای ترامپ را ترور کند. من قتل آقای ترامپ را تکلیف شرعی می‌دانم.»
 
در پاسخ به سوال مصاحبه‌کننده که پرسید «به نظر شما چرا باید ترامپ ترور شود؟» دارابی گفت: «حتی اگر در اروپا یا آمریکا کسی بیاید و کار تروریستی بکند، حکم آن شخص اعدام است. حکم آقای ترامپ هم مرگ از طریق اعدام است. انشاالله ترامپ در آینده نزدیک ترور خواهد شد.»
 
دارابی با تهدید کشورهای اروپایی و کشورهای همسایه ایران افزود: «همانطور که حضرت آقا [خامنه‌ای] فرمودند، آمریکا ناقض حقوق بشر در جهان است، و باید اروپا و کشورهای همسایه ما که خود را وابسته به آمریکا می‌دانند را نیز به آمریکا اضافه کرد. آنها هم در جرایم آمریکایی‌ها و اروپایی‌ها شریک هستند.»
 کاظم دارابیگفتنی است که کاظم دارابی از تروریست‌های مشهور دستگاه امنیتی جمهوری اسلامی است، که پس از مشارکت در قتل رهبران کرد مخالف رژیم در رستورانی در برلین در سال 1992، توسط دستگاه قضایی آلمان محاکمه و به جرم مشارکت در ترور، به حبس ابد محکوم شد.
 
دارابی پانزده سال بعد، در حرکتی که اعتراض بسیاری از مخالفان جمهوری اسلامی و نهادهای بین‌المللی دفاع از حقوق بشر را به دنبال داشت، در آذرماه سال 1386 از زندان آزاد و به ایران پس فرستاده شد.
 
معاون وزارت خارجه وقت و برخی دیگر از مقامات جمهوری اسلامی در فرودگاه مهرآباد تهران به استقبال دارابی شتافتند. در آن زمان، کارشناسان این عمل را در راستای تلاش‌های دولت آلمان برای بهبود روابط با جمهوری اسلامی قلمداد کردند.
+31
رأی دهید
-209

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۱
  Pahbod666 - لندن، انگلستان

  آدمکش تروریست،.....تو اون شرعت.
  32
  245
  ‌چهارشنبه ۲۳ تیر ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۹
  ۳۱
  Reza9118 - شهرکرد، ایران

  شما نخاله ها فقط زورتون به مردم مظلوم ایران میرسه ورنه حتی جرات رد شدن از کنار کسی مثل ترامپ رو هم ندارید، چه برسه به کشتنش فکر کنید..کتلت شدن کودک کشی مثل قاسم سلیمانی آرزوی دیرینه ایرانی های وطن پرست بود که توسط ترامپ به واقعیت پیوست..
  24
  185
  ‌چهارشنبه ۲۳ تیر ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۰
  ۲۴
  پویا ۸۷۹۰ - طهران، ایران

  خوب به هرحال نظر ایشان هم محترم است .اتفاقا نباید از این اخبار ناراحت شد واحساسی .چهره نظام تروریست که چهل سال است ما مردم در ایران را ،به گروگان گرفته اند ،خوب داره توسط خودشان نمایان می‌شود. قابل توجه کسانی مثل زیبا کلام های وطن فروش ،که امید به اصلاحات دارند
  21
  162
  ‌چهارشنبه ۲۳ تیر ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۹
  ۴۱
  Afshin51 - مادرید، اسپانیا

  اگر اینطوره که تو میگی و حکم هر کسی که آدم کشته باید مرگ باشه که با این حساب اول از همه تو قاتل بی همه چیز را باید اعدام کرد.
  26
  166
  ‌چهارشنبه ۲۳ تیر ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۰
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  ولکن ما دستشویی کردن روی گور ابوی شما را شرعی تر میدانیم.
  22
  152
  ‌چهارشنبه ۲۳ تیر ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۵
  ۴۱
  Democ.IR - تهران، ایران

  و تمام ضمیرهای روشن جهان هم، به مسترا انداختن شریعت تروریست و احکام ضدبشری و مکلفان عقب افتاده اش را وظیفه اخلاقی خود می دانند. بسی جای خوشحالی که جوانان این برهه از تاریخ تکلیفات شرعی را با عبارات ترور و قتل و جنایت و آدمکشی عجین شده می دانند.
  21
  102
  ‌چهارشنبه ۲۳ تیر ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۶
  ۴۶
  محمد 1975 - دبی، امارات متحده عربی

  کشتن مردم کار خوبی نیست . ولی اگه آمریکا اینکار رو انجام بده خوبه و هیج‌کس‌اعتراض نمیکنه اگه هم اعتراض کنن فقط در حد گذرا یک زمزمه کوچیک میکنن. چه منطقی هست؟ اینقدر انسان ذلیل و پست باشه؟. اگه هر کس‌بخواد بخاطر اینکه مصلحت حکم میکنه طرف‌مقابل رو ترور‌کنه خوب برای طرف مقابل هم همین حس بوجود میاد . کسی که حرف زور رو فقط میفهمه تا ابد باید در جنگ و جدل باشه. درود بر مردم آمریکا که وطن فروش و منافق کمتر از ایرانیها دارن.
  151
  38
  ‌چهارشنبه ۲۳ تیر ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۷
  ۷۸
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  شرع بخورد توی سر تو که با شارع موسس اسلام در جنایت و آدمکشی و رذالت یکسان هستید
  18
  123
  ‌چهارشنبه ۲۳ تیر ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۲
  ۵۱
  Akhond zed Iran - توکیو، ژاپن

  باعث تاسفه که آلمان این تروریست را آزاد کرده. تروریستی که اعمال کثیفش را بخاطر دین انجام میدهد هزاران برابر خطرناکتر و مضرتر برای جامعه است خصوصا تروریست مسلمان که با گفتن یک الله اکبر کارش را انجام میدهد و هیچ رحم شفقت و انسانیتی حالیش نیست چون در کتاب اسمانیش از قتل و کشتار به وفور صحبت شده و او این عمل را وظیفه شرعی و دینی خود میداند برای خشنود کردن الله تا الله به ارامش برسد.
  20
  80
  ‌چهارشنبه ۲۳ تیر ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۱
  ۵۰
  دارا۲۰ - تهران، ایران

  مردک جانی آدمکش مزدور پلید تو چند نفر انسان بی دفاع را در رستوران به رگبار گلوله بستی هار شدی. مقصر دولت احمق آلمان بود که آزادت کردند. اگر جرات داری برو سروقت ترامپ. هرت و پورت زیادی نکن. گور پدرت با اون شریعت کثیفت.
  19
  82
  ‌چهارشنبه ۲۳ تیر ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۳
  ۵۱
  Akhond zed Iran - توکیو، ژاپن

  [::محمد 1975 - دبی، امارات متحده عربی::]. کدوم شخص امریکایی دست به ترور زده؟ کدوم امریکایی بخاطر مسیحت و خوشنودی عیسی مسیح ادم کشته؟ اینجا بحث شخصی و وظیفه شرعی است که این آشغال بخاطر اعتقادات مذهبی اش انجام داده که همانا خشنودی الله عرب است.
  23
  70
  ‌چهارشنبه ۲۳ تیر ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۵
  ۳۱
  grizzly - برلین، آلمان

  این مرتیکه رو وقتی محکوم کردند بردنش به یک جایی به اسم زندان ولی درواقع بهتر و شیکتر از زندان!! غذای خوب، اتاق مرتب و تمیز، هواخوری، تلویزیون و خلاصه هر هفته زنش رو میفرستادند تو اتاق تا با آقا کاظم مقاربت جنسی کنه و در همین حین خانم باردار میشه و بچه هم زمانیکه کاظم خان در زندان بود بدنیا میآد!! اینطوری کشورهای آلمان و فرانسه و کلاً اروپا از تروریست ها مراقبت میکنند
  18
  79
  ‌چهارشنبه ۲۳ تیر ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۳
  ۳۷
  Negin.uae - دوبی، امارات متحده عربی
  اگه آمریکا و انگلیس چندنفرو تو لیست اینترپل بذارن اون خوبه ولی اگه یکی ازنظامیاشون کشته بشه بده؟ این چه استدلالیه که یه عده دارن؟حقوقبشر چیزیه که تفسیر دوگانه داره.اونا خودشونو بشر میدونن که اگه نقض بشه بهانه شون میشه دفاع ازحقوق بشر.داخلی ها هم خودشونو بشر میدونن که اگه نقض شد میگن حقوق بشر نقض شده
  22
  27
  ‌چهارشنبه ۲۳ تیر ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۹
  ۵۴
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا

  قاسم کتلت هم از این اراجیف زیاد میگفت فعلا مواظب خودت باش املت نشی
  14
  80
  ‌چهارشنبه ۲۳ تیر ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۳
  ۵۵
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد

  تو به گور بابات میخندی مرتیکه ق...!
  17
  73
  ‌چهارشنبه ۲۳ تیر ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۰
  ۶۸
  پیکان۵۸ - مالمو، سوئد

  این بیشرف لقمه هرم ماله مفت بهش ساخته ،پله مفت و پاساژ چند دهنه که دادن بهش بعد این آدم کش را آزاد و تمام امکانات را در اختیارش گذاشتند،و بهش مزه کرده.
  13
  68
  ‌چهارشنبه ۲۳ تیر ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۴
  ۵۶
  ahora_nima - استکهلم، سوئد

  [::grizzly - برلین، آلمان::] مطمئنی که بچه از خودشه چون در شریعت اسلام هرگاه تروریستی اسیر یا کشته شد همسرش باید صیغه برادران سپاهی شود.
  12
  44
  ‌چهارشنبه ۲۳ تیر ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۲
  ۴۱
  amirgheryou - تهران، ایران

  بیا .....دوزاری. تو و کل آخوندها و پاسدارها دستتون به ابیاض ترامپ کبیر هم نمیرسه تا نوش جان کند.
  16
  50
  ‌چهارشنبه ۲۳ تیر ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۸
  ۷۸
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  [::amirgheryou - تهران، ایران::]. [::Akhond zed Iran - توکیو، ژاپن::]. بدبختی و عقب افتادگی اینان چند طبقه است. در قدیم نمیدانستند که اعراب به یک سنگ خدا میگویند و عده ای بیسواد بدنبال الله بودند. حالا که عکس این خدای سنگی که قادر به خلق یک موش هم نیست همه جا هست و اینان بدنبال دین موروثی پدرشان برای الله جنایت میکنند
  7
  25
  ‌چهارشنبه ۲۳ تیر ۱۴۰۰ - ۲۰:۳۹
  ۳۹
  Chokam - ری، ایران
  مردم از این حرفهای گُنده رو دوست دارن،پوپولیسم فقط یارانه و گونی پیاز مفتی نیست بلکه ازاین حرفای درشت هم مردم خوششون میاد.اصلاهمینجا غرزدن رو بیشتر لایک میزنن تا حرف علمی، ایرانی حتی خارج هم بره همینه،اون نجات وساعیان یه انجمن SAA گذاشتم،تنها حرف علمی،اماهمه منفی دادن، درمیس انگلیسه هنوز نمی دونه چی هست این کلمه ،همه بهش مثبت هم دادن،پس ایرانی پوپولیسمه چه خارج ،چه داخل،ازاین حرفای درشت کیف کنن،نه حرف علمی
  14
  8
  ‌چهارشنبه ۲۳ تیر ۱۴۰۰ - ۲۰:۴۳
  ۷۸
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  این دختر اگر زرنگ باشد عضو گروه قمه کشان و اسیدپاشان وزارت اطلاعات و سپاه میشود!
  0
  1
  جمعه ۲۵ تیر ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۸
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.