پلیس ایران : بهنوش بختیاری فریب خورده و ادمین وی روحانی قلابی بود

رکنا: قتل مرد جوان در محله چیتگر ،روحانی نما بودن او را فاش کرد و این درحالی است که این روحانی نما؛ یک فن پیج راه اندازی کرده بود که مربوط به بهنوش بختیاری - بازیگر سرشناس کشور -بود. این در حالی است که بهنوش بختیاری از قلابی بودن این روحانی خبر نداشت و هیچ دخالتی در راه اندازی این فن پیج نیز نداشته است.

قتل روحانی در محله چیتگر رازگشای یک مرد متقلب شد. بهنوش بختیاری پرده از قتل روحانی در پیج اینستاگرامی اش برداشت و عکسی انتشار داد که مردی با هویت همتی در لباس روحانیت با عمامه سیدی بود و با او سلفی انداخته بود.اما  قتل روحانی در محله چیتگر توسط یک زن و شوهر پرده از روحانی نما بودن او برداشت  شوک آورتر از قتل روحانی در تهران راز او بود  و زوج قاتل در پرونده  قتل روحانی دروغین  در بازجویی ها پرده از انگیزه خود برداشته اند که هنوز مورد تایید قرار نگرفته است.
به گزارش رکنا، شنبه 19 تیرماه بود که ماجرای کشف جنازه یک مرد در چیتگر به  ماموران کلانتری 145 وردآورد مخابره شد و با دستور بازپرس وهابی از دادسرای امورجنایی تهران تیمی از ماموران اداره 10 پلیس آگاهی وارد عمل شدند تا با شناسایی صاحب جنازه بتوانند رازگشایی کنند.

معاینه جنازه نشان می داد مقتول با ضربات چاقو به قتل رسیده است و کارآگاهان با ردیابی مشخصات مقتول خیلی زود با یک زن متاهل برخوردند که می توانست کلید اسرار این قتل باشد.

این زن جوان بازداشت شد و خیلی زود اقرار کرد با همدستی شوهرش دست به این قتل زده اند و در حالیکه فرضیه هایی مانند سرقت در انگیزه این زن و شوهر مطرح است آنان رفتارهای نادرست مقتول انگیزه ای در قتل او دانستند.

درحالیکه تجسس ها نشان می داد مقتول یکی از فن پیج های ، بهنوش بختیاری بازیگر معروف سینما و تلویزیون ایران است اقدامات اطلاعاتی فاش کرد این فرد به هیچ عنوان روحانی و سید نبوده است و با پوشیدن لباس روحانیت خیلی ها از جمله بهنوش بختیاری را فریب داده است.

بنابه این گزارش؛ تحقیقات همزمان پلیس با بازجویی از قاتلان روحانی قلابی روی اقدامات متقلبانه مقتول و فریبکاری هایش با سو استفاده از لباس روحانیت متمرکز است .
+14
رأی دهید
-109

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۴
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا

  تازه معلوم شد بهنوش پرستو کی هست. بدبخت هنوز هیچی نشده به فنا رفت
  6
  212
  ‌چهارشنبه ۲۳ تیر ۱۴۰۰ - ۰۰:۵۱
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  حالا کدوم یکی از این دونفر تو عکس بالا بهنوشه؟!
  9
  180
  ‌چهارشنبه ۲۳ تیر ۱۴۰۰ - ۰۰:۵۹
  ۴۰
  Alphabet - پترس، یونان

  در حال چه فریب خورده چه فریب داده بهنوش جون از دید مردم ایران یه احمق به تمام معناست و بعد از گذر از این رژیم ددمشان, ددمناش, ددمشنان, ......در یه دادگاه منصف باید پاسخگو باشه.
  7
  130
  ‌چهارشنبه ۲۳ تیر ۱۴۰۰ - ۰۲:۳۳
  ۴۶
  محمد 1975 - دبی، امارات متحده عربی

  احتمالا براش حبس‌ ابد یا حکم اعدام‌صادر میشه . بازیگر خوبی بود ولی این حکومت قدرش رو نمیدونه
  58
  23
  ‌چهارشنبه ۲۳ تیر ۱۴۰۰ - ۰۲:۴۰
  ۷۸
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  این کثافت بازیچه ی دست امنیتی ها برای ایجاد جنجال های جانبی است تا مردم به مسائل اساسی نپردازند
  3
  106
  ‌چهارشنبه ۲۳ تیر ۱۴۰۰ - ۰۵:۲۶
  ۵۰
  دارا۲۰ - تهران، ایران

  یک فاحشه جسمی با فروش تن ارتزاق میکند و فواحش روحی روانی با فروش روح و شرف اندکشان در پی کسب پول شهرت هستند. این عجوزه و عفریته بهنوش بختیاری هردوی اینها را یکجا داراست.
  6
  66
  ‌چهارشنبه ۲۳ تیر ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۴
  ۴۵
  iranmona - لیدز، انگلستان
  حالا معلوم‌شد‌‌که بهنوش فاحشه چرا اینقدر جرات داره که توالتش را باز میگنه و زر مفت میزنه . بیخود نیست فاحشه خونه ای باز‌کرده به نام جواهر فروشی‌.الهی اه تمام مادرانی که بچه هاشون را اعدام کردند دامن بهنوش وجد و آبادت را بگیره
  3
  11
  ‌چهارشنبه ۲۳ تیر ۱۴۰۰ - ۱۸:۱۶
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.