مرد انگلیسی که می خواهد شبیه خواننده گروه BTS باشد و خود را کره ای می داند

اولی لاندن، اینفلوئنسر ۳۱ ساله ی انگلیسی که به جراحی های زیبایی متعددش برای شبیه شدن به پارک جی-مین ، خواننده ی گروه BTS مشهور است و به تازگی خود را کره ای خوانده بود، هفته ی گذشته با انتشار تصاویری از چشم های خود که آن ها را با استفاده از جراحی پلاستیک به شکل بادامی درآورده، اعلام کرد «تغییر نژاد» داده است.
او مدتی قبل با انتشار تصویری رنگین کمانی از پرچم کره جنوبی اعلام کرده بود خود را کره ای می داند، اقدامی که با انتقاد شدید کاربران رو به رو شد.

لاندن سال ها است چهره ای شناخته شده در محیط های طرفداری حوزه ی رسانه و سرگرمی کره جنوبی به شمار می رود، اما صحبت از عمل های زیبایی پرهزینه و دردناکش در برنامه های تلویزیونی در سال های ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ برای او شهرتی منفی رقم زد، عمل هایی که در تلاش برای شبیه کردن خود به پارک جی-مین ، خواننده ی گروه BTS به آن ها تن داده بود.

لاندن حالا یک اینفلوئسر است و بیش از ۴۲۷ هزار دنبال کننده در توییتر دارد و ۲۸،۶۰۰ نفر نیز عضو کانال یوتیوبش هستند. او قطعه ای به نام «کریسمس در کره» هم منتشر کرده است.

دو اقدام قبلی او یعنی کره ای خواندن خود و انتشار تصویری رنگین کمانی از پرچم کره واکنش های منفی زیادی از سوی کاربرانی به دنبال داشت که کارهای لاندن را بی احترامی به هویت و فرهنگ کره ای می دانستند.

لاندن در جدیدترین ویدئوی خود گفت برای سربلند کردن بت خود، پارک جی-مین ، دست به یک جراحی زیبایی دیگر زده است.

او در ویدئویی که در توییتر خود منتشر کرد گفت: «می خواهم به من افتخار کند. مطمئنم که افتخار می کند که عیناً مثل او باشم. بالاخره چشم های کره ای جی-مین را هم دارم که خیلی هم زیبا هستند.»
اولی لاندن اعلام کرد بیش از ۱۵۰ هزار دلار صرف عمل های زیبایی کرده تا خود را شبیه خواننده گروه BTS کند

لاندن طی سال ها به دلیل حضور در ریالیتی شوها و صحبت از عمل های زیبایی خود در برنامه های تلویزیونی به چهره ی شناخته شده ای بدل شده است.

او در سال ۲۰۱۹ در مصاحبه ای تلویزیونی گفت: «نمی خواهم نژادم را تغییر دهم. من احترام بسیار زیادی برای فرهنگ کره قائل هستم. این قدردانی فرهنگی است نه مصادره فرهنگی.»

لاندن ظرف ۶ سال ۱۵ عمل جراحی برای شبیه کردن خود به پارک جی-مین ، خواننده ی گروه BTS داشت که در مجموع بیش از ۱۵۰ هزار دلار خرج آن ها کرده بود.
+0
رأی دهید
-25

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.