صحبت های خواهر پانته آ بهرام در برنامه همرفیق جنجال آفرین شد

صحبت های خواهر پانته آ بهرام درباره قشر ضعیف جامعه در برنامه همرفیق جنجال آفرین شد.
 
پانته آ بهرام ، بازیگر مشهور و خواهرش، رکسانا بهرام ، مهمان جدیدترین قسمت از برنامه همرفیق با اجرای شهاب حسینی بودند.
 
در این قسمت از برنامه همرفیق به یکی از ویدئوهای دریافتی از مخاطبان، یک جایزه ی ۲۰ میلیون تومانی پرداخت می‌ شد. وقتی شهاب حسینی نظر مهمانان برنامه را درباره ی مبلغ جایزه پرسید، خواهر پانته‌ آ بهرام گفت این مبلغ برای طبقه ای که این ویدئوها را می فرستند زیاد هم هست.
این صحبت های خواهر پانته آ بهرام واکنش های زیادی را در شبکه های اجتماعی به دنبال داشته است. بسیاری از کاربران این اظهار نظر رکسانا بهرام را توهینی به قشر ضعیف جامعه و برگرفته از نگاه بالا به پایین او دانسته اند.
 
البته خواهر پانته آ بهرام هم در برابر این انتقادات سکوت نکرد و با انتشار پستی اینستاگرامی توضیحاتی در این رابطه ارائه داد.
 
رکسانا بهرام گفت در آن بخش از برنامه صحبت از مناسب بودن این مبلغ برای ساخت یک فیلم کوتاه بود، اما حذف این بخش در پروسه ی تدوین برنامه، باعث سوء تفاهم شده است.
او در این پست نوشت: امروز ، صفحه ی اینستامو که باز کردم، دیدم آماج سخنان نا زیبایی شدم! احساس همدردی کردم با خواهرم و همه ی کسانی که به هر عنوان بیش از ما مردم معمولی مورد توجه قرار دارن! به هر حال به خاطر سوتفاهم پیش آمده متاسفم!! امیدوارم حال دل همه بهتر و بهتر بشه!!!!صحبت برنامه این بود که آیا با این مبلغ میشه فیلم کوتاه ساخت (که البته از برنامه حذف شده بود) ‌و این جواب من بود که کسانی که این فیلما رو فرستادن حتما با این مبلغ می تونن فیلم بسازن! (البته برای خودم هم بیست میلیون پول کمی نیست اصلا رکسانا بهرام ، عروسک گردان، بازیگر و کارگردان تئاتر، متولد سال ۱۳۵۳ در تهران است.
 
بهرام دانش آموخته رشته زمین شناسی از دانشگاه تهران است، اما پس از فارغ التحصیلی، به دلیل علاقه به بازیگری و هنر، وارد عرصه ی تئاتر و سینما شد.
 
وی سابقه ی حضور در نمایش هایی همچون شب بخیر مادر، زمستان ۶۶، رقص کاغذ پاره ها و دل سگ را در کارنامه هنری خود دارد.
+51
رأی دهید
-8

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۲
  محمدرضا نام آور - ژنو، سوییس
  عصبانیت شهاب حسینی را ندیدیم!
  0
  14
  ‌چهارشنبه ۱۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۲
  iransabz - تهران، ایران

  درود،. از این کوته بینان زیادند، اینطور افراد، اول حرفشون رو میزنند بعد به من منه میافتند و عذر خواهی میکنند. باید گفت خانم شما شکر خوردید که همچین حرفی را در همان اول بیان کردی. قشر به اصطلاح هنرمنر امروز، فقط بفکر پول و شهرت هستند، ما دیگر مثل آقای فردین و ملک مطیعی خان و امثالهم رو نمیبینیم. اگر میخواهند در راه اون خدابیامرزها قدم بزنند، همه هنرمندان باید الان بکمک مردم بیایند و انتخابات را تحریم کنند و به دوستداران خود نیز اعلام کنند که رای ندهند، جامعه ورزشی همینطور، خوانندگان نیز همین کار را کنند. (منظور از خوانندگان داخلی هست). باید در این زمان اعلام کنند که این طرف خط با مردم هستند یا آنطرف خط با جمهوری....
  5
  29
  ‌چهارشنبه ۱۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.