ویدیویی از خفاش شب فردیس با سابقه تجاوز به سی زن و دختر جوان

رکنا : سی و یکمین زن که توانسته بود از دام خفاش شب فردیس کرج فرار کند، او را شناسایی کرد.

این زن به محض دیدن چهره خفاش شب فردیس او را شناخت و تاکید کرد که مردی که قصد داشت او را بدزدی و آزار و اذیت کند، همین مرد است.خفاش شب فردیس که به زدن ماسک پافشاری می کرد تا شناسایی نشود که با تاکید افسر پرونده ماسکش را برداشت و پس از آن توسط زن جوان شناسایی شد.

این دختر جوان درباره شب حادثه گفت: او در پل فردیس نزدیک شهریار مرا سوار کرد و هنوز که هنوز می ترسم سوار ماشین شوم. او می خواست به من دست بزند و حتی دستش را روی پایم بگذارد. ماشین او پراید سیاه رنگی بود که شیشه ها را دودی کرده بود و همه درها قفل بود. شیشه را به زور دادم پایین و قفل را باز کردم. او با چاقو به من حمله کرد که خواستم از خودم دفاع کنم با چاقو به من ضربات زیادی خورد و انگشت دستم به شدت زخمی شد و خونریزی زیادی داشت. همین موضوع باعث شد که مرا رها کند و فکر کنم دوربین فاز 3 این صحنه را ضبط کرده است. هنوز که هنوز ترس در وجودم است و می ترسم سوار ماشینی شوم. این زن در ادامه گفت: خدا به من رحم کرد و من شانس آوردم اما دلم برای قربانیان دیگر این کفتار صفت می سوزد.

خفاش شب پس از شناسایی توسط زن جوان در پاسخ به افسر پرونده گفت : خودش دستش را کشید که زخمی شد. حتی من به او دستمال هم دادم !

طبق گفته ماموران انتظامی او خودش 3 خواهر جوان دارد. این فرد اهل کرمانشاه است. این پرونده تا به حال 30 شاکی داشته است که با این زن جوان تا این لحظه شاکیان به 31 نفر رسیده اند.

حسین ناصرخاکی دادستان فردیس پس از دستگیری این متهم گفت: با وصول برخی گزارش‌ها به دادستانی فردیس، مبنی بر آدم ربایی و مزاحمت برای بانوان و سرقت و عنف و تهدید با چاقو توسط فردی در پوشش مسافرکش، دستور قضایی برای شناسایی و بازداشت متهم صادر شد که با اقدامات فنی و تعقیب مناسب، متهم دستگیر شد.

وی افزود: این متهم، زنان جوان را به عنوان مسافرکش با خودروی پراید مشکی سوار می‌کرده و در حالی که تمام شیشه‌های خودرو پایین بوده پس از طی مسافتی، شیشه‌های دودی خودرو را بالا ‌داده و با تغییر مسیر و آدم ربایی، در نقطه خلوتی توقف می‌کرده است.
انتشار بدون پوشش خفاش شب فردیس
دادستان فردیس افزود: با توجه به دستکاری در خوردو، امکان فرار برای بزه دیدگان میسر نبوده و متهم با تهدید از طریق چاقو، علاوه بر سرقت اموال بزه ‌دیدگان، اقدام به تعدی جنسی نسبت به آن ها می کرد.

وی از صدور دستور قضایی برای انتشار عمومی تصویر متهم بر اساس ماده ۹۶ قانون آیین دادرسی کیفری خبر داد و گفت: افراد بزه دیده می توانند برای طرح شکایت با حفظ محرمانگی هویت آن ها، به دادسرای عمومی و انقلاب فردیس مراجعه کنند.

طعمه های این مرد شیطان صفت که زن و دختر جوانی هستند عنوان کردند شب ها خواب ندارند و از لحاظ روحی و روانی بهم ریخته اند و تاکید دارند که زندان برای این افراد کم است و باید بلایی سر این گونه افراد آورده شود که دیگر کسی جرات نداشته باشد دست به این کار بزند.

خفاش شب فردیس در اعترافاتش گفت: فکر نمی کردم کسی کاری کند باید تاوانش را پس بدهد.

بنا بر این گزارش، چنانچه افرادی که در دام این شیطان صفت گرفتارشده اند به دادسرای عمومی و انقلاب فردیس مراجعه کنند.
+143
رأی دهید
-9

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۴
  مش قصاب - مونتا، ساحل عاج

  این بی همه چیزا همجا هستن تو همه کشورها . خیلیا شون هم حتی تو کشورها پیشرفته نمی تونن بگیرنشون و گمنام می مونن تا یک جا لو برن ، والا دیگه تو ایرانش دختر پسر دوست میشن هر کاری هم میخوان میکنن دیگه ای مریضا دنبال چی هستن که با چاقو میفتن دنبال زنها چه قسمی هست آدم میمونه تو کار اینا ! . شاکی هم هست میگه میخواست چاقو رو بکشه از دست من !!! .
  26
  86
  ‌چهارشنبه ۱۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۳:۲۵
  ۷۳
  hassan5 - تهران، ایران

  روابط جنسی نرمال ، یک رابطه دو طرفه میباشد در این افراد بدلایل گوناگون(مثلا بد اموز های خانوادگی و اجتماعی) از فرم طبیعی خارج میشود . امیدوارم در نظام اینده باین مسایل اهمیت کافی بدهند . در این نظام مسخره جاهلی اسلامی، امیدی به آموزش اجتماعی در این زیر ساخت ها وجود ندارد.
  19
  124
  ‌چهارشنبه ۱۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۳:۵۲
  ۴۴
  بردبار - بندر ماه شهر، ایران

  اون روزی که "شهر نو رو خراب کردن فکر این روزها رو هم باید میکردن ، آخه کجای دنیا یک مملکت با اون منابع رو یک مشت آخوند بی سواد مفت‌خور و جاهل (شیعه!) تونستن اداره کنن
  26
  103
  ‌چهارشنبه ۱۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۷:۵۰
  ۴۷
  محسن واستقلال - لندن، انگلستان

  اینو باید حبس ابد بدن بدون بخشش
  4
  58
  ‌چهارشنبه ۱۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۹
  ۳۳
  Janhamin - تهران، ایران

  اول تحویل تک تک خانواده های شاکی و اخر سری هم تحویل چوبه دار و مجازات اعدام در ملع عام. عکس و فیلمش رو هم پخش کنید که درس عبرت واسه سایرین بشه.
  20
  45
  ‌چهارشنبه ۱۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۷
  ۳۷
  ایرانی دبش - تهران، ایران
  الان این خارج نشینها میگن بیماره نباید کاریش کنین ازادش کنین بره دکتر اما من به سهم خودم میگم اعدام فقط اعدام و خدا برای هیچ خانم این روز رو پیش نیاره که از نظر روحی نابود می‌شه تا آخر عمر
  26
  45
  ‌چهارشنبه ۱۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۵
  ۳۷
  ایرانی دبش - تهران، ایران

  [::بردبار - بندر ماه شهر، ایران::]. [::بردبار - بندر ماه شهر، ایران::]. تو معلوم هست مشگلت آخوند نیست چون روی اعتقاد دست گذاشتی نوشتی شیعه! بد بودن به اعتقاد آدمها کاری نداره چه مسلمون چه مسیحی و چه یهودی بد بودن ذاتی هست و بعد الان حتا در کوچکترین روستاها دوستی پسر با دختر و رابطه قبل از ازدواج کاملا نرمال هست پس نگو شهر نو رو بستن اینجوری شد بله اشتباه بود اما این حیوان که فیلمش رو دیدی حتا با باز بودن شهر نو این کار رو میکرد
  38
  14
  ‌چهارشنبه ۱۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۳
  ۴۱
  الفارد - وردینگ، انگلستان

  بردبار - بندر ماه شهر، ایران. ربطی به شهر نو و این حرفها هم نداره، من که سنم به‌ اونجا ها قد نمیده اما فکر نمی‌کنم که به شهر نو میرفتن برای دزدی و خفت گیری! تجاوز این وسط برای این یارو یه تفریح جانبی بوده. با اینکه اصولا با مجازات اعدام مخالفم اما این یکی رو باید از ته دار بزنن! . اون افسر گوسفند هم خیلی اشتباه کرد که پای خواهر های طرف رو کشید وسط! . طرف خودش هر غلطی کرده به خوانواده اش چه ربطی داره؟ . اینجور آدمها رو باید درس عبرت کرد ! یه چیزی تو مایه های حبس ابد با اعمال شاقه! اعدام برای امثال این خیلی ساده است!
  5
  38
  ‌چهارشنبه ۱۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۴
  ۵۰
  دارا۲۰ - تهران، ایران

  این جانوران پرورش یافتگان نظام کثیف اسلامی هستند
  8
  56
  ‌چهارشنبه ۱۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۲
  ۱۰۴
  Nakamichi - لندن، انگلستان

  [::ایرانی دبش - تهران، ایران::]. [::محسن واستقلال - لندن، انگلستان::]. حبس به تنهایی اصلا عادلانه و کافی نیست.ولی اعدام هم برای این مورد مناسب نیست.بهترین مجازات برای اینجور مجرم،حبس ابد بدون امکان بخشش بهمراه کار بدنی و سخت اجباری در مناطق بد آب و هوا تا آخر عمر. و اگر قربانی برای دفاع از خودش این قبیل هیولاهایی رو میتونست به قتل برسه هم باید ۱۰۰٪ تبرئه بشه بعنوان دفاع از خود.
  1
  30
  ‌چهارشنبه ۱۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۲
  ۳۸
  kevinpalang - مالمو، سوئد

  [::بردبار - بندر ماه شهر، ایران::] شما مثل اینکه توی ایران زندگی نمیکنی؟؟ حتی توی مشهد که شهر مذهبی هست پر از فاحشه هست و بجز اون روابط بین دختر پسر هم آسون هست هم نرمال ولی بیشرف هایی مثل این که توی شهر خودشون جرات نگاه کردن به دخترا را ندارن ولی تا پاشون به تهران و شهرای بزرگ میرسه فکر‌میکنن که هرکاری دلشون‌خواست میتونن بکنن. باید براش زندان ابد ببرن تا درسی بشه واسه بقیه که زن و بچه مردم را شب براشون چاقو نکشن. واقعا توی کشور ما چه خبره؟ چطور آدم دلش میاد با یک انسان دیگه چنین رفتاری کنه.
  1
  27
  ‌چهارشنبه ۱۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۴
  ۳۶
  iran1 - آرلون، بلژیک
  سی و یک نفر زن رو به زور میخواسته باهاشون بخوابه یا قبول نکردن باید چاقو میخوردن، عجب. خوبه هنوز تو این مملکت اعدام هست وگرنه معلوم نبود چرا باید خرج این و امثالش رو بابت زندانی کشیدن داد
  4
  21
  ‌چهارشنبه ۱۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۵
  ۴۱
  دیارکو - قره تپه، آذربایجان
  محله (درطویله نزدیک پارک شیرین کرمانشاه )از خطرناک‌ترین اماکن ایرانه این وحشی حتما از انجاست
  11
  27
  ‌چهارشنبه ۱۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۷
  ۴۱
  Ary@mard - ما لاگا، اسپانیا
  این خفاش رو باید به روش هاراگیری اعدام گرد
  4
  19
  ‌چهارشنبه ۱۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۹:۳۰
  ۳۹
  alex10580 - بریزبین، استرالیا
  هیچی تو ایران سر جاش نیست. آخه متهم رو اینجوری با کسی که بهش تعرض شده روبرو می‌کنن ؟ . بد میگه امیدوارم همین اتفاق واسه خواهات بیفته.. این حیوان، خواهرش چه گناهی کردن
  1
  15
  ‌چهارشنبه ۱۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۳:۲۲
  ۵۱
  نیایش - تهران، ایران
  چقدر نادانند اونها که سالها در کشورهای دمکراسی و پیشرفته زندگی کردند و سفت بهش چسبیدن و ول نمی کنند ولی هنوز راه چاره رو در اعدام می بینند ! اره آخه تو ایران کم اعدام شده به خاطر همین مردم فقط با اعدام درست میشن نادانها !
  2
  8
  ‌پنجشنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۸:۲۶
  ۴۱
  amirgheryou - تهران، ایران
  این مامورایی که من دیدم خودشون دختر زورگیری میکنن. پسره رو هم بهتره به خاطر تعداد زیاد تجاوز و بی مهابا بودن یا اعدام کنید یا حبس ابد چون بیرون باشی همش از اینکارا میکنه. چقدر هم با محبت با پسره رفتار میکنن. لعنت به جمهوری اسلامی که همه کاراش غیر عادیه. کجای دنیا اجازه میدن ملت همه شیشه دودی کنن. رانندگی مارو مختل کردن و جلوی ماشین جلویی رو نمیتونیم ببینیم
  3
  6
  ‌پنجشنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۸
  ۳۶
  redsky95 - تورنتو، کانادا
  فکر کنم ۲۰۱۷ بود تو یکی از شهرای سوئد یا به قولی سوعد یه ادمی پیدا میشه دخترا رو اذیت میکرده زیر پل خفتشون میکرده یا تو تاریکی شب ازشون دزدی میکرده. خبر رو دقیق یادم نیست الان. اما وقتی دستگیرش میکنن میبینن طرف هموطن خودمون بوده. اتفاقا سنی هم نداشته. ۲۵ سال بود اگه دقیق یادم باشه. تو بازجویی میگه تو ایران عادیه. اگه خبرشو پیدا کنم لینکشو میزارم. اما تو سوعد بهش لقب خفاش دادن چون به خیلیا تجاوز کرده بود
  3
  7
  ‌پنجشنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۶
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.