شایعه استفاده گروه پیروز مسابقات یوروویژن از کوکائین ؛ فرانسه (گروه دوم) :شکایتی نداریم

یورونیوز :فرانسه که امسال با اجرای خواننده ایرانی‌تبار خود و کسب مقام دوم در مسابقه آوازخوانی مشهور اروپا موسوم به «یوروویژن» پس از سال‌ها ناکامی بهترین جایگاه را بدست آورد به شایعه استفاده گروه پیروز مسابقه از مواد مخدر توجهی ندارد و شکایت نمی‌کند.

دِلفین ارنوت، رئیس رادیو تلویزیون فرانسه که گروه شرکت کننده فرانسوی تحت مدیریت وی در یوروویژن حضور یافته بود روز دوشنبه در پی انتشار شایعاتی مبنی بر استفاده خواننده اصلی گروه ایتالیایی مانسکین از کوکائین گفت که کشورش به هیچ وجه قصد شکایت از این موضوع را ندارد.

شایعه مصرف مواد کوکائین توسط یک عضو گروه راک ایتالیایی که امسال با رای بینندگان تلویزیونی عنوان نخست را در یوروویژن بدست آورد با انتشار ویدیویی از اعضای این گروه در شبکه‌های اجتماعی قوت گرفت.
در این ویدیو بدون آنکه نشانه واضحی از احتمال مصرف کوکائین توسط خواننده اصلی گروه مانِسکین به تصویر کشیده شود حالت غیرعادی وی هنگام خم شدن به پایین و ضربه هشدارگونه هم گروهی او با آرنج که برای آگاه سازی از قرارگرفتن مقابل دوربین به پهلوی این خواننده زده شد مورد توجه کاربران شبکه‌های اجتماعی قرار گرفت.

دامیانو دیوید، خواننده اصلی گروه ایتالیایی پس از قوت گرفتن این شایعات و پرداختن رسانه‌ها به آن اعلام کرد که برای بی اساس نشان دادن ادعاها قصد دارد به صورت داوطلبانه تست موارد مخدر بدهد.
حالا رئیس رادیو تلویزیون فرانسه می‌گوید که کشورش در خصوص نتیجه نهایی مسابقه تلویزیونی یوروویژن هیچ اعتراضی ندارد و شکایتی نخواهد کرد.

دِلفین ارنوت می‌گوید: «نتیجه آزمایش هر چه باشد، فرانسه به هیچ وجه قصد اعتراض ندارد. رای کاملا واضح به نفع ایتالیا داده شد و گروه ایتالیایی پیروزی خود را در مسابقه ندزدید؛ این چیزی است که از نظر ما اهمیت دارد.»

رئیس رادیو تلویزیون فرانسه افزود: «یوروویژن یک رقابت سالم است که در آن روح جوانمردی و دوستی بین‌ تیم‌های شرکت کننده حفظ می‌شود. ما هم خواهان برنده شدن هستیم و با این هدف سال آینده راهی ایتالیا خواهیم شد تا صادقانه و بدون توسل به شکایت برنده شویم.»

بدین ترتیب بدون شکایت فرانسه، هر اتفاقی که پس از روشن شدن نتیجه تست خواننده گروه ایتالیایی بیافتد رده بندی کشورها در جدول مسابقات تغییری نخواهد کرد.

باربارا پراوی، خواننده جوان فرانسوی و ایرانی تبار که نوه دختری حسین زنده‌رودی، نقاش پیشگام مکتب سقاخانه و خط‌ نقاشی است در مسابقه امسال یوروویژن به نمایندگی از فرانسه در روتردام به روی صحنه آمد و با اجرای ترانه «Voilà» پایین‌تر از گروه راک ایتالیایی مانِسکین عنوان دوم را در بین ۲۶ کشور بدست آورد.

این بهترین جایگاه فرانسه در مسابقه یوروویژن پس از سی سال ناکامی در سالهای گذشته محسوب می‌شود.

باربارا پراوی در خصوص شایعات مطرح شده پیرامون گروه ایتالیایی می‌گوید که ماجرا خیلی به وی مربوط نمی‌شود و این افراد به هر حال برگزیده بینندگان و هیئت‌های داوری در کشورهای شرکت کننده هستند.
+27
رأی دهید
-5

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۵
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک
  اسم این گروه هست #مونِ سکین# کلمه دانمارکی به معنای نور ماه. دختره دانمارکی هست و اینجا شیش ماه پیش بخاطر اوردوز کوکائین در بیمارستان یک هفته بستری بود.
  32
  13
  دوشنبه ۳ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۷
  حق گو لندن - لندن، انگلستان

  عزیزم باعث افتخار بودی. بزای ما شما اول هستی . اخ که انگلیسی‌ها صفر شدند ۰۰۰۰۰۰ چه حالی داد .
  5
  45
  دوشنبه ۳ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.