لیدی گاگا می‌گوید بعد از «تجاوز منجر به حاملگی» در هم شکست

او گفته تا سال ۲۰۱۹ هم که اسکار موسیقی را گرفت هنوز از تبعات روحی آن اتفاق رنج می‌بردبی بی سی :لیدی گاگا، خواننده آمریکایی گفته که بعد از یک تجاوز جنسی منجر به حاملگی، روح و روانش در هم شکسته است.

گاگا می‌گوید زمانی که ۱۹ ساله بوده، یک تهیه کننده موسیقی به او گفته اگر لباس‌هایش را در نیاورد، آینده کاری‌اش را از بین می‌برد. و سپس به او تجاوز کرده است.

لیدی گاگا درباره تهیه‌کننده‌ای که به او تجاوز کرده، گفته "من را باردار گوشه‌ای رها کرد... چون حالت تهوع داشتم و استفراغ می‌کردم."

او می‌گوید سال‌های بعد او دچار "فروپاشی روانی کامل" بوده و به دلیل ضربه روحی شدید از "توهم توطئه یا پارانویا" رنج می‌برده است.

گاگا که نام اصلی‌اش استفنی جرمانوتا است، در اولین قسمت برنامه اپرا وینفری با عنوان "منی که نمی‌توانی ببینی" حضور یافته و این تجربه را تعریف کرده است. این برنامه با همکاری شاهزاده هری، نوه ملکه بریتانیا، برای تلویزیون اپل تهیه شده و هدفش آگاهی‌رسانی درباره مشکلات و بیماری‌های روحی است.
گاگا دو سال پیش در پی طرح اتهامات جنسی علیه آر کلی، ستاره موسیقی، نسخه اجرای مشترک خود با او را پاک کردلیدی گاگا در طول برنامه وقتی داشت درباره تعدی جنسی صحبت می‌کرد دچار تاثر شدید شد و اشک‌هایش فرو ریخت. تجاوز وقتی اتفاق افتاده که لیدی گاگا تازه وارد عرصه موسیقی شده بود.

"من ۱۹ ساله بودم و در حوزه موسیقی کار می‌کردم. تهیه کننده گفت 'لباست را دربیار'."

او اینطور به خاطر می‌آورد که گفته نه، و آنجا را ترک کرده است: "آنها گفتند که تمام سابقه موسیقی من را می‌سوزانند. و کوتاه هم نیامدند."

"دست از اصرار برنداشتند و من فقط خشکم زده بود و من.... حتی یادم نمی‌آید."

اکنون که او زنی ۳۵ ساله است می‌گوید هیچ وقت نام آزارگرش را فاش نخواهد کرد.

"من جنبش #من_هم را درک می‌کنم. می‌دانم که بعضی‌ها با این حرکت احساس راحتی می‌کنند اما من اینطور نیستم. و دیگر نمی‌خواهم هیچ وقت با آن شخص روبه‌رو شوم."

او به خاطر می‌آورد که بعد از آن اتفاق بدنش کاملا بی‌حس شده و احساس کرختی می‌کرده و درد را حس نمی‌کرده است.

لیدی گاگا اولین بار در سال ۲۰۱۴ موضوع تجاوز را مطرح کرد و در بعضی از ترانه‌هایش هم به این موضوع اشاره کرد. یکی از این ترانه‌ها با عنوان "هانتینگ گراند" موسیقی زمینه مستندی بود که درباره آزار و تعدی جنسی ساخته شد و در سال ۲۰۱۶ برای اسکار نامزد شد.
+3
رأی دهید
-17

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۸
  Tony Arzenta - کی یف، اوکراین
  یه مدته همه زدن تو کاره این که بمن تجاوز شده.تو هم با اون دروری و شنگولک بازی کل دنیا و بچه ها روتجاوز مغزی میکنی
  10
  20
  شنبه ۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۶:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  دیارکو - قره تپه، آذربایجان
  وای ننه نگو دختر معصوم را کی تقه زده
  11
  15
  شنبه ۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۸:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.