ماجرای تعلیق پروانه وکالت حسام نواب صفوی و شکایت خانم جوان از او + ویدیو

در خبری که ساعاتی پیش منتشر شد اعلام گردید که پروانه وکالت حسام نواب صفوی تعلیق شده است. دادستان انتظامی مرکز وکلای کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه درباره علت این اتفاق اظهار داشته که آقای نواب صفوی پرونده کیفری دارد و به خاطر این پرونده محکوم شده است.
 
به گفته کمال رئوف اعمالی که آقای نواب صفوی انجام داده ارتباطی به فعالیت حرفه ای او در حوزه وکالت نداشته و در مواردی که وکیل از لحاظ کیفری مرتکب جرم شود [مانند بقیه] برخوردهای لازم با او صورت می گیرد.
 
طبق اعلام این مقام مسئول، تعلیق پروانه وکالت حسام نواب صفوی تا شش ماه آینده ادامه دارد و از آنجایی که شاکی این فرد در دادسرای مرکز وکلا شکایت کرده قوه قضائیه موظف به پیگیری این پرونده است.
 
همزمان ویدیویی از یک خانم جوان در فضای مجازی منتشر شده که در آن از جفای یک هنرپیشه مرد ایرانی نسبت به خودش می گوید. در این ویدیو که حرفی از نام هنرپیشه در آن به میان نیامده خانم جوان مدعی می شود که در سال ۱۳۸۶ در سالن سینما با این هنرمند آشنا شده و قبول کرده در ازای به نام زدن سند خانه اش به نام این هنرمند به عقد او در بیاید. این خانم که به خاطر ابتلا به تومور مغزی هم اکنون مراحل دشوار درمان را پشت سر می گذارد در ادامه می گوید که بارها از سوی این هنرپیشه تهدید به مرگ شده است و با شکایت از او به خاطر افترا و تهدید به مرگ توانسته پرونده وکالتش را باطل کند.
خانم جوانی که با شاهین صمدپور مصاحبه کرده گفته است که توانسته حکم زندان سه ماهه برای این هنرپیشه بگیرد و در طول این سال ها مجبور بوده تقاضاهای مالی او را برآورده کند.
 
حسام نواب صفوی زاده ۲۲ شهریور ۱۳۵۳ در تهران است که علاوه بر هنرپیشگی در زمینه موسیقی و وکالت نیز فعالیت می کند. پدر او قاضی دادگستری بوده و بعد از بازنشستگی در زمینه وکالت و ترجمه فعالیت می کرد.
حاشیه های حسام نواب صفوی حسام نواب صفوی همچنین بازیگری پرحاشیه است. او در سال ۱۳۹۳ مدعی شد که کمپانی وارنر برادرز از وی برای ایفای نقش در فیلم زندگینامه الویس پریسلی دعوت کرده و این قرارداد حتی نهایی شده است. در پاسخ به این ادعا یکی از مجریان شبکه های خارجی طی تماس تلفنی با کارگردان این فیلم (باز لورمن) از او سوال کرد که آیا قصد همکاری با یک هنرپیشه خاورمیانه ای برای ساخت این فیلم را دارند یا خیر که او در پاسخ گفت خیر. در پی انتشار این مکالمه تلفنی، حسام نواب صفوی اعلام کرد که از این مجری ایرانی شکایت میکند. نواب صفوی همچنین قبلا اعلام کرده بود که از علت تعطیلی شبکه فارسی وان شکایت او از این شبکه بوده چراکه با پخش سریال های مستهجن باعث برهم خوردن بنیان خانواده های ایرانی می شود.
 
آقای نواب صفوی که پیشتر به خاطر ابتلا به کرونا چند روزی را در بیمارستان بستری بود و پس از بهبودی با جشن و فوت کردن شمع از بیمارستان به خانه منتقل شد. با وجود انتشار گسترده این فیلم وی رسانه ها را به دروغ پردازی متهم کرد و اعلام نمود که از همه آنها شکایت می کند.
 
حسام نواب صفوی در واکنش به خبر تعلیق پروانه وکالتش با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام شخصی خود چنین نوشت:
 
«بدین وسیله بنده صراحتا از بزه هاى انتسابى، اعلام برائت میکنم. اجازه ندهید با کلاهبردار نشان دادن بنده شما را فریب دهند و یا از این طریق از شما پولى دریافت کنند.»
+165
رأی دهید
-6

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۶
  تحت تعقیب وزارت - لندن، انگلستان

  شاید این کامنت من به مذاق بعضی ها خوش نیاید، سالها به واسطه شغلی که در ایران داشتم با وکلای دادگستری برخورد و مراوده نزدیک داشتم متاسفانه بخش عظیمی از آنها نه تنها فساد فراوان مالی دارند بلکه دچار فساد گسترده اخلاقی هم هستند ، رویه قوه قضائیه و فساد ذاتی موجود آن در ایران باعث شده که وکلا فقط نقش کارچاق کن و دلال را داشته و دهها برابر تعرفه وکالت دستمزد گرفته تا فقط با زد و بند کاری را پیش ببرند
  5
  205
  ‌چهارشنبه ۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  بردبار - بندر ماه شهر، ایران

  اونی که نام دیگر رو گذاشته بود "اشرف مخلوقات یا مست و پاتیل بوده یا نشئه
  9
  104
  ‌چهارشنبه ۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  asal30 - بندرعباس، ایران

  والا حقته اخه اینقدر بیشعوری که رفتی گفتی بیاد بگیرتت اونم ادم زرنگ و کلاهبرداریه گفته مجانی نمیشه ولی هرچیزی سرت اومده از خریت خودته .
  49
  87
  ‌چهارشنبه ۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  freedom of the press - تهران، ایران

  این بابا که در بازیگری خیلی خیلی ضعیفه در حد نخودی در سینمای ایران اگر در وکالت و خوانندگی هم مثل بازیگریش باشد که کلا ول معطله یعنی نقش نان اضافه را بازی می کنند.
  12
  152
  ‌چهارشنبه ۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۷
  حق گو لندن - لندن، انگلستان

  دوستان اگر در خانواده وکیل دارید ازمن بدل نگیرید اما در حال حاضر وکلا در ایران اکثرا از کثیفترین و دزد ترین قشر جامعه هستند . بعنوان دلال مابین دفترخانه و قاضی فعالیت می‌کنند و از هر راهی برای تلکه کردن موکل استفاده می کنند . بوکیل در ایران میگویید سلام می گوید ۱۰۰ میلیون بده تا جواب سلام بدم‌. یعنی کارهایی با موکل می کنند که زالو شرف دارد جلویشان .
  5
  91
  ‌چهارشنبه ۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۴
  hassan5 - تهران، ایران

  حقیقتا خیلی شبیه الویس پریسلی میباشد
  48
  22
  ‌چهارشنبه ۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۰
  Lincoln - کورنوال، انگلستان

  وضعیت کنونی این خانم خیلی تاسف بارهست به خصوص نسبت به اون عکس های ۱۵ سال قلبش،چیزی که مسلمه حسام نواب صفوی نقش یه فاحشه بازی کرده و در اصل این خانم الویس پریسلی تو خالی صیقه کرده،یه مدت هم باهاش عشق و حال کرده وهزینشم اون خونه ای بوده که به نامش زده. این رفتارها معمولا برا افرادی که توانایی مالی دارند یه چیز عادی تلقی میشه -Sugar Daddy/Mummy یه سری از خواننده ها بازیگرها و افراد معروف از این طریق به قول معروف پله های طرقی پشت سر گذاشتند.سوال اینجاست آیا مهریه ای که از قبل پرداخت شده پس گرفتنیست؟قطعا بزرگترهای این خانوم در ابتدا بی توجهی کردند و باید دخترشون حالی می کردن عشق خریدنی نیست!
  3
  42
  ‌چهارشنبه ۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  farokhzad - کنت، انگلستان

  این کثافت هنربند اشغال باباش هم قاضی رژیم هستش بعد فکر کنید هنرمندهای دنیا چگونه امید میدن به بیماران لاعلاج برای جنگیدن با بیماری این کثافت نوشته بفکر مرگ تدریجی باش ! ای شرم بر این رژیم و هنرمندان یکی از یکی بدردنخورترش
  3
  53
  ‌چهارشنبه ۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۸:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  aarian - تهران، ایران

  این ول معطل بدجوری توهم زده که شبیه الویس پرسلیه جوری که خودش هم باورش شده. جز همین قیافه که اونهم پیر و پر از پلاستیک شده دیگه هیچی‌ از نمونده. در واقع تن فروشی کرده خونه زدن به نامش!!
  5
  32
  ‌چهارشنبه ۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۹:۲۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.