نه دولت با تفنگ و نه دولت بی تفنگ ، قادر به حمایت از تاسیسات اتمی خواهد بود

دولت با تفنگسرقت مهمترین اسناد و مدارک فعالیت های هسته ای، حذف فیزیکی دانشمندان هسته ای از جمله پدر هسته ای نظام ، آتش سوزی در شبکه های مرکزی توزیع برق پایتخت و انفجارهای مکرر در تاسیسات اتمی نطنز  از جمله اتفاقاتی است که  باعث اعتراض اصولگرایان علیه اهمال و سستی  دولت رو به پایان  حسن روحانی در عدم پاسخگویی  به این اتفاقات شده است. از جمله این اعتراضات می توان به  اعتراض آتشین زهره الهیان عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس اشاره کرد وی خطاب به  دولت حسن روحانی این چنین می گوید:" انفجار نطنز باید مایه عبرت دولت باشد؛ ‎مذاکره در فضای ترور و تهدید معنا ندارد. آقای روحانی مذاکره هسته‌ای با چه کسانی و با چه هدفی…؟!"  غافل از اینکه تمامی مذاکرات هسته ای جمهوری اسلامی با مجوز رسمی رهبرشان سید علی خامنه ای صورت گرفته است. 
 
ترورهای برون مرزی یا سیاست های النصر بالرعب  سیاست های اعدام ،حذف و ترور مخالفان و آدم ربایی  جمهوری اسلامی از شخصیت های چون  اویسی، نخست وزیر شاپور بختیار، دکتر قاسملو، دکتر شرفکندی و یارانش در میکونوس، فروغ فرخزاد، کلاهی ، احمد نیسی ،روح الله زم، جمشید شارمهد ،حبیب فرج الله چعب  وووو تنها نمونه ی از جنایت های جمهوری اسلامی است، که هم  در دولت اصولگرایان و هم  در دولت اصلاح طلبان تقریبا  به شکل همسان و یکنواخت  و تحت اشراف و نظارت رهبری به انجام رسیده است، یعنی در واقع اصولگرایان و اصلاح طلبان دو روی یک سکه هستند. اما واقعا اتخاذ این قبیل اقدامات تروریستی چه تاثیری  بر سردمداران و پیروان آنها دارد؟  آیا  اتخاذ سیاست النصر بالرعب چیزی جز این نیست که نظام با به کارگیری آن پیروان خود را دلخوش و مخالفین و معترضان به آن را مرعوب نگاه می دارد؟ 
 
فصل جدید سریال گاندو  البته شاید پیروان ولایت و سربازان گمنام در فصل جدید سریال گاندو انتقام سختی از آمریکا و اسرائیل بگیرند! حکایت این افراد را می توان  چون حکایت پادشاه و لباس نامرئی دانست. که در این حکایت نه تنها پادشاه به لباس نامرئی اعتقاد پیدا کرده بود بلکه افراد ساده لوح نیز برای دیدن این لباس به صف ایستاده بودند. 

حال آیا واقعا جمهوری اسلامی تشنه انتقام گرفتن  از اسرائیل است؟ آیا اعترافات اخیر محسن رضایی در خصوص به سرقت بردن مهمترین و سری ترین اسناد هسته ای ، انفجار و ترور پدر هسته ای و... نشان از فروپاشی نظام نیست؟ 

البته شاید هم منظور از دولت با تفنگ،  یک تفنگ سحرآمیزی  باشد که فقط خامنه ای به آن دسترسی دارد. 
بن لیوی
+52
رأی دهید
-2

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.