قرارداد امیر تتلو خواننده ایرانی با یونیورسال؛ آهنگ «تو بذار برو منو» از طریق این شرکت موسیقی‌ منتشر شد

تک آهنگ جدید امیر تتلوشرکت موسیقی یونیورسال در آلمان با انتشار مطلبی در حساب‌های خود در شبکه‌های اجتماعی، خبر امضای قرارداد با امیر تتلو، خواننده جنجالی ایرانی، را تأیید کرد.  

این شرکت که از زیرمجموعه‌های گروه موسیقی یونیورسال یا «یو‌ام‌جی» محسوب می‌شود، در این پیام ضمن‌ اشاره به فرا رسیدن نوروز و سال نو خورشیدی، ورود امیر تتلو را به عنوان یک «سوپراستار» به این گروه بین‌المللی خوشامد گفت و برای او در آغاز فصل تازه فعالیت‌های هنری خود آرزوی موفقیت کرد.

با توجه به امضای قرارداد، تک آهنگ جدید امیر تتلو به نام «تو بذار برو منو» که به زبان فارسی است، از طریق این شرکت موسیقی منتشر شد.

به گفته شرکت یونیورسال در آلمان، امیر تتلو از نسل نخست هنرمندان زیرزمینی هیپ هاپ در ایران است که از هنگام انتشار نخستین آلبومش در ده سال پیش، به رکوردهای قابل توجهی دست یافته است.

این شرکت در ادامه می‌افزاید که امیر تتلو، نخستین خواننده ایرانی زیرزمینی موسیقی «آراندبی» و «هیپ ‌هاپ» است که میلیون‌ها طرفدار در فیسبوک، اینستاگرم، و تلگرام دارد، ‌و یکی از برنامه‌های زنده او در اینستاگرم حدود ۶۳۰ هزار بیننده داشت.

به نوشته یونیورسال در آلمان، مطالب این هنرمند در شبکه‌های اجتماعی میلیون‌ها مخاطب دارد و به همین دلیل نامش در فهرست جهانی گینس ثبت شده است.

امیر تتلو تاکنون دوازده آلبوم منتشر کرده است، که یکی از آنها ۳ ساعت و ۴۶ دقیقه و ۵۰ ثانیه بود که رکورد قابل توجهی در دنیای موسیقی محسوب می‌شود.

یونیورسال در ادامه می‌گوید که امیر تتلو بیشترین شنونده موسیقی رپ فارسی را در «اسپاتیفای» و بیشترین مشترک را در شبکه یوتیوب دارد.

به گفته این شرکت، امیر تتلو از شخصیت‌های تأثیرگذار در ایران است، و از پرداختن به ناهنجاری‌ها و بیان صریح انتقادات اجتماعی که به دفعات منجر به دستگیری، کیفرخواست، و در نهایت زندان شد، ابایی ندارد.

یونیورسال در ادامه می‌افزاید که این مرد ۳۳ ساله در حال حاضر در ترکیه در تبعید زندگی می‌کند و به پروژه‌های مختلفی می‌پردازد، ولی موسیقی در قاب او جای دارد.
+42
رأی دهید
-97

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۷
  حق گو لندن - لندن، انگلستان

  این از برکات این انقلاب لجنی بود که آن خواننده های بزرگ رفتند و این بابا ها آمدند و یعنی چرت و پرت می خواند.
  26
  122
  ‌چهارشنبه ۴ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۵
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک

  الان سه روزه 300 بار این رو گوش کردم. سه تا آکورد هم بیشتر نداره (سی مینور، ای مینور، فا دیز ماژور) . کسی هست آکوردا رو بتونه رو متن آهنگش بنویسه، شر کنه؟ هنوز تو نت نیومده. هر کی بتونه نفر اول هست. تا ابد دعات میکنم.
  91
  25
  ‌چهارشنبه ۴ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۵
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک

  کسانی که به سلطان گوش میدهند، خداوند را باید شاکر باشند که این توفیق رو داده، در زمان این نابغه زندگی کنند. شاید هزاران سال بگذرد و کسی مثل سلطان نیاید.
  123
  19
  ‌چهارشنبه ۴ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۱
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک::]. راست میگی، چقدر هم شبیه امام جعفر سارق شده.
  6
  50
  ‌چهارشنبه ۴ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۵
  اقای شاکی - برمن، آلمان

  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک::]. زبونتو گاز بگیر و برو روضه و نوحه بخون
  2
  42
  ‌چهارشنبه ۴ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۶
  حمید اندیشه - لندن، انگلستان
  عججبببببب!!. تا جائی که من میدونم عاغا کلا از ریخت و قیافه این بشر خوشش نمیاد حالا چطور ائمه اطهار فرجه الشریف علاقه مند شدند جای بسی سوال دارد ان شاالله!. من خیلی متاسفم که در دوره ای زندگی میکنم که داعش بود و هست؛هم سنی هم شیعه؛ترامپ هست؛عاغا هست؛تتلو خال خالی بغ بغی هست و نتان یاهو و پوتین هم هست!..
  1
  14
  ‌چهارشنبه ۴ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۲
  پاینده ایران و ایرانی - مالمو، سوئد

  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک::]. اره دیگه وقتی تو و امثال تو در اون رژیم و اون اسلام من درآوردیتان فاسد فکر باشید باید طرف اینجور میکروبهای دهان کثیف رو بگیرید چون وقتی افکار شماها هم کثیف و داعماً هم فکر کمر به پائین باشید از شماها بیشترانتظار نمیره ,خلایق هر چه لایق
  1
  23
  ‌چهارشنبه ۴ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  Chokam - ری، ایران
  یونیورسال شدنش نشون میده چه جوری مغز ملت رو با مدیا کنترل می کنند،البته هنوز علم پزشکی موفق نشده چیپ درست کنه برای کنترل مغز آدمها، ایلان ماسک یه چیپ ساخت در خوک کار گذاشت از راه دور کنترلش کرداماانسان هنوز نه، ولی به کمک مدیا میشه مغز روکنترل کرد غیر مستقیم، نمونه همین یونیورسال شدن تتلو در افغانستان و ایران
  2
  13
  ‌چهارشنبه ۴ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۷
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد
  علیرغم تمام ناهنجاری ها و مشکلات روانی و روحی تتلو ؛ هنرمند با استعدادی است . در صدایش غم وجود داره و نسل جوان دلسرد و تحقیر شده به سبک او گرایش پیدا میکنند . متاسفانه ما ایرانیان زندگی شخصی افراد و هنرشان را هنگام انتقاد در یک ظرف قرار میدهیم. یک نمونه بارز فحش به شاملو بزرگ بخاطر عقاید چپ او ؛ یا به صادق هدایت بخاطر ضد اسلامیت او .
  8
  13
  ‌چهارشنبه ۴ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  ReyKasravi - لندن، انگلستان
  انسان کم دانش و نااگاهی هست و‌پر از درد و عقده و خشم از اون کشور سرزمین و مردم و در ایران که بود دست بوسی هر کسی را کرد تا بزارند کار کنه و بخونه که با تمام پاچه خواری هایی کرد کسی تحویلش نگرفت و مجبور به ترک ایران شد .به هر حال انسان و با تمام تفاوت ها حق زندگی و ازدای داره فقط افسوس برای اون جوان ها و نوجوان هایی که به خاطر نبود فضای باز موریک‌و هنر و آزادی های فردی در ایران کسی مثل این‌ادم‌می شه بت و الگوشون
  0
  16
  ‌چهارشنبه ۴ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۵
  Ashkan60 - لندن، انگلستان

  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک::]. بابا کار درست بابا بقول خودت خادم مسجد کپنهاگ اینهمه اطلاعات موسیقیایی را از قسمت دستشویی وضو خانه مسجد کسب نمودی یا موقعی که آقا به قصد طاعت دولا میشد وسهواً سمفونی میزد و تو آنرا سمع و بو می نمودی؟ ، ضمناً از کی موسیقی تتلویی در اسلام حلال شده شیطون بلا اما بعد از قابلی پلو منتو و شراب معلومه حسابی حالت میده ها فاطی کپک آتیش بجون گرفته.
  1
  40
  ‌چهارشنبه ۴ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  mahdi moud - تهران، ایران

  شما چرا نمیخاهید بفهمید مردم از این زباله متنفرن.
  13
  45
  ‌چهارشنبه ۴ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۷
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد

  [::mahdi moud - تهران، ایران::]. نه عزیز . در عرض ۴ روز نیم میلیون بازدید کننده در مورد آهنگ جدیدش داشته. مقایسه کن با مریم لچک که سخنرانیش ۱۰۰۰ تا بازدید نداره
  28
  5
  ‌چهارشنبه ۴ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۸:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۷
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد
  [::ReyKasravi - لندن، انگلستان::]. هنرمند الزاما نباید دانشمند و یا حتی انسان خوبی باشه و یا برعکس. وان گوگ دیوانه بود . واگنر عقاید ناسیونالیستی داشت . داستایوفسکی انسان ناهنجاری بود . پولانسکی به دختر زیر سن تجاوز کرد. دولت آبادی چاپلوس رژیمه ؛ شهریارشاید تحت فشار برای خمینی شعر سرود . تتلو هم با فشار سپاه دستبوس رییسی شد ( هر چند که بعدها فحش خار مادر به او حواله کرد ). هنرمندان بخشی از جامعه هستند با تمامی کاستی ها .شاملو پدر خوبی نبود ؛ بداخلاق هم بود ؛ اما زیباترین شعر ها را سرود .تا حدی که خودش هم حیرت میکرد .
  4
  11
  ‌چهارشنبه ۴ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۸
  kakolzari - لندن، انگلستان
  یونیورسال و بطور کل صنعت موسیقی غربی جز به سود بیشتر فکر نمیکند. به ترانه هایی که امروز ساخته میشود و به خورد مردم خودشان میدهند نگاه کنید. فقط بازار است که مهم است. این یابو هم چون فالوور دارد پس بازار دارد. پس برای یونیورسال هنرمند است!!! هرچند برای ملت ایران این اقا همان یابو هم نیست.
  2
  11
  ‌چهارشنبه ۴ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۰:۳۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.