سرباز بابلی از سیلی های بازپرس می گوید

روز دوشنبه ۲۴ آذرماه رسانه‌ها گزارشی منتشر کردند که محمدحسن کریمی، سرباز نگهبانی ساختمان دادگستری بابل، پس از مراجعه یک بازپرس دادسرا وقتی به دلیل داشتن ماسک او را نشناخته و تقاضای کارت شناسایی کرده، با برخورد شدید از جانب او و سپس «ضرب‌وشتم» در محل کارش مواجه می‌شود.

خبرگزاری ایرنا نوشته در ورودی کارشناسان و وکلای دادگستری بابل جدا از محل ورود ارباب‌رجوع است و به همین دلیل سرباز بابلی این بازپرس را نشناخته و بر بازرسی بدنی‌اش اصرار می‌کند که بازپرس نیز با زدن سیلی بر صورت او واکنش نشان می‌دهد.

پایگاه خبری «رویداد ۲۴» هم در این زمینه اشاره کرد این سرباز سپس با دستور فرد بازپرس با دستبند به اتاق محل کارش فراخوانده و منتقل شده،‌ در آن‌جا پس از بسته شدن به صندلی مورد ضرب‌وشتم قرار گرفته است.
+82
رأی دهید
-4

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۷
  babak iran5i - تهران، ایران

  برای همینه آخوندا سربازی نمیروند !
  2
  52
  ‌چهارشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۷:۴۴
  ۳۹
  mehran_pahlavichi - لندن، انگلستان

  در سربازی متوجه شدم که در ایران قانون مال قانون گذار نیست
  1
  52
  ‌چهارشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۷:۵۸
  ۶۸
  پیکان۵۸ - مالمو، سوئد

  مملکته بی‌ صاحب همینه جنگل هم اینطور بیصاحاب نیست،هرکی هرکیه،فردا با اسلحه اوقدشو خالی‌ میکنه و اوو را می‌کشه بعد میگه الکی‌ به آقا فش داد منم زدمش،چون هماشون میگن خدای تو منم الان می‌تونم جونتو بگیرم،به همین سادگی‌.
  2
  52
  ‌چهارشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۸:۱۵
  ۵۴
  دوستدار - استهکلم، سوئد
  سال 1365در پاسگاهی در زنجان سرباز بودم دروقت نگهبانیم چند نفری با هم به پاسگاه مراجعه کردن, هیچ کدامشان را نمی شناختم خواستن داخل پاسگاه شوند تا ریس پاسگاه راببینن من از انها خواستم دم در حیات منتظر باشند تا به ریس پاسگاه خبر دهم , وقتیکه به ریس پاسگاه گفتم که چندین نفر میخواهند اورا ملاقات کنن به من دستور داد زود برم انها را همان جلوی در حیات نگاه دارم تا خودش انها را به داخل پاسگاه می اورد . وقتیکه برگشتم یکی از انها گفت حالا میتوانیم داخل شویم گفتم نه صبر کنید ریس پاسگاه خودش میاید ان نفرگفت می دانی ما کی هستیم من هم گفتم نه , گفت من استاندار زنجان هستم پس بگذار داخل شویم گفتم هرکسی هستید باش من از ریس پاسگاه دستور میگیرم در همین هنگام ریس پاسگاه و منشی امدن با احترام نظامی از انها خواستند وارد پاسگاه شوند بعدا" نه اینکه تنبیه و سرزنش نشدم بلکه همان استاندار در خواست 10 روز مرخصی تشویقی برایم کرد. البته فرق حالا با سال1365 این است ان زمان خیلی از مقامات با سوادتر بودن ولی حالا همه با مدرک جعلی به پست و مقام رسیدن !
  1
  15
  ‌چهارشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۰
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.