کاریکاتور «واکسن جمهوری اسلامی» - کاری از مانا نیستانی

جمهوری اسلامی قصد خرید واکسن‌های آمریکایی و اروپایی را ندارد. مقام‌های دولتی ایران گفته‌اند که هواپیما و امکانات لازم برای حمل و نقل واکسن آمریکایی فایزر را ندارند. از مجموعه گفته‌های این مقام‌ها چنین برمی‌آید که شهروندان ایران باید تا زمان آماده شدن واکسن ایرانی صبر کنند. این در حالی است که جمهوری اسلامی تأکید دارد که با قدرت برنامه موشکی خود را پیش می‌برد و به حمایت از نیروهای وابسته به خود در منطقه نیز ادامه می‌دهد.

تداوم سرمایه‌گذاری جمهوری اسلامی در حوزه‌های موشکی، در کنار تأکید بر نداشتن امکانات برای خرید واکسن کرونا، دستمایه کاریکاتور این هفته مانا نیستانی برای دویچه‌وله فارسی شده است.
+132
رأی دهید
-6

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۲
  Persiangulf2535 - لند‌ن، انگلستان

  اون قوطی رو میزهم حتما روغن بنفشه هستش واسه چرب کردن واکسن موشکی.
  4
  41
  ‌چهارشنبه ۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۰
  ordak - بن، آلمان
  هر روز یک ابگرمکن پر باروت نشون میدن لکه به اصطلاح اسراییل را بترسونن و هر روز هم اسراییل یک گله از این مدرار پرستها را به درک عضما نایل میکنه یا وسط پایتخت سقتشون میکنه و جرات ندارن حتی اسم اسراییل را ببرند.قاطر ۳۱۳ و باور ۳۱۳ و چرند ۳۱۳ و اسریلل هم چپ و راست سوسکشون میکنه، این موشکها را بای ظاهرا با روغن موسی کاظم تقدیم همه کسشون کنند!
  10
  24
  ‌چهارشنبه ۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  مسافران - آنکارا، ترکیه

  یکبار نوشتم.مانا هیچستانی باید حبس دهساله اش را می کشید ولی عده ای فراریش دادند.برای کسانیکه حال و حوصله اش را ندارند می نویسم که او سابقهُ توهین را دارد.اگر قانون محکمی وجود داشت،الان او در زندان داشت برصورقبیحهُ عمه جانش میخندید.دوست عزیزازانگلیس،جزیره ای در غرب آفریقا! روغن بنفشه اصلأ یافت نمی شود.اگر هم پیدابشود خیلی قیمت بالائی خواهدداشت.
  47
  3
  ‌چهارشنبه ۳ دی ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۷
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد
  [::مسافران - آنکارا، ترکیه::]. داستان بر سر قیمت روغن بنفشه ؛ و یا تهیه و فروش آن نیست ؛ بلکه مقابله با افکار خرافی ؛ پوسیده ؛ غیر علمی رژیم اسلامی و کاسه لیسان و شیادان مرتجع اسلامی است . اگه به شما بگن واجبی هم بیماری کوید ۱۹ را دفع میکنه ؛ ذوق میکنی ؛ چونکه ذوب شده در این فرهنگ منحط هستی . حالا این حرف ها به کنار ؛ تا تمام نشده برو واجبی از بازار ترکیه بخر
  7
  24
  ‌پنجشنبه ۴ دی ۱۳۹۹ - ۰۱:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.