طعم شیرین آقازادگی؛ ‏گوشه‌ای از لایف استایل رویایی فرزندان و وابستگان مقامات

+28
رأی دهید
-127

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  mahdi moud - تهران، ایران

  چیزی دیگه نمونده دست همشون فرغون میدیم حالشو ببرن.
  6
  67
  یکشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۹ - ۰۶:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  shirzan - برلین، آلمان

  درست مثل کتاب قلعه حیوانات
  5
  31
  یکشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  در روایت آمده است که - سن فرانسیسکو، ایالات متحده امریکا

  به اینا میگن زرنگ . یه کتاب عربی موهوم دادن دست ملت چپ و راست هم براشون از ثواب های گشنگی کشیدن و فقر می گن خودشون مملکت رو میخورن بچه هاشون عشق و حال خارج رو می برن. گیریم انقلابی دگر شد و اینها رفتن کنار. همه شون میلیاردی دزدی کردن و تا هفت نسلشون بی نیازن. نهایتش خیلی بخواد دادگاهی بشن خامنه ای و ده تا فرمانده سپاه هستن اینا الانشم دست و آزار هیچ کسی بهشون نمی رسه بعد از تغییر رژیم هم. بیچاره من و شما و امثال ماهان که به امید مهدی ته چاه و آزمایش الهی و اون دنیایی هست و اینکه اینها باید اون دنیا جواب پس بدن خودمون رو که بد بخت کردیم هیچ بچه ها مونم به همین بد بختی ها عادت میدیم. این رو مطمئن باشین که آخوندای کله گنده شیعه و مقام ها بالای نظام هیچ اعتقادی به بهشت و خدا و زندگی پس از مرگ ندارن. ولی با این حرفا سر مردم رو تو توبره کردن و ازشون سواری میگیرن.
  5
  34
  یکشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۷
  azadi2011 - تورنتو، کانادا

  در زمان قاجار هم همینطور بود، سران قاجار مرتب سفر خارج می رفتند و خزانه را خالی می کردند ولی مردم باید دنبال طب سنتی و الم گردانی می رفتند، دنبالچه های انها باید کتاب« غرب زدگی«( جلال آل احمد) را می نوشتند، و امروز نیز همین بساط است، باید یک نگرش نو در ایران ایجاد شود، و این دو دوزه بازی برچیده شود، یک بام و دو هوا تمام!
  4
  32
  یکشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان
  [::azadi2011 - تورنتو، کانادا::]. مریدان جلال احمد .شریعتی .بازرگان . بنی صدر.فقط قبل از سال ۵۷ نبودند. هر روز سخنان گهربار این هوادار ریش مقدس را تجربه. مثل جن بوداده هستند. یک مو آتیش بزن.آذری. رزمجو. کویتی. این و آن. از همه دنیا طلبکار. ۱۲۰ سانتیمتر قد. بوی گند عطر شابدل عظیم. شکم ۱ متر قطر .ریش و پشم مثل خرس گریزلی کانادا. ولی‌ به دماغ دیگران ایراد می‌‌گیرند. کور هستند.ولی‌ نوشته همدیگر را که می‌‌بینند. بینا دیگران،به نوشته همدیگر پشت سر هم مثبت می‌‌دهند.نه یک بار.نه ۲ بار. هیچ چیزی برای گفتن ندارند. پای منبر آخوند.مثل طوطی تکرار.مثلا آقا شما هیچی‌ نمی‌‌دانید. برتراند راسل خودش گفت. رسول علامه بود.بتراند گفت .۱۰ بار قرآن را خواند.و گفت. به به .عجب کتابی‌. حالا بپرس. بتراند راسل کی‌ بود؟ چه نوشت. نمی‌‌دانند. اسم حفظ می‌‌کنند. فکر می‌‌کنند.مولا صدرا می‌‌شوند. .فیلسوف مسلمان بزرگی‌ خود را در مقایسه با بزرگی‌ کلام خود می‌‌بیند. فکر می‌‌کند، هر چه بیشتر اسم این و آن را آورد.خودش بزرگتر است. شریعتی فقط و فقط نقل قول از فیلسوف‌ها غربی می‌‌کرد. زبان بسته چکار کند. ؟ مثال ازنهج ال بلاغه؟
  5
  10
  یکشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۷
  azadi2011 - تورنتو، کانادا
  [::zarduscht - فرانکفورت، آلمان::]. خیلی متوجه فرمایشات شما نشدم، جسارتا، بسیار جملات بریده، بدون نقطه و ویرگول! از آن بدتر من هم بی سواد! البته کتاب غرب زدگی را خوانده ام، تفکری که همیشه از زمان قاجار تا امروز تقریبا حاکم بوده، بجز جریانهای چپ و لیبرال، این بوده که غرب بد است، و نهایت اینکه باید به خودمان برگردیم! یعنی به قاجار! در حالیکه به خود باز گشتن یعنی ازادی و کرامت انسان ایرانی، یعنی دموکراسی ایرانی، یعنی سربلندی ملل و اتحاد، ولی جلال و شریعتی و مجاهدین ، همگی مدعی بازگشت به خود شدند و چپ ها مدعی بازگشت به شرق شدند، ولی همگی سر از قاجار در اوردیم، در حالیکه لیبرالیسم و دموکراسی که تنها راه نجات است تنها ماند، غرب زدگی جلال ال احمد و کتاب دیگرش خسی در میقات ضربه ی بزرگی بر ذهن جوانها وارد ساخت و راه بازگشت به چاه قرون وسطی را هموار کرد
  1
  6
  یکشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.