مژده به آیفون‌دارهای قدیمی: اپل به روزرسانی تلفن همراه شما را ممکن کرده است

العربیه :اگر سال‌ها پیش یک تلفن همراه اپل خریده و در حال حاضر نه توان خرید نسخه‌های جدید آیفون را دارید و نه می‌توانستید سیستم عامل خود را به روز کنید، تلفن‌همراهتان را دور نیاندازید؛ اپل به روزرسانی‌ها را برای شما هم ممکن کرد.
 
شرکت اپل، غول آمریکایی دنیای تکنولوژی به شکلی کاملا سر زده یک بسته به روزرسانی برای نسخه‌های iOS 9.3.6 و 10.3.4 سیستم عامل خود منتشر کرد. بخش اعظم نسخه‌های قدیمی تلفن‌های همراه آیفون از این دو نسخه استفاده می‌کنند.
 
به روزرسانی جدید به دارندگان تلفن‌های قدیمی اجازه استفاده از فناوری‌های جدید این شرکت را می‌دهد. این تلفن‌های قدیمی شامل مدل‌های iPhone4 , iPhone5, iPad2, iPad mini 2, iPad 3 وiPad 4 هستند.
 
تلفن‌های قدیمی و دیگر محصولات ساخت شرکت اپل سال‌هاست که مشکلات مربوط به‌روزرسانی مواجه بودند. برای مثال «آیفون اس 4» که در سال 2011 به بازار عرضه شد، برای اولین بار است که به روز رسانی می‌شود.
 
سیستم ناوبری و ارتباط GPS با و شیوه ذخیره اعداد از مهم‌ترین مشکلات محصولات قدیمی اپل هستند. برای نمونه در نسخه‌های قدیمی، اعداد نشان‌دهنده روزهای هفته در قالب یک عدد 10 رقمی ذخیره می‌شد.
+5
رأی دهید
-1

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.