ترانه زیبای فتح بابل با صدای زنده یاد مرضیه برای کوروش بزرگ - ویدیو

شعر ترانه
زنجیر بابلیان را از هم گسسته نگر
زندان خسته دلان را در هم شکسته نگر
از خنده بر لب ایشان نقشی نشسته نگر
کوروش پیام محبت به جهانیان آرد
منشور او ز سعادت به خدا نشان دارد
...
شهر بابل اینک شد آزاد از غمها
نخلستانش خرم گندمزارش زیبا
همراه آرد کوروش با خود آزادی را
هر ویرانی بیند سوی آبادی را
...
هر جا او قدم نهد
فردی از ستم رهد
شهری در هر قدمش گل می‌بارد
کوروش پیام محبت به جهانیان آرد
منشور او ز سعادت به خدا نشان دارد
+66
رأی دهید
-6
قابل توجه کاربران محترم:
توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
به جمع دنبال‌کنندگان ایرانیان انگلستان در فیس‌بوک بپیوندید:
به جمع دنبال‌کنندگان سایت خبری سرگرمی رایان در فیس‌بوک بپیوندید:
 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۹
  bozurgmehr - لندن، انگلستان
  سواستفاده از نمادهای ملی کار ملی-مذهبی های جبهه ملی وابسته به حزب توده برای نفوذه و البته بخش هنرمندان سازمان مجاهدین. مرضیه یک هوادار مسعود رجوی بود که بعدها عضو رسمی سازمان شد و همیشه موافق حملات تروریستی به ایران بود و همه خیانت های مجاهدین خلق رو ستایش میکرد. مرضیه در یک دیدار در فرانسه حتی گفته بود اتحاد مجاهدین با صدام حسین ایرادی نداره اگر برای به قدرت رسیدن فرزندان خلق ایران لازه باید با خود شیطان هم متحد شد.
  20
  25
  شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۰
  ۴۹
  bozurgmehr - لندن، انگلستان
  مرضیه اول هوادار مسعود رجوی بود و بعد عضو سازمان مجاهدین شد. خب مجاهدین کارشون سواستفاده از نمادهای ملی هست. حتی اینا برای علی و حسین هم خونده بودن. کالر محاهدین همینه یه روز برای جسین سینه میزنن یه روز جان فدای کوروش میشن. ادمهای فریب کار یا بهتر بگیم آخوندای بدون ریش
  15
  27
  شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۲
  ۴۹
  bozurgmehr - لندن، انگلستان
  کار محاهدین همینه یه روز برای حسین سینه میزنن یه روز جان فدای ایران کوروش دوست میشن. ادمهای فریب کار یا بهتر بگیم آخوندای بدون ریش که میخوان ما رو فریب بدن.مرضیه اول هوادار مسعود رجوی بود و بعد عضو سازمان مجاهدین شد. خب مجاهدین کارشون سواستفاده از نمادهای ملی و مذهبی هست. حتی اینا برای علی و حسین هم خونده بودن.
  15
  24
  شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۳
  ۵۱
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  مرضیه خواننده بسیار بزرگ و توانائی بود و هنوز صدایش جاودانه ست ولی حیف و صد افسوس که با گروهک تروریستی مجاهدین و نیم وجبی و مریم صیغه ای قاطی شد با اینحال این اشتباه مرضیه چیزی از محبوبیتش و صدایش و یادش کم نمیکنه
  6
  25
  شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۴
  نظر شما چیست؟