رسوایی پولشویی و تبانی در فوتبال بلژیک بیخ گوش ایرانی‌ها

سایت «sportmagazine» بلژیک خبر داد که یک پول شویی و تبانی بزرگ در مسابقات لیگ برتر بلژیک رخ داده است و در این راستا امروز مجتبی بیات، بردار مدیر ایرانی باشگاه شارلروا به اتهام دست داشتن در این فساد بزرگ مالی دستگیر شد.
 
همچنین لکو، سرمربی کلوب بروژ نیز در مورد بازرسی قرار گرفت. در این پرونده بزرگ بیش از ۱۰ باشگاه بلژیکی دخیل است و بنا به ادعای دادستانی بلژیک یک پولشویی و تبانی عظیم رخ داده است.
 
علی قلی زاده و امید نور افکن دو بازیکن ملی پوش کشورمان هستند که در این فصل برای شارلروا بازی می کنند و بواسطه مهدی بیات، مدیر ایرانی این تیم به این تیم پیوسته اند. از سوی دیگر کاوه رضایی، مهاجم ملی پوش کشورمان نیز به تازگی به باشگاه کلوب بروژ پیوسته که سرمربی این تیم نیز به اتهام تبانی در حال بازرسی است.
+17
رأی دهید
-0

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۳
  study - استکهلم، سوئد
  ایرانی جماعت یعنی همین. قتل و غارت و ادمکشی و ترور و پولشویی و فساد. تو سوئد طرف ایرانیه ها رفته مهد کودک زده بعد به جای نهار به کودکان معصوم نان خشک با اب میده و پولی که برا نهار از دولت میگیره رو فاکتور جعل میکرده. برام جالبه وقتی تیتر یک روزنامه ها بودش حرف اکثر ایرانیا این بودش که این کار جرم نیست نون با اب هم یه غذای مفیده . بعدش هم دادگاهی شد هم پدرشو در اوردن تا بدونه اروپا جای این ایرانی بازیا نیستش. بعدم هزار خط داستان سرایی که نان خیلی مغزیه اب هم مایه حیاته پس بهترین نهاره. نه یکی نه دوتا. کلا سر زبونش همین شده بودش. همشون یه شبه به صورت نامعلوم پولدار شدن بعدم راهی اروپا شدن با پول دزدی و هرکدوم وارد یه بیزینس شدن بعدم ایرانیا براشون کف و هورا میکنن که بله طرف ایرانیه ولی نمیگن یا نمیخوان ببینن که طرف با پول دزدی من و شماها به اینجا رسیده. به جایی که حتی یه الاغ که اصلا انسان نیست با پول میتونه برسه. کلا خوش باشین همه یه سری اواره که دنبال همینن کشور و مملکتشون ویرانه باشه تا بتونن تو اروپا مفت بخورن مفت بخوابن
  11
  7
  ‌پنجشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  study - استکهلم، سوئد
  نیایین اینجا برام مثوی هفتاد من بنویسین که کار میکنم مالیات میدم مفت نمیخورم. همینکه شما برا پناهندگی گفتی جونت تو خطره و بعد پناهندگی هر سال یه پات ایرانه یعنی مفت خوری. یعنی حق یکی که واقعا جونش تو خطره رو خوردی. برام عجیبه تو اروپا تو این سی سال حداقل ده میلیون ایرانی اومدن همشونم جونشون تو خطره ولی بری سفارتا گل میگن گل میشنون بری مساجد شیعه ها همه ایرانی . بری ارلاندا هر روز هفته باشه همه ایرانی با چمدون راهی ایرانن. کشوری که ازشون فرار کردن. انگار که تنها پناهنده واقعی این اروپا منم . تازه یه عده از بس شکمشون سیر شده میان به المانیایی که بهش پناهندگی دادن خرجشو دادن شکمشو سیر کردن میگن ابلهه و بی شعور و فلان فلان شده. چی بگم ؟ ایرانی یعنی همین. مهندسشم دیدم دکترشم دیدم. دولتیشم دیدم اپوزیسیونشم دیدم. همشون یکی ان . مگه میشه ده میلیون ایرانی تو اروپا باشه و همشونم جونشون تو خطر باشه؟.
  8
  10
  ‌پنجشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  danyou - تل آویو، اسرائیل
  [::study - استکهلم، سوئد::]. خدا پدرت رو بیامرزه که حرف دل من رو زدی . بعضی کشورها بخاطر ماموریت میرم میبینم یه سری ایرانیها رو توی مساجد زمان محرم . جا میخورم که پس چی میگن ما مسلمون نیستیم . توی ایران بزور میبرنتون خارج از ایران که توی محرم مسجد با پای خودتون میرید . به قول تو دوست عزیز هم که همشون جونشون در ایران در خطر هست ولی هر سال تابستون ایران . اگر اخوندها بر ایران حکومت میکنند چون لیاقت ملت است .
  0
  2
  شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۷ - ۰۷:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.