به پنج زن هندی پس از اجرای نمایش خیابانی تجاوز شد

ایالت جارکند پس از آن که سه دختر نوجوان در حوادثی جداگانه مورد تجاوز قرار گرفته و زنده سوزانده شدند در مرکز توجه قرار گرفت پلیس اعلام کرده است که پنج فعال هندی ضد قاچاق انسان در حال انجام نمایش خیابانی در ایالت شرقی جارکند به زور اسلحه ربوده شده و مورد تجاوز جنسی قرار گرفته‌اند.
 
پلیس به بخش هندی بی‌بی‌سی گفته است زنان را به زور وارد اتومبیل کرده و به آنها تجاوز کرده‌اند.
 
پلیس می‌گوید تحقیق در باره این حادثه آغاز کرده اما کسی دستگیر نشده است.
 
زنان در ناحیه دورافتاده خونتی با یک سازمان غیر دولتی برای ارتقای آگاهی مردم در مورد قاچاق انسان مشغول کار بودند.
 
یک مقام ارشد پلیس محلی به نیراج سینها، خبرنگار بخش هندی بی‌بی‌سی گفت که "این دختران پس از انجام نمایش راهی مدرسه محلی شدند و تقریبا در همان زمان تعدادی افراد مسلح به مدرسه رسیدند و پنج دختر عضو گروه نمایش خیابانی را ربودند، آنها را به جنگل بردند و مورد تجاوز قرار دادند".
 
یک مقام دیگر پلیس به بخش هندی بی‌بی‌سی گفته است که این پنج زن در شرایطی امن تحت حفاظت پلیس هستند.
 
مقامات محلی معتقدند که مهاجمان ممکن است اعضای گروهی باشند که شدیدا مخالف ورود "بیگانگان" به منطقه هستند.
 
این گروه که از حمایت مردم قبیله‌ای این ناحیه برخوردار است، حتی با گذاشتن آگهی‌هایی در مورد ورود به این منطقه به بازدیدکنندگان هشدار داده است.
 
در هند در سال ۲۰۱۶ حدود ۴۰ هزار مورد تجاوز جنسی گزارش شده است. با این حال از آنجا که قربانیان تجاوز آگاهی دیگران از این موضوع را باعث ننگ می‌دانند، تجاوز و آزار جنسی را گزارش نکرده‌اند.
 
تحقیق درباره خشونت جنسی در هند از زمان تجاوز و قتل یک دانش آموز در اتوبوسی در دهلی در سال ۲۰۱۲ افزایش یافته است. حادثه اخیر زمانی روی داده که هند همچنان شاهد موارد متعدد تجاوز و آزار جنسی بوده است. در ماه آوریل، گزارش تکان‌دهنده تجاوز به کودک در منطقه کشمیر هند در سرخط اخبار جهان قرار گرفت.
 
ایالت جارکند هم اخیرا به خاطر اینکه سه دختر نوجوان در حوادثی جداگانه در این ایالت مورد تجاوز قرار گرفته و زنده سوزانده شدند در کانون توجه قرار گرفت.
+35
رأی دهید
-3

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۴
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ

  چرا بعضی از مردها اینقدر پلید هستند :o باید گیرشون بیاورند و با شیشه نوشابه به ماتحتشون تجاوز کنند نه یکبار بلکه چندین و چند بار ;) و بهترین تنبیه برای این مردان بی وجدان سپردن آنها بدست طوسی ها و آخوندهای لواط باز و بسیجیان و پاسداران قاچاقچی ;) ;) :) :)
  11
  50
  جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۹
  ۳۵
  مش قصاب - مونتا، ساحل عاج

  این هندیا رو ول کنى فقط به گاو رحم میکنن اونم به خاطر ارادتى هست که به گاو دارن ،
  3
  27
  جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۴
  ۳۲
  tiger.man - لوبومو، کنگو
  در دو نوع جنایت با اعدام موافقم . یکیش اینه. کاش میشد در ایران یا عربستان محاکمه بشن.
  2
  17
  جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۴
  ۶۲
  سلطنت طلب - ابوظبی، امارات متحده عربی
  رفتارهای غیر اخلاقی و ناهنجار و تجاوزهای جنسی در هند و چین غوغا میکنه ، بخصوص بسیاری از راهبان دینی با هزاران ترفند حتی به کودکان تجاوز میکنن ، اینگونه قضایای زشت حتی در غرب و امریکا و بخصوص در کشورهای امریکای جنوبی انقدر زیاد هست که بسیاری از فرزندان نام پدر خودشون رو نمیدونن ، من به خاطر سفرهای زیادم به اقصی نقاط دنیا این اگاهی رو دارم که در این مورد سخن بگم ولی جای تاسف اینجاست که اگر شخصی به ظاهر مسلمان مرتکب این عمل زشت بشه بسیاری از ما ایرانیان این رفتار زشت اون رو به اسلام و دین ربط میدیم
  7
  10
  جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - ۱۹:۴۹
  ۴۲
  SydneyWater - سیدنی، استرالیا
  [::سلطنت طلب - ابوظبی، امارات متحده عربی::]. به آدمها کاری ندارم ولی نکنه کنکوریش اینه که هیچ دینی اونو مجاز نمیدونه به جز اسلام که در کتابش روشن و واضع میگه تحاوز کنید . مثل تروریست همه کشور ها تروریست دارند ولی در شکل حکومتی و قانون اساسی از اون حمایت نمیکنند و اونو محکوم میکنند، به حز خکومت آخوندی که ترویج حکومتی تروریست داره ..
  7
  7
  جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - ۲۱:۵۱
  ۳۷
  پیامک1 - منچستر، انگلستان
  جنگلی کرداهی.حیوان کرداهی
  2
  5
  جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - ۲۲:۴۲
  ۵۵
  عمو سعید - لیورپول، انگلستان
  از بس این هندیها فلفل می خورند با هر چیزی که قابل خوردن باشد فلفل می زنند برای همین است که از بالا و پایین شان آنش می زند بیرون.
  1
  1
  شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - ۰۲:۴۳
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.