#MeToo ؛ هشتگی که از پس عرف جامعه ایران برنیامد.

+31
رأی دهید
-3

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۲
  abulolo al majoosi - برنو، چک
  متاسفانه جهان از یک حالت اکستریم چپ به سمت اکستریم راست در چرخش است (مثل پولیتیک آمریکا و اروپا)، . اینها تا حدودى زیاده روى ست ، اینطور که پیش،میره هر زنى هر وقت که خواست میتونه تهمت بیجا بزنه و یا با کوچکترین شوخى و . براى کسى جهنم درست کنه، یک زندگى خشک . در آن صورت بگین زنها روبنده بزنند ، در خانه بنشینند، ما هم ریش مى گذاریم تا پیش نشیمن گاه ، دشداشه کوتاه مى پوشیم و نماز طراویح بجا مى آوریم . میدانید منظورم چیست:)
  8
  26
  ‌پنجشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۸:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  مسافران - انکارا، ترکیه
  هشتگ که هیچی خشتک و پشمک هم اگر بود,تا وقتی چیزی با قواعد مرسوم جامعه ایران سازگار نباشد,بعد از مدتی محتوم به همچین سرنوشتی است
  10
  5
  ‌پنجشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۵
  pars40 - فرایبورگ، سوییس
  سوال اینجاست کسانی که در اروپا و آمریکا در سینما یا سیاست و هر جایی هستن آیا مردی ..دارد به زور به انها تجاوز کند ؟؟ شلوار طرف رو در میارن . با تجربه ای که در اروپا دارم باید بگم 99 درصد زنان به تنها چیزی که اهمیت میدن پول و موقعیت هست نه شخصیت برای همین هم برای پول و موقعیت خیلی راحت تن به هر چیزی میدن . اما در جامعه ای مثل ایران که فقر و بدبختی داره موج میزنه فرق میکنه . زنهای اروپا خیلی راحت با هر کسی هم خوابه میشن دست آخر هم تا میبینن توش پول هست میرن از طرف شکایت میکنن .
  4
  9
  ‌پنجشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  scandal - برلین، آلمان
  [::مسافران - انکارا، ترکیه::]. [::abulolo al majoosi - برنو، چک::]. باید حق "دیگران" را گرامی داشت و ارج نمود زیرا با دست کم گرفتن و به پشت گوش انداختن آن، "فردا" نوبت ماست که به پشتیبانی "آنان" نیازمندیم!
  5
  6
  ‌پنجشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.