تفاوت بین دخیل بستن به "امام رضا" و مراجعه به کلینیک مدرن در آلمان

+305
رأی دهید
-12

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۶
  scandal - برلین، آلمان

  از کجا معلوم که این ضحاکرودی زشت چهره قبلأ دست به چنین کاری نزده باشد ولی چون متوجه شد که از آن دودی بلند نمیشود، سرشکسته دست به دامن آلمان شد که فرزندان رشید تشنه آزادی، دمار از او درآوردند که مجبور شد پا به فرار گذارد و این کشور را ترک کند و الان هم با آن همه ثروت منتظر مرگ خود!
  5
  72
  جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶ - ۲۱:۱۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  oghabe - بازل، سوییس

  فرار آخوند از دست عدالت و مردم حق طلب.(خفتبارترین فرار قرن)
  5
  131
  جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶ - ۲۱:۲۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  تو خوبی بابا - ویاندن، بلژیک

  بنده جدن متوجه نمیشوم که چرا شما این مطلب بدیهی و ساده را اینهمه تکرار میکنید؟! این که اظهر من الشمس است که اینها چنین حرفهایی را برای الاغهای خرافاتی و ملت باورمند میزنند تا آنها را بدوشند. شما جدن فکر میکنید که اینها خودشان به این حرفها و مزخرفاتی که به شما و به خلق میفروشند باور دارند؟! عجب! آقا: خدا به شما فرو رفته؟ اگر اینطور است که این حرفها را هم کم و بیش قورت میدهید. ممکن است بگوئید نه ولی در عمق ترس یقه تان را گرفته. کمونیستهای ایران هم قسم حضرت عباس میخوردند! اگر هم که خدا را به خودتان فرو نکرده اید، خوب، همه چیز برایتان روشن است و نیازی به بحث و استدلال نیست. منتها ما در هپروت دور میزنیم و با خودمان جدی هستیم. بنده در حدود بیست سال پیش با رسیدن به یک بیت شعر از عارف قزوینی، به شوت و پرت بودن عمیق ملت ایران و روشنفکرانش پی بردم. عارف میگوید: بلشویک است خضر راه نجات! بر محمد و آل او صلوات!!! امیدوارم دوستان با خواندن این بیت دچار لَقمه و سکسکه نشوند! بلشویک را هم بخوانید کمونیست!! آن از عارف آزادیخواه! اینهم از ملاهای کله قندی و دعا فروش! خدا هم که خودتان میبینید!
  10
  62
  جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶ - ۲۲:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۷
  winnie1987 - بيرمنگهام، انگلستان

  دست این کاریکاتوریست را باید بوسید.
  4
  84
  جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶ - ۲۲:۱۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۱
  نازک بین - شفیلد، انگلستان

  قصد توهین به مقدسات را ندارم . همه صدر نشینان ادیان محترمند. اما اگر امامان شفا دهنده بودند . خود را از بلایا و ظالمین هم عصر دور میکردند . و یا معجزه میکردند امثال مأمون خلیفه عباسی و سایر ستمگران براه راست هدایت میشدند. پس باید به همه جریانات با عقل و منطق نگاه کرد و بس.
  12
  63
  جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶ - ۲۳:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۲
  abulolo al majoosi - برنو، چک

  بابا جمعش کنید این بساط امام زاده بازی رو. از این جنبه کار وهابی‌ها درسته * البته غیر از همین کار بیقیه کاراشون جمله باطل هست و بسیار زشت.
  11
  35
  شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶ - ۰۲:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  سلطنت طلب - ابوظبی، امارات متحده عربی

  سالهاست که سخن من هم همین است، اخه کی وکجا و در چه منبع معتبر از قول خدا و پیامبرش گفته شده حاجاتتون رو از قبر و یک امامزاده بگیرید ؟ تمامی این خرافات رو اخوندا برای سواری گرفتن از مردم رواج دادن، فردای قیامت اینها بدترین مردم خواهند بود.
  15
  50
  شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶ - ۰۲:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  Dogisgod - مونرال، کانادا
  آخوند غیر از جاه و مقام ، داشتن مرید بیشتر و سواری گرفتن از آنان، وثروت اندوزی از همین راه. هیچ اندیشه دیگه یی ندارد و حواسش هس که امامزاده شفا نمیده، حج و کربلا ثواب نمیده. همه رو میدونه. این مریدهای ابلهش هستن که اینجور مزخرفاتو جدی گرفتن. دعا میکنن. به معاد باور دارن!. دخیل میبندن. نذر. طلب شفا از قبور! زیارت فلان. پولشونم میریزن به پای آخوند!...ساده لوحیه فک کنیم خود آخوندا این مزخرفاتو باور داشته باشن و عمل کنن.. باور عق آور، و فدای قاقا، وجدانا همینجور نیس؟
  3
  14
  شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶ - ۰۴:۵۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۳
  گربه_سگ - لوزان، سوییس

  [::نازک بین - شفیلد، انگلستان::]. تا حدی باهات موافقم ولی شما یه نکته ای رو درست متوجه نشدی و اون اینکه مردم با توسل به ائمه و بصورت غیر مستقیم دارن از خدای خودشون درخواست بهبودی و شفا می کنند. و نه اینکه خود اون امام قدرت شفا داشته باشه. مردم با فرض به اینکه امام ها به خدا نزدیکتر هستند اونها رو وسیله قرار میدن.
  29
  3
  شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶ - ۰۵:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۲
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  میگن پلیس ألمان رفته ملافه بیمارستان رو پس زده که شاهرودی رو بگیره، دیده سمیعی خوابیده جاش
  2
  34
  شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶ - ۰۵:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  Dogisgod - مونرال، کانادا
  حمید 411 خدا نکشتت این چیه نوشتی! یه مثبت گرفتی
  2
  16
  شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۲
  abulolo al majoosi - برنو، چک

  [::وهابى طلب - ابوظبی، امارات متحده عربی::]. حالا تو نمى خواد شور عمرى ورت داره با این حرف من.
  29
  7
  شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۱
  نازک بین - شفیلد، انگلستان
  abulolo almajoosi- برنو - چک هموطن عزیز 1- این سایت تشکیل نشده برای بحث و جدال و تحمیل عقیده و نظر شخصی .بلکه سایتی است که خبر رسانی میکند . و خوانندگان میتوانند نظریه موافق و یا انتقاد خود را منعکس کنند. و بیننده و شنونده خود حقیقت و دلائل آنرا سبک . سنگین کند و به نتیجه ای معقول برسد. 2- شما چرا حرف تفکر را تکرار میکنی مگر هرکس در کشوری عربی زندگی میکند و حتی ایرانی میباشد باید عمری باشد. در ثانی مگر اهل تسنن آدمهای بدی هستند ؟! جمعیت زیادی از اهل تسنن در کمال خوبی و همزیستی مسالمت آمیز در کنار سایر هموطنان زندگی میکنند . همگی خود را ایرانی و ساکن خانه ای بوسعت ایران میدانند. بدان آن کسانیکه در صدد تبعیض و فاصله انداختن بین قومیت ها هستند . بی شک دنبال اهداف سیاسی خود و بهر ه برداری از نا آگاهی مردم به نفع گروه و اربابان خود میباشند. هشیار باشید بازیچه دست این شیادان و بعضا" کلاشان دین فروش قرار نگیرید.
  3
  19
  شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶ - ۲۲:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  تو خوبی بابا - ویاندن، بلژیک
  [::نازک بین - شفیلد، انگلستان: دوست ارجمند، رفتار تین دو نفر با آن جناب سلطنت طلب در این سایت، اوج نخاله گری و ....ایرانی جماعت در برخورد با نگاه متفاوت است. خصوصا که اگر دقت کرده باشید، جناب سلطنت طلب جواب این ود نخاله را نیز نمیدهد و هیچ اشاره ایی به باورهای مضحک آنها نمیکند. این لوده ها فکر میکنند آنچه که باور ددرند از باور دیگری بهتر است! آخر ......! باور باور است! ستاره دار بودنش شرایط مشروط و تربیتی ذهن بیمار و ...شماست. سالها پیش در شمال اروپا در خانه دوستی بودیم. دوستی که همراه ما بود، مثل همین دو نفر، با پا یکی از مجسمه های بودا را از جلوی در کنار زد. با ایشان که مسیحی بود گفتم: حالا اگر مجسمه مسیح بود هم با پا آن را کنار میزدی یا با دست بر میداستی؟! به فکر فرو رفت. خوشبختانه این غربیها توان تفکر را دارند اما نخاله های ملی ما، این توان را نیز از دست داده اند. در عصر تیرکمون هم ما همچین مغزهایی نداشتیم. گوشهایشان را بزودی خواهم کشید. با مهر و دوستی و تشکر از گوشزد شما به این اوگی و دوگی.
  1
  15
  یکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶ - ۰۷:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  smart292 - ونکوور، کانادا
  [::گربه_سگ - لوزان، سوییس::]. نمی دانم تو آخوند دروغگو اینجا چه کار می‌کنی‌ ،اسلام و آخوند یعنی‌ خرافات ، آدم کشی ، تو اصلان به حرف مردم ایران گوش نمیدهی ،بابا اسلام مال عربستان است .کامنتی چقدر میگیری ؟
  2
  18
  یکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۲
  حسین سلطانزاده - برلین، آلمان
  این اتفاقا رفت پیش امام رضا برای شفا گفتند امام رضا فعلا رفته کما خودش مریضه حال نداره اینهم اومد آلمان
  4
  8
  ‌سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.