داماد سابق شاه نروژ کوین اسپیسی را به آزار جنسی متهم کرد

داماد سابق شاه نروژ کوین اسپیسی را متهم کرده است که پس از کنسرتی در مراسم اهدای جایزه صلح نوبل او را "دستمالی" کرده است.
 
آری بن، همسر سابق مارتا لوئیس، دختر شاه نروژ، می‌گوید کوین اسپیسی در سال ۲۰۰۷ که مجری مراسم صلح نوبل بود، پس از مراسم این کار را کرد.
 
آقای بن گفته است که پس از صحبتی دوستانه با کوین اسپیسی، این ستاره هالیوود او را دعوت کرده تا با هم سیگاری بکشند، و در همین حین ناگهان بیضه‌های او را گرفته است.
 
کوین اسپیسی پس از روبرو شدن با اتهام‌های جنسی عذرخواهی کرده است. او از سریال خانه پوشالی و یک فیلم هالیوودی حذف شده است.
+21
رأی دهید
-5

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۱
  IRAN+ISRAEL+USA4EVER - مونیخ، آلمان

  دلیل جدایی مارتا لوئیز از اری بن بی‌ سکسول بودن اری بن بود و اینکه اری بن با مرد‌ها هم می‌خوابه سری آشکار هست برای همه دنیا.این آقا حتما در آن لحظه سیگنال برای کوین اسپییسی فرستاده که اون هم اونجای این آقا رو فشرده. حالا هم هر ننه قمری که می‌خواد دوباره مطرح بشه میاد یک قصه تعریف میکنه تا افکار بهش متوجه بشن. در هر ماجرایی دو نفر وجود دارند تا آن ماجرا‌ به وجود بیاد.حالا اینها چرا بعد از این همه سال یادشون افتاده که بهشون تجاوز شده‌ ، خدا داند.
  5
  54
  جمعه ۱۷ آذر ۱۳۹۶ - ۲۳:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  mirzadeh i eshghi - آلمان، آلمان
  [::IRAN+ISRAEL+USA4EVER - مونیخ، آلمان::]. ایشون قطعا آدم خیلی شناخته شده ای نیست.اما میزان دقت وتحقیق وآشنائیت در مورد این شخص واحتمالا این جور افراد واقعا جالبه.آفرین به تحقیقات ادامه بده شاید چیزی بیشتر از کوین اسپیسی اومد دستت.
  16
  4
  شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۶ - ۱۸:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.