استفاده از عبارت «دول الخلیج العربی» در سایت وزارت امور خارجه سوریه

استفاده از از عبارت «دول الخلیج العربی» در سایت وزارت امور خارجه سوریه در فضای مجازی خبرساز شده است.
 
در حالیکه عده ایی بر این باورند که وزارت امور خارجه کشوری که از کمکهای بی دریغ جمهوری اسلامی برخوردار است نباید از خلیج فارس با نام جعلی خلیج ع.ر.ب.ی  یاد کند عده ایی هم به این نکته اشاره کرده اند که ترجمه عبارت «دول الخلیج العربی» به فارسی «کشورهای عربی خلیج» می باشد و نه «کشورهای خلیج عربی».
+68
رأی دهید
-6
قابل توجه کاربران محترم:
توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
به جمع دنبال‌کنندگان ایرانیان انگلستان در فیس‌بوک بپیوندید:
به جمع دنبال‌کنندگان سایت خبری سرگرمی رایان در فیس‌بوک بپیوندید:
 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۵
  Elfar - اورنج کانتی، ایالات متحده امریکا

  جمهورى اسلامى باید کلاه ق... را کمى بالاتر بذارن که نه تنها امریکاییها و روسها ، بلکه عرعربها هم هیچوقت حامى ایران نخواهند بود. بخاطر یک کمک چند ساعته در حمله H3 به پایگاهاى هوایى عراق در جنگ ٨ ساله که فقط بخشى از اسمان را در اختیار ایران گذاشت، ٣٠ سال یک خط لوله نفتى و کمک به بقای بشار و پدرش و مردم ناسپاسش ادامه داره. ننگ بر این قوم .که همانا دولت ایران و سوریه با هم.
  4
  50
  دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶ - ۰۵:۵۷
  ۴۱
  بیدار58 - بابلسر، ایران

  حالا هی مزدور بفرستین واسشون
  3
  56
  دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶ - ۰۶:۴۳
  ۷۱
  hassan5 - تهران، ایران

  خامنه ای جواب بدهد!؟!؟ترامپ که دشمن است چرا یکی از دوستانشان این جمله ضد ایرانی را بکار میبرد!؟!؟
  8
  36
  دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۰
  نظر شما چیست؟