گیس و گیس‌کشی خانم‌ها در هیات عزاداری - ویدیو

+131
رأی دهید
-41

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۴
  پشم علی بی نیاز - مکسیکو سیتی، مکزیک

  ملت وحشی ملت مسخره، همه جا دروغ و ظلم و چاپلوسی و نفاق، هیچ چیز این مردم نرمال نیست، مردمی که سر کوچکترین اشیا تو سرو کله هم میزنند، فلبشون با حسینه و شمشیراشون با یزید، بی خود نیست شدن سوژه خنده دنیا، ملتی که به تاریخ و دین و فرهنگش احترام نزاره نباید از جامعه جهانی توقع احترام داشته باشه، دم از دین و اسلام و اهل بیت میزنن تمام کاراشون خلاف اسلام و اهل بیته، بخاطر همینه خیر و برکت از این کشور کوچ کرده و جاش خشکسالی و فقر و بدبختی گریبانگیر این مملکت شده
  36
  150
  دوشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۶ - ۰۶:۴۹
  ۴۳
  تو خوبی بابا - ویاندن، بلژیک

  ملاحظه فرمودید؟! اینهم صحنه ایی بود که بیاد گیس کشیهای عمه جان زینب و بی بی المومنین برگزار شد!! گفت آقا جمع نشید بزارید گیس کشیدن ادامه داشته باشه! بعله! عمه بابایم کجاست که گیس بی بی رو آزاد کنه! محشریست. غوغاست! این بساط فرهنگ شد.
  172
  99
  دوشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۶ - ۰۷:۰۸
  ۴۲
  amirgheryou - تهران، ایران
  کمبود شوهر خوب. ندیدین مگه واستادن جلوی علامت تا از بین پسرای علامت کش چوس فیل دوس پسر یا شوهر پیدا کنن دعواشون شده(یعنی از هچ چیز محرم به اندازه این علامت بازی و چوس فیلهایی که ادای گنده ها رو در میارن متنفر نیستم. اون شیرهای کمدی تعزیه از اینا باشخصیتترن). مرتیکه وسطشون وایساده به جای جدا کردن داره فیلم میگیره از وسطشون. خود فیلمبردار اینی که ما میبینیم هم میگه آقا بیا اینور بزارید فیلم بگیرم. ترررر به همتون. مرد نیستی مگه یکی از طرفهای دعوا رو بگیر شوت کن اونور بزار تموم بشه و کسی صدمه نخوره اون وسط بچه هم مونده بود انگار. خانومهای شوهردار کنار اون علامت کشهای چوس فیل دنبال چی میگردید؟ یه جوون علاف با هیکل چوس فیلی دارویی و کراتینی که خانوادشم از دستش عاصی هستن از بس مفت خورن!!!
  65
  70
  دوشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۵
  ۴۳
  amirHassna - سیدنی، استرالیا

  اکثریت ملتی که برای قاتلین اجدادش زاری می کنه بیشتر از این هم لیاقت نداره. واقعیت تلخه اما امیدی به این جماعت عرب زنده و بیسواد دینی نیست. با توهین به امثال من هم چیزی عوض نمی شه.
  67
  123
  دوشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۸
  ۳۶
  scandal - برلین، آلمان

  حتماً دعوای آنان بخاطر یک نوچه جوان بود!
  6
  85
  دوشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۵
  ۵۳
  لندهور - کلن، آلمان

  زهرا رخت شور به سکینه بند زن ناسزا گفت و جلو لات‌های محل خوردش کرد ، اقدس زگیل به هوا خواهی سکینه بند زن در اومد و عصمت شلخته طرف زهرا رخت شور رو گرفت ! فاطی کماندو هم بی‌ طرف بود و فقط نگاه میکرد !! خلاصه درگیری شروع شد و خون میومد و نعش می‌برد !! یه خورده شبیه تعریف کردن کتک کاری تو دربند شد که بهمن مفید واسه بهروز وثوقی تو فیلم قیصر بازگویی می‌‌کرد !!‌ای تو روح آخوندا که ملت رو بی‌ آبرو کردن .
  14
  93
  دوشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۰
  ۶۲
  سلطنت طلب - ابوظبی، امارات متحده عربی
  به عشق امام حسین چه کارها که نمیکنن هاهاهاهاها ، رافضی هستن دیگه اشکال نداره ، خودشون کم به سر و کله خودشون میزنن حالا مونده بزنن همدیگه رو لت و پار کنن هههههه، ای خدا اینها رو یا هدایت کن یا اگر قابل هدایت نیستن همه رو در زمین فرو ببر یک ایران رو از شر اینها نجات بده
  47
  57
  دوشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۱
  ۲۳
  اسب آتش - سیدنی، استرالیا
  مشکل فرهنگی و تاریخیه،جنبه هیچ چیزی رو نداریم.از وقتی دهاتیها گاو گوسفندا رو فروختن اومدن شهر این معضلات چند برابر شد
  28
  37
  دوشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۳
  ۵۰
  Dalahoo01 - هیوستن، ایالات متحده امریکا
  [::تو خوبی بابا - ویاندن، بلژیک::]. ul,عمویی مطلبهای ورزشی و سلامت هم تو وبسایت پیدامیشه که هنوز توشون چیزی ننوشتی
  12
  26
  دوشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۳
  ۳۹
  تورکم - اردبیل، ایران

  در هیچ روایتی بی حیایی زینب یا سایر اهل بیت نیامده اما از مکر و دسیسه خاندان کورش برای ازدواج با محارم خیلی نقل شده است اینا هم از نسل ازدواج کورش با خاله اش یا کمبوجیه با خواهرش هست
  83
  21
  دوشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۷
  ۵۳
  esfanie - اسن، آلمان
  [::تورکم - اردبیل، ایران::]. ترکه دوباره پیدات شد؟؟؟
  21
  37
  دوشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۸
  ۴۲
  amirgheryou - تهران، ایران

  [::تورکم - اردبیل، ایران::]. دوست عزیز ربط دادن این فیلم و موضوع به قومیت و این چیزا کار خوبی نیست. من خودم هر روز دارم با یه عده در اینجا که همش همه چی رو ربط میدن برای توهین به تورکها بحث و دعوا میکنم اونوقت شما هم کار همونها رو دارید میکنید.
  8
  38
  دوشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۹
  ۴۳
  تو خوبی بابا - ویاندن، بلژیک
  [::Dalahoo01 - هیوستن، ایالات متحده امریکا::]. عمویی جان فرقی نداره. واسه تو .. هم جا هست و همه جا میتونی بپرسی من شغلم چیه و چقدر درآمد دارم و شبها چه خبر؟ برو خودتو عوض کن. آفرین عشق فیلم.
  26
  20
  دوشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۲
  ۳۹
  تورکم - اردبیل، ایران
  [::amirgheryou - تهران، ایران::]. جناب أمیر وقتی در هر مساله ای بی ربط میان و همه چیز را به دین ربط میدن و به اعتقادات عده کثیری از جامعه توهین میکنن باعث میشن مجبور به مقابله به مثل شویم زینب و فاطمه چرا باید لقلقه دهان عده ای برا توهین باشه ؟. یا هر وقت مشکلی باشه فوری ربط میدن به عرب و ترک و اسکندر یا هر دشمن خیالی دیگر؛ یعنی تعلیم و تربیت و قوانین و عادات و فرهنگ و هنجارهای ملت ما همه أیده ال است فقط دشمن خارجی هزار سال قبل عامل مشکلات ریز و درشت امروز است؟ از شما تشکر میکنم بابت نقد منصفانه تان
  6
  5
  ‌سه شنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۶ - ۰۱:۱۱
  ۴۲
  amirgheryou - تهران، ایران
  [::تورکم - اردبیل، ایران::]. مشکل خیلی از آدما اینه که فکر میکنن امامان شیعه یا خانم زینب یا هر کدوم از اونها مقصرن که الان مردم دسته میرن یا قمه میزنن یا حکومت به اسم اونها دزدی و جنایت میکنه. عزیزان به اونا چه مروطه. اونا در یک پروسه مذهبی سیاسی ا مهالفان خودشون جنگیدن و تسلیم نشدن و مظلومانه کشته شدن. جایی ننوشته بودن که یه عمر به بهانه ما هرکی هرکاری خواست بکنه. در ضمن دوست عزیز هرجا مستقیم کسی به تورکها و یا عقیدت توهین کرد در همون حوزه جوابشو بده. طوری هم جواب بده سایت منتشر کنه. یه عده فقط دنبال تخریب جو هستن. به اسلام فحش میدن به امامان فحش میدن به تورکها فحش میدن به میرحسین و کروبی فحش میدن و در پشت پرده برده سلطنت یا ولایت هستند. اینها آخر فیلم میمیرن شک نکن. چون ...... مگه نمیشه به عقایده هم احترام بزاریم و انتقادهامونو طوری بیان کنیم طرف مقالمون نتونه جوابی بده.
  2
  3
  ‌سه شنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۸
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.