عکس روز : تفاوت ظاهری یک امیر ارتش با یک سردار سپاه در یک تصویر

+285
رأی دهید
-23

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۳
  تو خوبی بابا - ویاندن، بلژیک
  امیران ارتش امیرانی بودند.تیمسار خسروداد که در تمام طول بازداشت و حتی لحظه اعدام خلخالی را به مضحکه گرفت و بر ریشش خندید. سرلشکر رحیمی که حتی یک سیلی به گوش ابراهیم یزدی کثیف زد و همین باعث شد که مجروحش کردند و به سلاخ خانه او را کشاندند. انچنان شرافتی داشت که خود خمینی بعدها او را مثل کرد و گفت از رحیمی یاد بگیرید که گفت من سوگند وفاداری خورده ام و به شاه وفادار میمانم. من اهل گذشته نیستم. اشارتی بود به امیر و کلمه امیر ارتش. این اولادان سبزی فروش حسن ابن علی و کلاشان مرده خور لیاقت هیچ طویله ایی را هم ندارند.
  317
  333
  یکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۰:۱۸
  ۴۰
  Iranemaa - قم، ایران

  شستسوی مغزی شده های عربپرست ولایی سید علی ، عاشق سپاه هستند که اینجا هم چند نفرشون هستند و در طرفداری از رژیم پوچ فریبکار آخوندی منفی میدن :)
  178
  239
  یکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۰:۲۴
  ۶۸
  senator x - تهران، ایران

  هنوز درمقابل امیران زمان شاه,مانند یک گماشته هست
  50
  234
  یکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۰:۳۰
  ۸۲
  mok432 - تهران، ایران

  من که ابهتی در هیچ کدام ندیدم ، هر دو منصوب و دست نشانده بیت رهبری میباشند
  45
  186
  یکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۰:۵۱
  ۵۵
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا

  باز قیافه اینو میشه تحمل کرد ولی گروهبان گارسیا خپلو کجا دلم بزارم
  23
  171
  یکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۰:۵۴
  ۷۱
  نازک بین - شفیلد، انگلستان

  ارتش یعنی نظم و انظباط چه در ظاهر و چه در عمل . در ارتش جائی برای نیروهای خود سر و دوره و آموزش ندیده های رسته ای و تاکتیکی وجود ندارد . و همه پرسنل ارتش آموزش های مخصوص را همراه با انظباط نظامی فرا میگیرند. و وظیفه شان دفاع از مملکت و جان و مال و ناموس ملت میباشد . ارتش هیچگاه رو در روی مردم وطنش نخواهد ایستاد.و همواره مدافع ملت میباشد.فرد ارتشی همیشه ظاهرش آراسته و لباسش مرتب میباشد.وبا کثیفی و نامرتب بودن سر و صورت و لباس بیگانه میباشد. درود بر ارتشیان با انظباط وطن پرست. موفق و سر افراز باشید.
  17
  176
  یکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۱:۰۴
  ۱۰۲
  Berdia-Iran - قم ، ایران

  شاهنشاه افسرانی ، تیمسارهای را تربیت ک در دنیا بی نظیر بود حتی در این رژیم شاهد افسران دلاور شاهنشاهی کانند صیاد شیرازی،عباس دوران ووو صدها دیگه امروز افسرانی ب تحصیل کرده های ان زمان نداریم یا کیلوی هستند یا هر ک بهتر قران و دعا بخونه اون میشه تیمسار
  24
  112
  یکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۱:۴۵
  ۳۹
  عقاب سرخ - پاسارگاد، ایران

  اگر ارتش به قول آخوندها رژه‌ای!! نبود اگر هواپیما‌ها و هلی‌کوپتر‌ها و ف‌‌-۱۴ ‌ها تانک‌ها و نظم ارتش شاهنشاهی نبود الان اسم بچه هااای باور و لولی تفکر‌ها صدام ، عدی ,جاسم قسی ,ابوبکر ,عایشه ,رعد و عثمان بود،،پیشنهاد می‌کنم مصاحبه‌های دهباشی با امیران ارتش شاهنشاهی مثل سرتیپ هوشنگ صمدی و فرج الله شاهین راد و چنتا دیگرو ببینید بعد به شاه و ارتش و جانگذشتگی‌ها و یکپارچه نگه داشتن ایرانزمین افتخار و مباهات کنید اونم آرتشی که امیران و فداکاران و فرماندهان آن به دست خرخالی‌ و خمینی تیر بارون شده و میشدن :( :o
  2
  23
  ‌پنجشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۳
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.