آیت الله موحدی کرمانی: اگر دنیا ببیند جاهایی در ایران احیاناً کشف حجاب شده چشم به کشور خواهند داشت

امام‌جمعه موقت تهران گفت: آمریکا دست از پا خطا کند و عزم به سوی ایران کند، مرکز سالمی برای آنان در جهان باقی نخواهیم گذاشت.
به گزارش «انتخاب» به نقل از خبرگزاری ها، آیت‌الله محمدعلی موحدی‌کرمانی خطیب موقت این هفته نمازجمعه تهران در خطبه دوم با تبریک پیروزی ارتش عراق در موصل، گفت: به حمدالله داعش در موصل ریشه‌کن شد. پلیس فدرال عراق اعلام کرده در جریان آزادسازی موصل بیش از 1000 تکفیری داعشی کشته شد و ده‌ها خودروی انتحاری منهدم شد.
وی افزود: چهارشنبه گذشته سالروز سرکوب خونین مردم علیه کشف حجاب در سال 1304 شمسی بود. این روز در نظام ما به عنوان روز "حجاب و عفاف" نام‌گذاری شده است. برادران و خواهران! باید عرض کنم مسئله حجاب بسیار مهم است. هم با دین ارتباط دارد و هم با سیاست و استقلال کشور. وقتی دنیا ببیند در ایران حجاب مورد توجه است، قضاوت می‌کند که این مردم متدین هستند، پایبند به حجاب هستند و بنابراین به سادگی نمی‌شود به این مردم آسیب رساند و اما اگر ببیند بدحجابی رایج شده و جاهایی احیاناً کشف حجاب شده چشم به کشور خواهند داشت.
خطیب موقت نمازجمعه این هفته تهران با اشاره به برخی اظهارنظرها درباره فضای داخلی خودروها در رعایت حجاب، تصریح کرد:‌ می‌گویند در برخی ماشین‌ها کشف حجاب وجود دارد. شما بدانید فضای داخل اتومبیل خصوصی نیست که کسی بگوید فضای خصوصی است و چه کار به کار خصوصی دارید. این ماشین است که در خیابان حرکت می‌کند، از پشت شیشه همه مردم، ساکنین خودرو را می‌بینند، بدحجاب و بی‌حجاب باشد همه می‌بینند و این دیگر فضای خصوصی نیست و فضای عمومی است و باید نیروی انظامی با قاطعیت با این افراد برخورد کند.
امام‌جمعه موقت تهران ادامه داد: حضرت آیت الله مکارم شیرازی در این زمینه تصریح کرده‌اند که فضای ماشین خصوصی نیست و ماشین فضای عمومی است و همه می‌بینند و باید دقت شود، چه بسا افرادی که حجاب را مراعات نمی‌کنند، آدم‌های نجیبی باشند، اما فرهنگ غلط در خانواده آنها حاکم است، به خود بیایید، والله قیامتی است و در قیامت نمی‌توانید جواب دهید. در عالم برزخ نمی‌توانید جواب دهید، اگر گفتند با این کارتان به استقلال کشور آسیب رساندید و عزت انقلاب را از بین بردید و دشمن فکر کند در ایران از انقلاب دست کشیده‌اند و بدانید جواب این ضربه‌ها را در قیامت نمی‌توانید بدهید. مادران روی دختران‌شان دقت کنند، البته باید از نیروی انتظامی تشکر کنم که نسبتا خوب عمل کرده است.
آیت‌الله موحدی‌کرمانی در ادامه مسئله آمریکا را مور توجه قرار داد و گفت: آمریکا روز به روز بر جنایت‌هایش اضافه ‌می‌کند. حمایت از خون‌ریزان و قاتلان دنیا چیز کمی نیست و برای آمریکا عادی شده، جای تعجب هم نیست. ماهیت آمریکا ماهیت کثیفی است. آنچه مایه تعجب است این است که برخی ضعیفان می‌گویند آمریکا قوی است و ایران قدرت مقابله ندارد و چه بهتر که دست از مقاومت بردارد و رو به سازش بیاورد؛  واعجبا، اینها گویا وعده‌های قرآن را فراموش کرده‌اند و یا باور ندارند.
وی تصریح کرد: در عین اینکه قرآن می‌گوید ما گروه‌های اندک را یاری می‌کنیم، اما بحمد‌الله نظام ما اندک نیست و جمع ما کثیر است، امام حسین(ع) در روز عاشورا به صف رزمنده‌هایش گفت جمعیت کم در نظر ما زیاد است و آنها که ما را محاصره کردند، ناچیزند.
امام‌جمعه موقت تهران بر همین اساس خاطرنشان کرد: ما مقتدر هستیم، دنیا این را بداند؛ ما رهبر مقتدر و توانا و شجاع داریم. پوتین وقتی از فرودگاه می‌خواست به تهران بیاید مستقیماً به دیدار رهبری می‌رود و شیفته رهبری می‌‌شود و ما رهبر قاطع داریم، ما نیروهای مسلح کاردان داریم. سپاه و ارتش و نیروی انتظامی داریم. سپاهی داریم که دل دشمن را با موشک لرزاند.
خطیب موقت نمازجمعه این هفته تهران با هشدار به آمریکا اظهار داشت: دست از پا خطا کنند و عزم به ایران کنند، آنها (نیروهای مسلح ) مرکز سالم برای آمریکا در جهان باقی نخواهند گذاشت.  آمریکا فکر می‌کند با فشار اقتصادی می‌تواند مردم را خسته کرده و در مقابل نظام قرار دهد، غافل از اینکه مردم 36 سال مقاومت کردند و خسته نشدند و همه نوع فشاری را تحمل کردند، البته مسئولان باید برای حل مشکلات به ویژه اقتصادی و تولید و اشغال فکر کنند.
وی افزود: باز آمریکا فهمیده که ستون نظام ولایت است و تمام سعی او سست کردن این پایه است،‌ مثلا در برابر هر سخنی که رهبری می‌گوید، تلاش می‌کنند زمزمه مخالفی را به وجود بیاورند و مردم را در سیاست کلی نظام که به وسیله رهبر انقلاب بیان می‌شود به تردید بیاندازند، البته در مردم این وسوسه‌ها اثری ندارد و شجاعت و تدابیر و اشراف در بیانات مقام معظم رهبری را مشاهده می‌کنند که به برکت همین قاطعیت و بینش قوی ایشان، کشور از خطر مصون و ایران در جهان ناامن، جزیره امن است.
آیت‌الله موحدی‌کرمانی با یادآوری خیانت‌های آمریکا به برخی رهبران دنیا گفت: دنیا می‌داند آمریکا با مرسی در مصر چه کرد؟ آنها هیچ دستاوردی برای ملت‌ها نمی‌گذارند. دیدید با قذافی در لیبی چه کردند؟ آنها تماماً خوی استکباری دارند و اینها مایه عبرتی برای طرفداران مذاکره با آمریکاست.
خطیب موقت نمازجمعه تهران در بخش پایانی سخنانش مشکلات سپرده‌گذاران بانکی را مورد توجه قرار داد و اظهار داشت: مشکل سپرده‌گذارها حل شود. مجلس گام مهمی برداشته و دولت هم شروع کرده و انشاءالله این مشکل حل خواهد شد. این موضوع مهم است و به اعتماد مردم به نظام و دولت ربط دارد و باید این ارتباط حفظ شود.
آیت‌الله موحدی‌کرمانی به اشاره به موضوع سود بانکی گفت:‌ سودها، ربا و حرام است. بانک‌ها باید مردم را توجیه کنند و براساس شرع عمل کنند. خطر بسیار بزرگ است، نظام را تهدید می‌کند، اگر یک درهم ربا هم باشد آیا می‌دانید چه تعبیری دارد؟ سود ربای خالص است و می‌خواهید ربا نباشد، به دستور شورای نگهبان عمل کنید و قرارداد شرعی به صورت وکالت و مضاربه ببندید و در آن صورت حلال می‌شود.
وی در پایان خاطرنشان کرد: معضل قاچاق هم باید حل شود. دادستان کل کشور در این زمینه فریادشان بلند شده و اعلام خطر کرده است.
به گزارش تسنیم، آیت‌الله موحدی‌کرمانی در خطبه اول نمازجمعه نیز  با اشاره به مسئله قیامت گفت: مسئله یاد قیامت از مسائلی است که قرآن درباره آن بسیار سخن گفته است. باید قیامت را بشناسیم،‌ اینکه قیامت چه روزی است. روزی است که به تعبیر قرآن 50 هزار سال عمر دارد.
وی افزود: در روز قیامت پرده‌‌ها پس زده می‌شود، پرده‌ها فقط در این دنیا محفوظ است، اما در قیامت پرده‌ها دریده می‌شود و همه مسائل آشکار می‌شود، در این دنیا فردی را ملاقات می‌کنیم که او را نمی‌شناسیم که اخلاقش خوب است یا بد، در این دنیا پوشانده شده، اما در قیامت همه اینها آشکار خواهد شد.
امام‌جمعه موقت تهران با اشاره به روایاتی از پیامبر گرامی اسلام در زمینه قیامت تصریح کرد: رسانه‌ها و روزنامه دقت کنند آبروی افراد را نبرند، کلمه‌ای را نگویند که آن کلمه موجب سقوط یک فرد شود، اگر هم واقعا به این شکل است، مجاز به گفتن آن نیستیم، ما باید پرده‌پوش باشیم، نه اینکه پرده‌ها را بدریم. خداوند همه ما را پیوسته به یاد قیامت بیاورد.
+17
رأی دهید
-134

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۰
  گنجور - خرونینگن، هلند

  تو چرا به درک واصل نمیشوی ملعون!؟
  13
  146
  جمعه ۲۳ تیر ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۸
  ۴۱
  شب تاب - یوکوهاما، ژاپن

  چرا در زندگى یک آخوند چیزى به اسم بازنشستگى وجود نداره!؟ وجود منحوس اینها تا کى باید وبال و مزاحم زندگى مردم و مملکت باشه!!؟ بقول مادربزرگم که همیشه میگه : اى آخوند مرگى بیاد!
  36
  133
  جمعه ۲۳ تیر ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۳
  ۲۳
  جمهوری سکوت - فرانکفورت، آلمان

  کتافت ها حالم از اسلامتون به هم میخوره. در حالی که میلیاردها تومان از مال مردم توسط مسئولین متعهدتان در موسسات اعتباری خورده میشود اونوقت به حاب مردم بند کر دید و مردم را به خاطر مسائل جزئی شلاق میزنید و دست قطع میکنید.
  13
  122
  جمعه ۲۳ تیر ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۳
  ۸۳
  تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک

  آیت الله موحدی کرمانی گرامی، یک پیشنهاد دارم. البته میدانم که عملی نیست و آن این است که به خانمها بگیم: برای امتحان یه روز بی‌حجاب یا بدحجاب بیاین بیرون ولی اگر مورد آزار قرار گرفتید پای خودتون مثل اون طفلک دختره که خبرش رو همین چند روز پیش نوشتید. خواهران عزیز خواهش میکنم به این نکته توجه کنید: حجاب حافظ شما در مقابله با افکار پلید است. و از همه مهمتر اینکه دستور بدون چون و چرا خداوند است.
  91
  23
  جمعه ۲۳ تیر ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۵
  ۵۱
  Persiangulf2535 - لند‌ن، انگلستان

  حاج اقا مافنگی فرمودند که رسانه‌ها و روزنامه دقت کنند آبروی افراد را نبرند، ما باید پرده‌پوش باشیم، نه اینکه پرده‌ها را بدریم وبگذارم اقایان با نام خدا وپیغمبرثروت ملت را غارت کنند نوش جانشان وبه ریش ملت بخندند .
  5
  53
  جمعه ۲۳ تیر ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۹
  ۴۷
  ابن ملجم - مونیخ، آلمان

  اگر در برزخ مردک مفلوک دله دزد از تو و هم تویله ایهات بپرسن ،چرا میلیاردی دزدیدید ،چرا حتی از زبان خدا دروغ گفته و میگوید،چرا مرده میپرستید؟چرا میکشید،تجاوز میکنید به زندان میانفازید،ببینم اونجا جواب تو چی خواهد بود چرا که جواب ما برای یک سوال اونهم در باره حجاب ساخته کله بیمغز وپر از پهن تو و امثال تو زیاد سخت نخواهد بود؟ این چرندیات را بار ملت میکنید چون میدانید نه بهشتی نه دوزخی و نر برزخی هست( اگر هم هست برای ترساندن ملت است که درباره دزدیها و تجاوزات و دروغهای تو تحقیق نکنند)،وگرنه این همه دروغ و دزدی و جنایت نمی کردید!
  5
  50
  جمعه ۲۳ تیر ۱۳۹۶ - ۱۸:۲۴
  ۵۴
  همایون شایان - اسلو، نروژ

  {حمدالله داعش در موصل ریشه‌کن شد} خب دیگه بعد از داعش نوبتی هم باشه دیگه نوبته شما آخونداست که به امیده خدا ریشتون از کل جهان هستی کنده بشه .
  6
  59
  جمعه ۲۳ تیر ۱۳۹۶ - ۱۸:۲۸
  ۵۵
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد
  انتشار لیست پول نقد مقامات جمهوری اسلامی در بانک های جهان. شبکه ی تلویزیونی C.N.N شب گذشته در گزارشی که روی سایت این شبکه قرار دارد ، اعلام داشت که توسط یکی از کارکنان ایرانی بانک های کشور مالزی در جریان لیستی از پول مقامات و رهبران جمهوری اسلامی در خارج از کشور قرار گرفته است . این شبکه ی تلویزیونی مدعی شد که کارمند ایرانی بانک های مالزی بدلیل علاقه ای که به جنبش سبز در ایران دارد ، این لیست را برای انتشار در اختیار C.N.N گذاشته است . C.N.N ضمن تشکر از این فرد ایرانی که نام وی را اعلام نکرده ، لیست مورد بحث را انتشار داده که به شرح زیر است :. 1 غلامحسین الهام : 25 میلیون دلار در دبی (امارات متحده ی عربی ) ، 13 میلیون دلار در ترکیه ، 17 میلیون دلار در سوئیس ، 0.7 میلیون دلار در بیروت. 2 س. ح. پناهی : 11 میلیون دلار در بانک اسلامی شریعت ، 4 میلیون یورو در مالزی. 3 مسعود کاظمی : 45 میلیون دلار در آلمان ، 4.2 میلیون دلار در دبی ( امارات متحده ی عربی ).
  31
  49
  جمعه ۲۳ تیر ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۳
  ۵۵
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد
  4 علی هاشمی بهرامیان : 5.2 میلیون دلار در کویت ،11 میلیون یورو در بلژیک ، 23 میلیون دلار در دبی ( امارات متحده ی لربی ) و مبلغی نامشخص در کمپانی الناخال. 5 محمد محمدی : 12 میلیون دلار در دبی ( امارات متحده ی عربی ) ، 17 میلیون دلار در کویت ، 8 میلیون یورو در ترکیه. 6 مهدی احمدی نژاد : 18 میلیون یورو در بلژیک ، 45 میلیون یورو در سوئیس ، 44 میلیون دلار دربانک اسلامی شریعت. 7 نازیه خامنه ا ی : 7 میلیون دلار در ترکیه ، 56 میلیون یورو در آلمان ، 122 میلیون پوند درگریت انگلیس . 8 صادق محصولی : 14 میلیون یورو در دبی ( امارات متحده ی عربی ) ، 24 میلیون دلار در ترکیه ، 3 میلیون یورو در مالزی. 9 مجتبی خامنه ای : 1 بیلیون پوند در گرین انگلیس ( احتمالا" بلوکه شده است) ، 2.2 بیلیون یورو در آلمان ، 766 میلیون دلار در قطر ، مبلغی نامشخص در بانک سوئیس. 10 حسین معادیخواه : 15 میلیون دلار در کویت ، 45 میلیون یورو در استرالیا، 7 میلیون دلار در دبی ( امارات متحده ی عربی ). 11 عیسی کلانتری : 2 میلیون یورو در بلژیک ، 1.2 میلیون دلار در ایتالیا
  28
  42
  جمعه ۲۳ تیر ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۴
  ۵۵
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد
  12 حسین طائب : 122 میلیون دلار در دبی ( امارات متحده ی عربی )، 42 میلیون یورو در ایتالیا. 13 مسعود حجاریان کاشانی : 92 میلیون دلار در استرالیا ، 13.7 میلیون دلار در قطر. 14 سردار احمد وحیدی : 32 میلیون دلار در دبی ( امارات متحده ی عربی ) ، 65 میلیون دلار در ترکیه ، 122 میلیون دلار در آلمان (احتمالا" بلوکه شده). 15 عباس کدخدائی : 2.5 میلیون دلار در ایتالیا، 7.1 میلیون دلار در کویت ، 3.2 میلیون دلار در دبی ( امارات متحده ی عربی ). 16 مجتبی مصباح یزدی : 184 میلیون دلار در دبی ( امارات متحده ی عربی )، 221 میلیون دلار در کمپانی الناخال ، 55 میلیون یورو در اسپانیا. 17 علی مصباح یزدی : 45 میلیون دلار در دبی ( امارات متحده ی عربی)، 17 میلیون دلار در ترکیه ، 65 میلیون پوند در بانک انگلیس ، 75 میلیون دلار در افریقای جنوبی ، 110میلیون یورو در آلمان. 18 حسین فیروز آبادی : 320 میلیون دلار در مالزی، 65 میلیون دلار در دبی ( امارات متحده ی عربی)، 103 میلیون دلار در کویت ، 17 میلیون دلار در ترکیه،...
  22
  41
  جمعه ۲۳ تیر ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۵
  ۵۵
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد
  19 پرویز فاتح : 16 میلیون دلار در ترکیه، 5.2 میلیون یورو در ترکیه ، 22 میلیون دلار در سوئیس. 20 حسین شاجونی : 66.5 میلیون دلار در دبی ( امارات متحده ی عربی )، 39 میلیون دلار در کویت ، 11.2 میلیون دلار در بیروت ، 8 میلیون دلار در مالزی. 21: ح. عسگراولادی : 172 میلیون دلار در بلژیک ، 120 میلیون یورو در آلمان، 420 میلیون دلار در کمپانی الناخال، 42 میلیون دلار در ترکیه، 219 میلیون دلار در مالزی . 22 حسین جنتی : 228 میلیون دلار در دبی ( امارات متحده ی عربی ) ، مبلغی نا مشخص در بانک سوئیس و مبلغی نا مشخص دربانکی در ترکیه، 200 میلیون دلار در مالزی ، 150 میلیارد دلار در ژاپن، 32 میلیون دلار در مالزی. 23 سکینه خامنه ای : 25 میلیون دلار در مالزی، 14 میلیارد دلار در قطر، 112 میلیون دلار در دبی . 24 اسفندیار رحیم مشایی : 5.2 میلیون دلار در آلمان ، 32 میلیون دلار در ایتالیا، 41 میلیون دلار در دبی . 25 ح. محمدی اقائی : 48.4 میلیون دلار در دبی ، 2.4 میلیون دلار دربیروت ، 56 میلیون یورو در اسپانیا
  25
  39
  جمعه ۲۳ تیر ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۶
  ۵۵
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد

  26 علی اکبر ولایتی : 244 میلیون یورو در آلمان، 6 میلیون یورو در استرالیا ، 56 میلیون دلار در مالزی. 27 محمد محمدی ریشهری : 241 میلیون دلار در کمپانی الناخال ، 121 میلیون دلار در دبی ، 48 میلیون دلار در آلمان ، 43 میلیون دلار در ایتالیا. 28 محسن هاشمی بهرامانی : 35 میلیون دلار در دبی 56 میلیون دلار در بلژیک. لطفا در مصرف پول صرفه جویی کنید . و اقتصاد مقاومتی را رعایت کنید!. ضمنا خواهران محترمه .... حجاب یادتان نرود.
  31
  51
  جمعه ۲۳ تیر ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۷
  ۵۱
  arash#eindhoven - آیندهوون، هلند

  هر تیر برق رو به یه آخوند حـ... مزین می‌کنیم.
  4
  33
  جمعه ۲۳ تیر ۱۳۹۶ - ۱۸:۵۴
  ۶۱
  سلطنت طلب - ژوهانسبورگ، افریقای جنوبی

  وقتی جای بیسواد و با سواد عوض بشه اوضاع بدین منوال خواهد بود همین اقا که ادعای اخوندی داره حتی دوتا صفحه بحار الانوار مجلسی رو هم نمیتونه بخونه چه برسه به تلاوت قران کریم. ادم وقتی اینا رو میبینه تازه به بی عرضگی شاه پی میبره، اخه اینجور فسیلها رو چرا غرق دریا نکرد تا یک ملت که چه عرض کنم ، یک دنیا از دست این موجودات راحت بشه
  13
  34
  جمعه ۲۳ تیر ۱۳۹۶ - ۱۹:۰۹
  ۴۴
  دهقان خلافکار - لیما، پرو
  البته این حرفش درسته که باید بانکها سود ناچیزی به سپرده بدهند چون همینکار باعث تضعیف اقتصاد وابسته به نفت میشه تو هیچ کشور خارجی به کسی که پول تو بانک بذاره اینقدر سود نمیدن
  3
  11
  جمعه ۲۳ تیر ۱۳۹۶ - ۱۹:۲۴
  ۴۴
  دهقان خلافکار - لیما، پرو
  طرف تو ایران سیصد میلیون میذاره تو بانک هر ماه با سود بانکی زندگیشو میچرخونه این میشه که کسی کار نمیکنه و فقط یه پول جور میکنن میذارن تو بانک حتا شده از پول اجاره و رهن خونه اینکارو میکنن اینطوری بیشتر مردم رباخوار می شن همه هم فکر میکنن زرنگ هستن و هنوز هم دین و ایمانشون سر جاشونه
  2
  19
  جمعه ۲۳ تیر ۱۳۹۶ - ۱۹:۲۸
  ۶۰
  greatpersian1 - وین، اتریش

  این دیگه چی‌ میگه
  1
  22
  جمعه ۲۳ تیر ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۱
  ۵۲
  لندهور - کلن، آلمان

  هموطنان عزیز زندگی‌ ما انسانها بسیار کوتاه است و مثل برق می‌گذرد !! از من به شما نصیحت ، سعی‌ کنید دیگه هرگز نه به اراجیف یه آخوند گوش کنید و نه به چهره کثیفش نگاه کنید !! از این سرطان‌ها فقط انرژی منفی‌ به انسانها انتقال و سرایت داده می‌شه و عواقب تخریب کننده ایی داره !! به پایان عمر کثیف این دجال‌ها چیز زیادی نمونده و خود بی‌ شرفشون اینو فهمیدن !!
  2
  33
  جمعه ۲۳ تیر ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۵
  ۳۵
  تیتو تیتو - تهران، ایران

  اتفاقا برعکسه بخاطر وجود شما بد جور تو چشم دنیاییم همش تحریمیم و موقعیت جنگی !
  6
  35
  جمعه ۲۳ تیر ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۷
  ۵۳
  kapta - دوسلدرف، آلمان

  یه مشت انگل بی خاصیت
  6
  41
  جمعه ۲۳ تیر ۱۳۹۶ - ۲۰:۲۴
  ۶۱
  mehdi-sadigh - دوسلدورف، آلمان

  اینو در میدان ونک ولش کنی دو ماه دیگه خونه شو پیدا میکنه آنوقت میخواد میخواد آمریکارو نابود کنه؟؟ خدایی این شاسکولارو چه کسی بجونمان انداخت خدا بیخیال شده اینا ول کن نیستند
  6
  31
  جمعه ۲۳ تیر ۱۳۹۶ - ۲۰:۳۹
  ۵۱
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  تفکر جان تو دیگه بکش بیرون بابا. از پدیده های اب و هوا تا زلزله و قتل دختر ٧ ساله و تمامیت ارضی رو میخواین به حجاب نسبت بدید. یه دفه ازت پرسیدم جوابی ندادی دانشمند! حجاب جزو اصول دین هست یا فروع دین!؟؟ شاسکول پسر!. اون شارع مسخره اتون عرق شتر نجاست خوار رو جزو عوامل ابطال روزه اورده، ولی بی حجابی رو نه. حالا بیا به من بگو ببینم چیزی که روزه رو باطل نمیکنه، چه جوری باعث زلزله میشه!؟ 😀😀😀😂😂. خودتون هم میدونید هیچی تو چنته ندارین، فقط زر مفت میزنین.
  4
  25
  جمعه ۲۳ تیر ۱۳۹۶ - ۲۳:۲۲
  ۵۰
  Majid reza - ملبورن، استرالیا
  [::تفکر اسلامی - ونیز، ایتالیا::]. دوست عزیز . ببینم !! اگر واقعا در ونیز هستی چند باد دیدی که به خانمهای بی حجاب حتی بیکینی پوش تعرض بشه؟ نه اینکه نیست ولی قبول داری که با اون بی حجابی اونجا هیچ وقت به اندازه ایران نیست . ببخشید ولی خانم اگر راضی نباشه شلوار خلاف کارو میکشن سرش. خلاصه مشکل اینه که ما جنبه و ظرفیت نداریم. طرف یه مچ پا می بینه قاطی میکنه. تقصیر کیه ؟؟؟ نمی دونم شما چند سالتونه ولی بالاخره زمان قدیم تر ما یادمونه .رسانه ها . تو خیابان . استخر لب دریا . خانمهای به اصطلاح بی حجاب هم بودند . ولی چشم مردم عادت کرده بود .نه مثل الان که هر گوشه ای از کشور یکی پریده رو یکی دیگه اون هم به زور. کسی که بخواد خودش رو حفظ کنه نیاز به حجاب نداره. مشکل حجاب نیست ولی خود حجاب هم ملاک عفت و عامل بازدارنده نیست.
  3
  16
  شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۶ - ۰۲:۴۱
  ۵۰
  rood120 - منچستر، انگلستان
  Hamid411- لس‌آنجلس. ایالات‌متحده آمریکا . گرامی ، این تفکر اسلامی مغز اش پوسیده . صحبت از .....شتر خوردن کردی ، امام صادق این آقای رافضی خودش بول شتر خور بوده و برای درمان تنگه نفس به بیمارانی که تنگه نفس دارند سفارش کرده ، رجوع شود به مفاتیح‌الجنان 6 آیه 21 . راستی تفکر جان تو که خیلی یک شیعه متعصب هستی چند بار این سنت امام صادق را اجرا کردی ، تست اش چگونه بود عرب پرست؟
  4
  12
  شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۶ - ۰۴:۵۰
  ۴۱
  mahdi moud - تهران، ایران
  اخه مفنگی تو الان جلوی ادرار خودت رو نمیتونی بگیری چطور جلوی امریکا رو میگیری
  4
  13
  شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۶ - ۰۶:۱۷
  ۴۷
  kawir - فرانکفورت، آلمان
  [::فضول میرزا - استکهلم، سوئد::]. رفیق اگر خود خدا هم بیاد است جنایات دزدیهای اینها را نشان ملت ایران بده باز ملت میرن پیش هر اخوند بی سروپای که براشون استخاره کنه که ایا دخترشون را صیعه بدن یا نه!؟ باز ملت احمق میلیونی میرن کربلا سر گور قاتلین و متجاوزین ناموسشون سینه خیز میرن حتی اگر بشه روی داغ میرن سر قبر این کثافتها،فوج فوج میرن سر قبر رضا عرب و میلیون میلیون میریزن به حساب ریسسی ضلال محبت رضا عرب،میرن سر قبر خمینی و دخیل میبندند و میلیونی میافتن دنبال جنازه رفسنجانی، هر جا هم بشنین ماهن شاه و فک و فامیلش اینهمه دزدیدند و رفتند ....باز هم ۲۲ بهمن روز سرنگونی ایران داد میزنن مرگ بی این مرگ بر اون مآهل کوفه نیستیم علی تنها بماند!.باز یکی مثل موسوی جنایت کا که ارزوی بازگشت به دوران طلایی خمینی را در سر میپروراند و یکی مثل کروبی که تا عمامه در دزدی و جنایت فرو رفته میشه فرشته نجاتشون ملت میگن ما از جنبش قرمه سبزی یا یونجه برای نجات ایران هستیم!
  2
  11
  شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۹
  ۴۱
  Dara20 - تهران، ایران
  این مرده‌های متحرک را چه وقت باید در فاضلاب تاریخ برای همیشه دفن کنیم؟
  1
  2
  شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۶ - ۱۷:۵۹
  ۸۳
  تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک
  الان تو راه برگشت هستم. به کتب و جزوه هام دسترسی ندارم. ولی برای تک تک سوالاتتون جواب علمی و منطقی دارم. ولی اون صلیب پرسته بره واسته ته صف.
  8
  1
  شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۶ - ۲۲:۲۵
  ۵۵
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد
  می بینم که دزدان اموال مردم استخوانهای جدیدی جلوی ذوب شدگان بیچاره انداخته اند تا با منفی باران کردن کامنتها مثلا آنها را کمرنگ کنند ولی آنها باید بدانند که دریا با دهن سگ نجس نمیشه! :o
  3
  6
  شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۶ - ۲۲:۳۶
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.