علم الهدی: در مورد انتخابات نگرانیم، تخلف شده / ۴ میلیون نفر را از رای دادن محروم کرده اند/ قوه قضاییه وارد شود

انتخاب :نماینده ولی‌فقیه در استان خراسان رضوی گفت: در این کشور اگر بنا شد ۴ میلیون انسان از رای دادن به عنوان توزیع تعرفه‌ها محروم شوند استیفای حقوق عامه برعهده قوه قضائیه است.
 
به گزارش انتخاب، حجت الاسلام سیداحمد علم‌الهدی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه مشهد در جوار بارگاه منور رضوی اظهار داشت: هفته گذشته هفته قوه قضائیه بود و باید از اقدامات به‌جای قوه قضائیه در مبارزه با فساد اعم از فساد اخلاقی، اجتماعی و اقتصادی تشکر کنیم خوشبختانه این اقدامات زمینه ساز تعالی شده است.
 
نماینده ولی‌فقیه در استان خراسان رضوی بیان کرد: باید از مسئولان قضایی استان به ویژه ریاست دادگستری و دادستان مشهد تشکر کنیم که در این ایام و به ویژه سال گذشته فعالیت زیادی برای مقابله با منکرات شرعیه و مفاسد اجتماعی و اخلاقی داشتند. امیدواریم اقدامات این عزیزان به عنوان خدمتی خالصانه لحاظ شود.
 
به نوشته تسنیم، علم‌الهدی خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری در فرمایشات مبسوط و بسیار موثر و حساسی که در دیدار با مسئولان قضایی داشتند چند نکته را تاکید کردند قوه قضائیه به عنوان یک چشم بینا و و ناظر ارزنده‌ وابسته به فقه دینی و شرعی است که در راس سرنوشت مردم قرار دارد.
 
وی افزود: مقام معظم رهبری فرمودند که در قانون اساسی تصریح شده که قضاوت بر حسن اجرای امور برعهده قوه قضائیه است یعنی این یک چشم بینا است و نکته دوم این است که قوه قضائیه در عرصه‌های مدیریت و برنامه‌ریزی به عنوان یک چشم بینا است و باید با تمام قدرت عمل کند. واقعاً یک نگرانی و دغدغه از نظر تدبیر امور عامه داریم. نگرانی اول ما در مورد انتخابات است نتیجه انتخابات براساس نظر شورای نگهبان مورد تائید است اما تخلفاتی در مسئله توزیع تعرفه‌ها و امکانات صورت گرفته است.
 
خطیب جمعه مشهد مقدس گفت: در این کشور اگر بنا شد 4 میلیون انسان از رای دادن به عنوان توزیع تعرفه‌ها محروم شوند استیفای حقوق عامه برعهده قوه قضائیه است نکته دومی که سبب نگرانی ما است رفت و آمد و قرارداد با خارجی‌ها است قرارداد اخیر با شرکت توتال فرانسه را در نظر بگیرید طبق اظهارات وزیر نفت ایران به اندازه شرکت توتال در این قرارداد آورده داشته است اما سهم ایران در این قرارداد کمتر است. یعنی در یک قراردادی که در کشور ما بسته شده است و همه چیزش متعلق به ما است و آورده برابر نیز داریم چرا بایستی سهم ما کمتر باشد؟
 
علم‌الهدی افزود: مردم ما بیدار هستند، مردم بیدار ما متوجه نمی‌شوند که آورده ایران برابر آورده شرکت خارجی است اما سهم ایران در این قرارداد کمتر است؟ امام جمعه و نماینده ولی فقیه وظیفه‌اش این است که در تریبون نماز جمعه مطالبه رهبری را انجام دهد.
 
وی خاطرنشان کرد: من سرباز رهبری هستم به عنوان سرباز رهبری حق مطالبات ایشان را ندارم؟ قراردادی بسته‌اید و آورده برابر است اما سهم ایران کمتر است. برادران و خواهران انقلابی ما در این مملکت فناوری هسته‌ای و غنی‌سازی اورانیوم را تا 20 درصد بالا بردیم و یک چنین سرمایه‌ای از دست ندادیم. آیا فناوری استخراج پیچیده‌تر از فناوری هسته‌ای است که باید چنین قراردادی ببندیم و سهم ما 15 درصد باشد. 100 درصد میدان نفتی متعلق به ماست این ملک ما و مملکت ما است.
 
علم‌الهدی افزود: قوه مقننه ما در مقابل این فساد سکوت کرده است، مقام معظم رهبری فرمودند استیفای حقوق عامه وظیفه قوه قضائیه است.
 
+6
رأی دهید
-102

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۴
  دوستدار - استهکلم، سوئد
  علم الهدی چیز اضافه خورد چون سگ زرد برادر شغال است . اگر داماد علم الهدی هم ریس جمهور میشود نه اینکه وضع مردم خوب نمیشود بلکه ممکن بود خیلی هم بدتر شود.
  1
  20
  شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۶ - ۰۰:۴۹
  ۴۱
  شب تاب - یوکوهاما، ژاپن

  .... جان ، انتخابات که تموم شد و رفت ! حالا باز چه خوابى دیدن که با عرعر این ....شروع شده!!؟ ولى باید بفال نیک گرفت ! اگر همه کاره مملکت ، قوه قضائیه ( به خواست آغا چلاقعلى ) ورود کُنه و نتیجه انتخابات باطل و انتخابات جدید با هدف انتخاب رئیسى برگزار بشه ، مملکت به آشوب و هرج و مرج کشیده میشه و احتمال پایان این رژیم خودکامه دور از انتظار نیست!
  1
  22
  شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۶ - ۰۱:۱۳
  ۳۹
  Iranemaa - قم، ایران

  آدم اگه یه حیوانی داشته باشه و اون حیوون بمیره ناراحت میشه ،این آغا زنش همین چند روز پیش فوت شده و عین خیالش نیست ولی از اینکه روحانی رییس جمهور شده از شدت ناراحتی به هذیان گویی افتاده
  2
  22
  شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۶ - ۰۱:۵۵
  ۵۳
  dandior - بریستول، انگلستان

  این آخوند دزد مفت خور که داماد قاتلش رییس‌جمهور نشده خیلی ......میسوزد برای همین به اتفاق بقیه دوزها و قاتلها و لباس شخصی ها و آتش به اختیارها، دولت باسواد و محبوب آقای روحانی را سرنگون کرده و داماد قاتلش رییسی رو رییس‌جمهور بکنند وتمام مملکت را بین خودشان تقسیم کرده و چاقتر شده و به ملت شریف ایران زور بگویند.
  1
  21
  شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۶ - ۰۲:۰۱
  ۶۰
  برجعلی - کلن، آلمان

  باز این درازگوش ..... زیادی میل فرمود مردک ابله.
  1
  22
  شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۶ - ۰۲:۰۶
  ۴۱
  Compatriot - تورنتو، کانادا
  دیی خفه شو دیگه پیرمرد خفن! آخه تو از علم اقتصاد و سیاست چی‌ حالیته الکی‌ از روی گاز معدت یه چیز نفهمیده را بلغور میکنی‌! ما دیگه اعصاب معصاب نداریم از دست شما دین فروشان نابکار :) برو آب را بریز انجا که می‌سوزه!
  1
  18
  شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۶ - ۰۲:۱۷
  ۵۱
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  اخه چقدر آدم باید کثافت مسلک باشه. مرتیکه اون شورای نگهبان که دست خود پدر سگتونه که. انگار همه رو خریده فلان فلان شده. امر هم میکنه قوه قضاییه وارد شود
  1
  14
  شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۶ - ۰۳:۴۸
  ۵۴
  همایون شایان - اسلو، نروژ
  همینجوری به نگرانیت ادامه بده بلکه استرست بره بالا فشارخونت بره رو هزار بلکه سقط شی بری اون دنیا پیشه همسره دلبندت تا یه مملکت از دست تو راحت بشن
  1
  16
  شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۶ - ۰۴:۱۶
  ۵۱
  حسین سلطانزاده - برلین، آلمان
  شما بهتره بری یک سنگ قبر نو با نام نشان همسرت درست کنی زیاد چرت وپرت نگو پوفیوز
  1
  9
  شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۱
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.