اندی، لیلا فروهر و علیرضا امیرقاسمی در فرش قرمز فیلم کشتی گیر - تصویری

کشتی گیر آمریکایی : جادوگر ( American Wrestler: The Wizard  (نام فیلم مستقلی است که درباره زندگی یک ایرانی می باشد که با مشقت به آمریکا می رود و در آنجا با رفتارهای نژادپرستانه مواجه می شود. علی پسر 17 ساله ای است که برای فرار از جنگ بین عراق و ایران، بصورت قاچاق از ایران خارج می شود و به آمریکا فرستاده می شود تا نزد عموی خود در شهر کوچک پتالوما زندگی خود را ادامه دهد. اما در آمریکا به دلیل تسخیر سفارت این کشور در ایران و همچنین آتش زدن پرچم آمریکا، جو عمومی بر علیه علی می باشد و مردم این کشور نگاهی نژادپرستانه به او دارند. وضعیت زمانی پیچیده تر می شود که عموی علی به نام حافظ نیز به دلیل پذیرش وی مورد بی مهری جامعه قرار می گیرد. در این شرایط علی تصمیم می گیرد عضو باشگاه ورزشی مدرسه اش شود. گفته شده که این فیلم براساس داستان زندگی واقعی علی افشار ساخته شده است که هم اکنون در ایالات متحده بازیگر تلویزیونی می باشد و خودش هم در این فیلم در نقش عمو حافظ به ایفای نقش پرداخته است. مادرِ علی افشار یکی از شناخته شده ترین شاعران سالهای گذشته ایران یعنی خانم لیلا کسری افشار می باشد که در سال 1368دار فانی را وداع گفت. کتاب های شعر زیادی از خانم افشار در ایران به چاپ و به فروش رسیده است.
+176
رأی دهید
-81

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۹
  Realman - کالیفرنیا ، ایالات متحده امریکا

  حیف اون فرش قرمزی که علیرضا امیرقاسمی ازش رد شده .
  25
  104
  دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۰۸:۱۷
  ۵۱
  اقا رضا - کلن، آلمان

  باید هر ۶ تاشونو می بستن به یک گاری همه اشون رو با هم از اونجا رد می کردن قاسمی که تریاک ازش می باره لیلا هم که با چنگ و دندون اون پوست و سر و صورتو نگه داشته اون اندی هم که هنوز در دوران بچگانه اش گیر کرده و بیرونم نمی اد زن اندی هم که شخص مهمی نیست اون دونفر هم که شناخته شده نیستن فکر کنم اون گردن کلفته شوهره لیلاست خوب دیر به قافله رسیده داره با ته دیگ حال می کنه خلاصه اگراینا رو فرش قرمز راه رفتن و نماینده ایرانیها بودند پس من ایرانی نیستم . شما هم نباشی سنگین تری .اینا باید قسمت شستن فرش باشن نه راه رفتن روی فرش.
  132
  41
  دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۳
  ۳۷
  raha1984 - هامبورگ، آلمان

  [::اقا رضا - کلن، آلمان::] نظرت مثل پیر دخترهای ترشیده پر از عقده و کینه و حسادت بود !! مرد هم اینقدر خاله زنک و خاله خشتکی نوبره بخدا !!!.
  12
  84
  دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۲
  ۵۱
  oghab - هلسینکی، فنلاند
  ایول فیلم هنوز نیامده قهوای شد 😃😃😃اندی و امیرقاسمی ..دو شخصیت هنرررررررررری اندی😃😃😃😃😃
  20
  25
  دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۸
  ۶۱
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان

  خوب حالا شما به بزرگی‌ خود ببخشید. پیغام بدهید. که آقا رضا شخصا از کلن تشریف می‌‌آورند، فرش قرمز را جلو شما پهن کنند. آخر مرد حسابی‌ چکارت کردند. پول دزدیدند. جنایت کردند. میلیون میلیون دزیدند رفتند کانادا. توی خیابان با چماق زدند توی سر زنان. ؟ خوب چکار کردند. که اینقدر مورد التفات شما شده‌اند .صدا دوست نداری گوش نده . یک بار توی آلمان دیدی. که یک آلمانی‌ گوید " اکبیری هلنه فیشر که اصلا آدم نیست. قیافه را نگا کن. خاک بر سرش. همیشه جراحی زیباهی کرده" .بله می‌‌توان گفت. ولی‌ یخه می‌‌گیرند به بیمارستان روانی‌ می‌‌برند. خوب چکارشان داری. بعد یا خوب بین خود خوش هستند. انتقاد داری .چه می‌‌دانم. بگو صدای پاوروتی و یا التن جونز از اندی بهتر است. اخر این شد سخن به شکم این و آن گیر می‌‌دهی ؟
  7
  63
  دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۴
  ۵۴
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا
  [::اقا رضا - کلن، آلمان::]. حسادت تا حد المپیک. با اینا نمیتونی کنار بیای اشکال نداره ولی سعی با خودت یه جوری کنار بیای چون اینطوری خیلی زجر میکشی .
  2
  10
  ‌پنجشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۷ - ۰۳:۵۲
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.